M-S-S(SAS) Savaş ve Yağma Raporlarını Buradan Paylaşınız...

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Merhaba arkadaşlar raporu asmadan önce olayı biraz anlatayım sonra raporu asarım .. Zorro x

bulut üyesi arkadaşımız buluta saldırılarımızın ilk başladıgı anda foruma MSS'nin cok sesi cıktı suyu ısınmış bize saldırıyorlarmış gülüyoruz ediyoruz gibi laflar ediyordu .. Yok

dümdüz edicez yok hala gülüyoruz yok bunada güldük kordinatımız belli yerimiz belli şöyle adam gelir böylesi gelir gibi laflar ediyordu.. Vize haftam oldugu için oyuna pek

sık giremiyorum ama sadece yazdıgı bu cümleler üzerine bi gidelim bakalım verdigi kordinata ne cıkacak diye gittim .. Adasında Bir bulutlu vardı gelir gelmez Tak tatile be

kardeşim belki sana saldıracaktım zorro x neden yalnız bıraktın bunlar böyle hemen satıyor anlamadım.. Sonrası malum ada benim oldu .. Zorro x kardeşimi

yagmaladım

hemen ittifaktan abileri aradı olum gel alp seni haşat ediyor :)))) geldi kendisi selamını verdi insan gibi dedi vizelerim var ders calısıyorum telefonla soyledıler oynuna

bakamıyorum şuan hepsini cevirir bagıslarım 0 kaynak bişi alamazsın ama ilgilenemedigim için tatile alıyorum dedi gelince tebrik ederim forumda dedi eyvallah

görüşürüz dedim ve konuyu kapattık .. .

Biz daha saha adım dahi atmadık bu arada :)))

bide bu paşalar çılgın adamlar bize bişi ögrettiler

'''O zaman dansssss '''Alekto movik movik alekto movik movik .'
      :hophop: :parti: :rocker: :rocker:
    • alp52 wrote:

Merhaba arkadaşlar raporu asmadan önce olayı biraz anlatayım sonra raporu asarım .. Zorro x

bulut üyesi arkadaşımız buluta saldırılarımızın ilk başladıgı anda foruma MSS'nin cok sesi cıktı suyu ısınmış bize saldırıyorlarmış gülüyoruz ediyoruz gibi laflar ediyordu .. Yok

dümdüz edicez yok hala gülüyoruz yok bunada güldük kordinatımız belli yerimiz belli şöyle adam gelir böylesi gelir gibi laflar ediyordu.. Vize haftam oldugu için oyuna pek

sık giremiyorum ama sadece yazdıgı bu cümleler üzerine bi gidelim bakalım verdigi kordinata ne cıkacak diye gittim .. Adasında Bir bulutlu vardı gelir gelmez Tak tatile be

kardeşim belki sana saldıracaktım zorro x neden yalnız bıraktın bunlar böyle hemen satıyor anlamadım.. Sonrası malum ada benim oldu .. Zorro x kardeşimi

yagmaladım

hemen ittifaktan abileri aradı olum gel alp seni haşat ediyor :)))) geldi kendisi selamını verdi insan gibi dedi vizelerim var ders calısıyorum telefonla soyledıler oynuna

bakamıyorum şuan hepsini cevirir bagıslarım 0 kaynak bişi alamazsın ama ilgilenemedigim için tatile alıyorum dedi gelince tebrik ederim forumda dedi eyvallah

görüşürüz dedim ve konuyu kapattık .. .

Biz daha saha adım dahi atmadık bu arada :)))

bide bu paşalar çılgın adamlar bize bişi ögrettiler

'''O zaman dansssss '''Alekto movik movik alekto movik movik .'
      :hophop: :parti: :rocker: :rocker:
      Alp ; zorro x tebriklerini iletiyor .
      Benimde diyeceğim şu:
      forumda koodinat verene çıkıyormuşssun 87/19 beklerim her zaman.
      boş gp li adaya saldırıp almak kolay, peki ya az bir gp olsaydı paso kesilirdin bence adaya getirdiğin asker ve gemi baya yetersizdi. Herkes yağma yiyebilir ama herkes kolay kesilemez.
      İyi günler hepinize
      PE-HAŞ-PE
    • Ya gece yarısı bi baskın atıyonuz boş şehirleri alıyorsunuz , sonra 1 tane yağma atıyorsunuz 1 günlük mesafe geri dönüşü olacak şekilde gelip burda ne Kendi çapınızda bir şey zannediyorsunuz kendinizi :) Valla helal olsun :) E bakın bakalım özgürcan efendi nasıl kesilmiş: BULUT sayfasında var görüntüsü.
      PE-HAŞ-PE
    • PaNNN wrote:

Ya gece yarısı bi baskın atıyonuz boş şehirleri alıyorsunuz , sonra 1 tane yağma atıyorsunuz 1 günlük mesafe geri dönüşü olacak şekilde gelip burda ne Kendi çapınızda bir şey zannediyorsunuz kendinizi :) Valla helal olsun :) E bakın bakalım özgürcan efendi nasıl kesilmiş: BULUT sayfasında var görüntüsü.

BOŞ ŞOHORLORO OLOYORSONOZ bla bla bla
      Adam ta nerden ta nereye gelmiş bilmem kaç tane hesapla 17. yerlere kadar doldurulan adalardan birine kuzeyden girip güneyden çıkmış sen hala tiri viri yapıyorsun ?
      En azından kaçmayıp savaşmış olduğu yere kadar.
      al sana attığı mesajı da ekliyorum belki bişiler kaparsın.

Bizdekiler böyleyken sizdekileri de görelim isterseniz.
      Daha adaya sömürge gelir gelmez tatile alan bu arkadaş mesela. Tatilden geldiğinde sorun bakalım neden böyle olmuş?
      Omega - Demeter > Composer

• Mss de deli bitmez dedik birde zırdelisi cıktı başımıza :) Abimi bulut savaşcılarına kan kusturmaya devam ediyor sefa ye selam kesimlerede devam :)

bu dansımda zırdeli abime gelsin :))

:parti: :parti: :parti:
    • Sabah kalktım ilk yağmamı attım ne güzel

Sonra herşeyi oduna çevirdi bağışlayacak

Ama nefes almak olur mu gemiler döner dönmez paat ikinci yağma :lol: :lol:

Sonra herşeyi bağışladı tabi

Herşeyi bağışladın zaten daha niye kaçıyosun her şehrine ambrosian mı yetmedi yada alipaşayla baş edemeyeceğini anladın...

Bide arkadaşı var oda daha yağma yemeden nalları dikti.

Parti başladı :parti: