Pinned Forum Fosili Katılım Koşulları

  This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

  • Forum Fosili Katılım Koşulları

   Merhaba Ikariam Tr forum kullanıcıları Öneriler bölümünde sizlerden gelen talep doğrultusunda forum içinde Forum Fosili adında yeni bir alan oluşturduk ve bu alana aşağıda belirlenmiş koşullara uygun olan forum kullanıcılarımız başvurmaları halinde dahil edileceklerdir, forum fosili olarak başvurusu kabul edilen kullanıcılarımıza ayrıca özel rank ve renkli nick verilecektir.


   FORUM FOSİLİ KATILIM KOŞULLARI

   • Forum hesabının kayıt tarihinden başvuru yaptığı tarihe kadar 1 yıl süre ile üye olmak.
   • Forum kuralları (bknz.) kapsamında Hakaret (16b) ihlali almamış olmak.
   • Forum dahilinde 1500 post sayısına sahip olmak.
   • Yukarıda yazılı olan koşullar yerine getirilse bile Grup liderlerinin uygun görmediği kişilerin başvuruları red edilebilir ve hak talep edemezler , başvurusu kabul edilen kullanıcıyı Grup liderleri forum fosili grubundan sebep göstermeksizin çıkarabilir.
   • Forum fosili grubuna başvurusu kabul edildiği halde 3 ay içinde tek kelimelik cevaplar,alıntı veya smiley dışında hiç bir post yazmayan user gruptan çıkarılabilir.
   • Yukarıda yazılı olan katılım koşullarını okuyup başvuruda bulunan kişiler kuralları kabul etmiş sayıldığını lütfen unutmayınız.

   Aklın aydınlığında aldığın kararlar, yolu aydınlatır yürümeni kolaylaştırır.
  • Forum Fosili Başvuru Adımları

   Forum Fosilleri Bölümüne başvurmadan önce lütfen katılım koşullarına bakınız , belirlenen kriterleri sağlayamayan kullanıcılarımızın başvuruları red edileceğini unutmayınız.


   1. Profilim

   2. Kullanıcı Grupları

   3. Forum Fosilleri, Gruba Başvur seçeneği
   4. Başvuru Formu   5. Başvurunuzu yaptıktan sonra başvuru durumunuzu görebilir veya başvurunuzu düzenleyebilirsiniz.
   6. Başvurunuz onaylanırsa şayet Profil / Kişisel Ayrıntılar alanında Forum Fosili profilini seçebilirsiniz.   Aklın aydınlığında aldığın kararlar, yolu aydınlatır yürümeni kolaylaştırır.