M-S-S(SAS) Savaş ve Yağma Raporlarını Buradan Paylaşınız...

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 79:21deki liman savaşından geri çekilirken 50 tane buharlı şahmerdan yollayım bakalım kaç raunda kescekler dedim :D Sonrası bulut tiyatrosuna döndü :D

50 buharlının giriş saatine dikkat ---

buraya kadar kesti ama burdan sonrası komedi :D
      Saldıran ve savunan tarafların rezervdeki gemi sayılarına ve SAATE DİKKAT ---

8 raund sonraki rezervdeki gemi sayılarına dikkat ----

en son ne mi oldu dersiniz ? tombikdöner nickli arkadaş çıldırdı, 35likküçükboy'un gemileri generalden geri çektirtti, kendi gemi yolladı ancak öyle kalan gemileri kesebildi :D

Omega - Demeter > Composer

• Dün söm sökme bugün tatil bakalım daha neler göreceğiz...

İttifağından destek alamayan pomak'ın öyküsü.... Bulutun savaş stratejisi 4 kişi şehir ışınlayıp kimse yorulmadan savaşmak pomak zorla şehri ışınlayınca haliyle destek alamadı.. 10 gün önce açtıkları 4-5 cepheden kafalarını kaldırıp yeni cepheler açamıyorlar biz her attıkları söme saldırıyoruz onlarsa şehir ışınlayıp savunmaya geçiyolar fark eder mi ? etmez.

DANS:parti: DANS :parti:DANS

• Bu sefer klasik sonumuz olan tatil olmadı ilk kez tatile almadı saldırı alan bir bulutlu 48.54 savaş üslerine çok yakın bir bölgede olduğum için gelip gemi ve askerlerimi kesmeye çalıştılar bir sürü sömler atıldı sonuç ne hemen takdim edeyim :D :D

İlk saldırıyı attığım saat: 17 sinde adada bir şehri işgalledim 1 gün sonra yağmaya başladım hatta

Tabiki anında tüm mallar kaçırıldı sonra bir baktım adaya sömler geliyor

Ben kesimimi yapmıştım ve filom çoktan dönüşe geçmişti adada kalan karaları kıstırmamam lazımdı aslında birazda kaçıramayacağımı düşünüyordum fakat beceriksizin tekiyle karşı karşıyaymışım :( :(

Adada hiç filom olmamasına rağmen 10k kara askerimi bulut şehirlerinden kendi şehirlerime yola çıkardım bu işlem yaklaşık 4-5 saat sürdü ama zavallım bir türlü kıstıramadı

Birde şu kesimler var

Ve adada son 2.5k kara ordum ile fantaziler deniyorum -- KoRsAn-- üzerinde :düello:

• Şimdi hikayenin sonu geldi :D :D 2k ordumla başa çıkamayan korsanın sonu :

Adada bir şehre konuşlanıp beni kıstıracak ama baktım ki surlarla kapışıyor çizik atamıyor. İşi surlara bırakmadan kendim halledeyim diyip 3. raundda savaşa girdim.

Savaşa girince bunun ordusunu bir güzel parçaladım

Ordunun devamını arkadan yollamış ama yetişemedi savaşa ben yeşilimi almıştım bile.

Sonra dedimki gelen misafiri boş çevirmek olmaz 2. gelen 6k askerinide keseyim. Zaten tüm aşçısını ilk postada yollamış yenilince dağılmış 2. ordu 4 raundda dağılacak nitekim aynende böyle oldu.

Aşçısız korsan oldu mu sana pufff

DANSS :parti: :parti:

• Bugünde kapasitesiz kelemin borsa şehrine çıkarma yapınca anında vurduğu rodos geliyor...

İlk rodos bizden gelmeyecek demiştim ve olduda borsa raporunu operasyonu düzenleyen enes asacak..

3 kişi full örslü bölgeye gelip kafalarını çıkaramadan savaşan bulut cephelerde mss nin karışık dalıp kesim farkı yiyeceğini düşünüyordu lakin marifetin 3 kişi savaşmak değil tüm ittifak savaşmak olduğunu görsün kelem.

Sen savaş için bölgeye ışın atam adamı tatillersin.. Biz örssüz gelenleri bile savaştırıyoruz kelem ittifak böyle olunuyor..

Şimdi kelem bekle izle ve gör bakalım acaba hangi cephede ne zaman rodos vurucam diye.

DAAANNNSSSSSS :parti: :parti:

• " wcf_src="" alt="a>" title="a>" />

Foruma gelip klavye delikanlılığı yapmazdım ama dayanamadım
      Delikanlılık sizin yanınızdan geçmemiş kelem ve bulutçuklar
      İsterseninz tüm dünyadan gp getirin sizden adam olmaz olmayacak
      Rodos vurdun beni şaşırtmadın senden beklenecek en iyi davranış buydu
      İStersen 35 istersen 50 yaşında ol adam olmadıktan sonra gerisi boş.
      Kendi adın ile gelemediğin savaşa başka hesaplar ardında geliyorsun erkeksin ya .
      Rodos vurmasaydın destek atsaydın da millet bi kesim görseydi bu raporda
      BU raporu sırf senin karaktersizğin üzere atıyorum kelem

Senden ne adam olur ne baltaya sap :)

Bulutçuk gibi dağılacaksınız
      3 kuruşluk adamlarsınız

Mss raporları sayfasından özür dilerim adınla kirlettiğim için :*

ban:" title="Banla">

P A S A L A R
      E N E S P A S A

• Klasik yagma ve tatile kaçış..

Bi tanede metehan var bunlarda daha önce söm attıgımda tatile uçmuştu dün gece sömü görünce gene tatile gitmiş..Reelde bazı işleri oldugu için tatile aldıgına canı gönülden inanıyoruz :D

Diğer konuya gelecek olursak kurtkanı isimli kansız 1300 roundu 50(elli) havanla bug yaparak idare etti...Boyle bir oyuncunun zora gelince rodos basması bizi şaşırtmamalı..

Şimdi sahte hesaplarla gelip küfürlere başlarlar sizde bastınız vs. diye ama son postlar herşeyi gösteriyor..
      İttifakımı tebrik ederim..
      "Ayinesi iştir kişinin lâfa bakılmaz."

OMEGA - MSS
      Emir-HAN
    • Öncelikle söylemiş olduğunuz tüm bel altı yorumları size iade ediyorum.

Gece 4 de sabaha doğru kesilirken vurulan rodos var elimizde.

Ve muhtemelen bundan haberiniz yok.

''Oley oley ilk önce biz vurmadık ki vurmadık ki'' diye sevinen çocuklara gelsin.

Bu arada bir an bu savaşı alacağınızı mı düşünüyorsunuz yoksa.Savaş dediğin 2-3-4 ay belki 1 yıl süren birşey. 19. belki 20. günündeyiz .Daha yeni başladık durun hele.Ve Lütfen acele etmeyiniz.

12 Liman savaşını 20 lere hiç olmayan olsa da rodos ile bitirilen kara savaşlarını 7/8 e çıkarcaz.Bol bol aksiyon yaşayacaksınız sizinle.

Öyle 2-3 günde savaşı bitirme gayretinde olmak yakışmıyor kimseye.
    • Spekülasyon yapma be utan yaşından biraz rodos yazısı görmüşsün geliyorsun hemen foruma koşuyorsun. 84.20 de hala o rodos dediğin kara savaşı sürüyor dağıtıldı mı cephe ? kaç lwl rodos vurduk bir bak bakayım 1400 raundluk savaşta 5lwl rodos vurup dağıtan birisi açığını böyle mi kapatmaya çalışıyor.

84.20 de kıyım yiyorsunuz kıyıımm hiç destek atmasak 5 gün savaşırız zaten orada ne rodosu kelem önüne bak hadi.