M-S-S(SAS) Savaş ve Yağma Raporlarını Buradan Paylaşınız...

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• @sefaozel6969

Yaptıgın terbiyesizliği tekrar edecek olursan bende bundan sonra alacagım bütün savaş&yağma raporlarıyla sizin sayfanızı kirleticem..Aklında olsun..
      "Ayinesi iştir kişinin lâfa bakılmaz."

OMEGA - MSS
      Emir-HAN
    • Nosay wrote:

Maksat yağma raporu asmak olsun.

bulutlu havalarda caddelerde gezenler bizden önce yağmalamış, bize de bunlar kalmış artık ne yapalım. :halay:

Baktım şimdi
      Ortalık karışmış
      Birilerin suyu kaynamış

Sığınma kampına (MSS) gelsin. hımmmmm
    • Bu sayfaya yazmayınız arkadaşlar lütfen

rakip nasıl davranıyor ise aynı şekil karşılık vereceğiz. Yağma ise yağma savaş ise savaş hiç bir sorun yok. Alınan raporlar için tebrik ederim.

.
      Ben kimmiyim.?

Duymasını BiLene ses.. Çekmesini BiLene Nefes.. Gitmesini biLene Hedefim.. Değerimi BiLene sedef.. Görmesini BiLene Huzur.. Yaşamasını BiLene Hayat.. Sevmesini BiLene Yürek.. Yùreğini Sunmasını BiLene Kıymet.. Savasmasını BiLene Zaferım.. Ben YürekLiyim.. Yüreğimin KarsıLığında YÜREK isterim....!!!

.
    • alipaşa sağduyulu davranışların için çok teşekkür ederim.
      composer kardeşimin banı bitmiş kendisine teşekkür eder caps locku kapatarak yazmak konusuna hassasiyet göstermesini tavsiye ediyorum.
      ayrıca 15 15e attığım sömden söm çıkararak mss ittifakına ait tüm korsan puanlarını topladığım şehir yağmalanmış =) biz de korsan için atılan sömlerdeki yağma raporlarını koyarsak komik olur sadece bunu söylemek istedim o kadar.

iyi oyunlar.
      SAYGILAR

• Gönül isterdiki daha fazla yagmalayalım ama 2. yagmadan sonra arkaş asma kilit kullandıgından malzemeleri koruma altına aldı etrafta bulutlu arıyorum hala bulamadım hayrına kordinat yazabilcek varmı beni ugraştırmadan kendi elinizle verseniz :)

Dans yeni başlıyor wait..

:parti: :parti:
    • efsane34 wrote:

Gönül isterdiki anlaşmalı savaş olsun,rodossuz olsun ama kabul etmediler.Yinede başarılar =)

kenankomutan wrote:

Gönül isterdiki daha fazla yagmalayalım ama 2. yagmadan sonra arkaş asma kilit kullandıgından malzemeleri koruma altına aldı etrafta bulutlu arıyorum hala bulamadım hayrına kordinat yazabilcek varmı beni ugraştırmadan kendi elinizle verseniz :)

Dans yeni başlıyor wait..

:parti: :parti:

alipaşaa wrote:

Yeni attığım sömü işgalledi şehrinden kafasını çıkardı anında yapıştırdık yumruğu rodossuz olmaz tabi çıkmak zor :br:: :br::

Tartışmalara sohbette devam edin burada bulutu ezerkene ss lerimiz yayınlanacak

• Raporla devam edelim..

İlk yağmadan sonra mermere çevirip bina basmıs arkadasımız..İnşaatçı ruhu kabarmış birdenbire :hmmm:

Bu arkadasın olayı çok farklı .. Yanına söm attım daha söm kurulmadan tatile kactı :D

Ne diyelim erken tatil rezervasyonlarımız başlamıştır böylelikle :D

"Ayinesi iştir kişinin lâfa bakılmaz."

OMEGA - MSS
      Emir-HAN
    • Sıcak Sıcak çıkan raporlar ve gelişmeler savaşı merak edenler için gözler önüne serelim ara ara gelişmelerden haberdar olacaksınız...

Öncelikle forumda atıp tutan şehir ışınlayan ama savaşmaktan zerre anlayaman sefaozel in nasıl savaştığını göstereyim:

Bu aldığımız ilk rapor :

Bu cephede neden bu kadar fark var herkes merak ediyordur değil mi hemen göstereyim :

Sefa 74. raunddan 97. raunda kadar füzesiz savaştı neden mi ? Kolay çünkü füzelerini bir günde yediği 6-1 aksiyonuyla kaybetti ve bu savaştığı cephe şehir ışınladığı adaya uzaktı ee haliyle dayanamadı

Şimdi gelelim forumda atıp tutan şehir ışınlayan artist sefadan birkaç enstantaneye

300k gp ışınladığı doldur boşalt yapamayan bir adam:

4 raund havansız bir savaş yani 1 saat yeter mi yetmeez bir sonraki ss ye geçelim

Buda sefanın bize kolaylık sağladığı bir diğer cephe :

Buradada 9 raund yani 2 saat 15 dakika havansız savaşıyor

Peki bu çocuk neden havansız buharlarımıza kafa atmaya çalışıyor : Çünkü gemilerini 3 er 4 er k halinde toplu atıyor bilmiyor ki cephaneli gemiler arkadan yollanır.

Ben ALİPAŞA sefa adaya şehir ışınladığında ona agoradan yazdığım mesaj : Sefoş sana savaşı öğreticem bekle kardeşim

Ve şuan ne oldu biliyor musunuz sefa beceremedi kafkas ve kurtkanı abisi geldi. Kurtkanı kendi cephesini açtı kafkas sefanın cepheleri aldı. Ama sefa havan doldur boşaltını artık öğrendi hatta balon aksiyonunuda öğrendi ve şuan hocalarına karşı deniyor. Denesin öğrensin.

Parti başladı ama parti daha çok büyüyecek :parti: :parti:

• Tebrik ederim alicim acemilere oyunu ögretmeye başlamışsın şanslı adamsın en azından ögrencin var birazda ben ders vermek isterdim nereye söm atsam gördügü ilk thy den bilet alıp tatile kaçıyor :)

bkz bu gundi'de dikti palmiyeyi :D

Biz paşalar'ın meşhur bir sözü vardır =
      O ZAMAN DANS :parti: :parti: