Ikariam TR

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Nachrichten

• Neu

Merhaba,

7.8.2 güncellemesi sunucularda aktif edilmiştir.

• Ikariam Mobile Android Uygulaması
      • Android 8`e hazır.
      • Ana sayfadan uygulamaya verilen bağlantılar düzeltildi

• Savaş Sistemi
      • Sonsuz bir savaşın oluşmasına yol açabilen bir sorun giderildi
      • Filikanın tarif metni düzeltildi

• Şehirden Taşınma
      • Şehirlerin arasında yolculuk yapan yabancı birlikler artık şehirden taşınmanı engellemiyor

• Poseidon Çeşmesi
      • Mucizenin etkin olmadığı zaman dönüş yoluna çıkan ticaret gemileri artık yüksek hızdan yararlanamıyor

• Çeşitli Düzeltmeler
    Saygılarımızla.
  • Merhabalar,

Buharlı çalışan ürünlerde satın alınacak gün miktarına göre özel indirimler yapılmıştır.

indirim; 16 Kasım 00:01 - 17 Kasım 23:59 (oyun saati) saatleri arasında aktif olacaktır.

Günlere göre indirim oranları;
    • 10 Günlük olanlar %10 indirimli
    • 30 günlük olanlar %20 indirimli
    • 60 günlük olanlar %30 indirimli
    Bilgilerinize Sunar, keyifli oyunlar dileriz.

Ikariam TR takımınız.

Ungelesene Themen

Thema Antworten Letzte Antwort

2019'a Kadar 10.019 Post - Part II

592

alptekincakar

βuƦSαSρøƦ ' Dan Selamlar..

17

jak21mak21

Angepinnt %50 İNDİRİM

0

Angepinnt Güncelleme 7.8.2

0

Letzte Aktivitäten

• alptekincakar -

Hat eine Antwort im Thema 2019'a Kadar 10.019 Post - Part II verfasst.

Beitrag
    Zitat von HopeFull: „Zitat von iMaM: „hemende kötüye cekin sizde. ittifakta lider diyor KKK7Akıllı adamın halide bir başka oluyor canım. Generaliz lider etmiyorlar ne bozuluyorum ama KKK8 “ ne zaman evleniyon düğününe de beni de çağır smodum :love: :love:
  • alptekincakar -

Hat auf einen Kommentar von Kyrenos an der Pinnwand von alptekincakar geantwortet.

Pinnwand-Antwort
    mobilde yok gibi,
  • jak21mak21 -

Hat eine Antwort im Thema βuƦSαSρøƦ ' Dan Selamlar.. verfasst.

Beitrag
    Hala Bunlara Karşı Gülebiliyorsan Ne Mutlu Sana Eğer Gerçekten Yaşandıysa Öyle Bir Olay Büyük Oyunlar Dönüyor, Oysa Ben Hiç devleti alliyye ittifakı kuran görmediğim için 2015ten beridir, epsilon'da bu ittifakla devam ettim şimdiye…
  • HopeFull -

Hat eine Antwort im Thema 2019'a Kadar 10.019 Post - Part II verfasst.

Beitrag
    Zitat von iMaM: „hemende kötüye cekin sizde. ittifakta lider diyor KKK7Akıllı adamın halide bir başka oluyor canım. Generaliz lider etmiyorlar ne bozuluyorum ama KKK8
  • IBURSASPORI -

Hat eine Antwort im Thema βuƦSαSρøƦ ' Dan Selamlar.. verfasst.

Beitrag
    jak21mak21 Valla kardeşim nasıl olduğunun cevabını bana kimse vermedi yada veremedi bilmiyorum şöyle söyliyim Demeter dünyasında oynuyorduk. ( Devlet-i Aliyye ) ittifağında bu arada onun kurucusu benim Alpha dünyasında 2 yıl önce devrettim şimdi