Anatolia Army(And) Yağma Ve Savaş Raporlari

• Savaş Raporu

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Denge sayfasında yazdığım bir yazı , cevap olarak ordan alıntı yapıyım :) And ittifakındakiler kusura bakmayın uzatmak istemem ama cevap vermeliyim :)

semih_cemil schrieb:

Anlam veremiyorum. Sen kalk gp ne güvenerek chi deki herkese gelişi güzel kafaya göre saldır.
      Sonradan da saldırdıklarınız size saldırıya geçince tüm server bıze saldırıyor de. Sizce bunda birazcık tuaflık yok mu ?

Güzel birşey yaptı denge ittifakı. Server birleşiminden önce bazı hesaplara gp yüklediler ve sağlam bir şekilde chi ye geldiler.
      Amaa... Gp ne güvenip A , B , C , D , E ittifaklarına saldır kafana göre.
      F ittifakı ile savaşa başladığında yok A , B , C ittifakı F ittifakına destek veriyor , yok D , E ittifakları saldırıya geçti de.
      Gülünç...

Ne ekersen onu biçersin.
      Herkes hak ettiğini alır.

• semih_cemil schrieb:

semih_cemil schrieb:

Anlam veremiyorum. Sen kalk gp ne güvenerek chi deki herkese gelişi güzel kafaya göre saldır.
      Sonradan da saldırdıklarınız size saldırıya geçince tüm server bıze saldırıyor de. Sizce bunda birazcık tuaflık yok mu ?

Güzel birşey yaptı denge ittifakı. Server birleşiminden önce bazı hesaplara gp yüklediler ve sağlam bir şekilde chi ye geldiler.
      Amaa... Gp ne güvenip A , B , C , D , E ittifaklarına saldır kafana göre.
      F ittifakı ile savaşa başladığında yok A , B , C ittifakı F ittifakına destek veriyor , yok D , E ittifakları saldırıya geçti de.
      Gülünç...

Ne ekersen onu biçersin.
      Herkes hak ettiğini alır.
      Bu savas oyunu ıse dogru herkes bıreysel yaptıgı davranısın dogurdugu sonucları cekmek mecburıyetındedır

semih_cemil schrieb:

ben su haklı bu haksız demıyorum kı susunu yapmıs bunu yapmıs onemlı deıl ortada savas olmus bıtmıs galıbıyetı de bellı
      ● İstiklal, istikbal, hürriyet, herşey adaletle kaimdir!

• Buda benden gelsin. Gerisi büyük laf edip büyük lokma boğazında kalan büyük savaşçı Vince arkadaşın rodoslaması ve kaçma raporları. Onları o assın artık sonuçta raporda o galip görünüyor:)

Arkadaş boşa herkes sen haklısın ben haklıyım tartışmasıyla uğraşmasın, sonuçta herkes kendisini haklı görüyor. Ben Dengedeki eski dostlarıma tek bir tespit yapıp düşünmelerini rica edeceğim. Server taşındığında Kor-user-Serseri benim ayarlamalarımla dostunuz oldu. Sonra siz korsan stratejinizle wal ittifakını dost yaptınız. Daha sonraki süreçte And ile dost oldunuz. Sizler yıllardır bu oyunu oynayan kişiler olarak bu serverda belki en çok çevresi olan adamlar olarak, bugün tüm serverı kendinize düşman yaptıysanız 5 dakiaka oturup kendiniz düşünün. Tamam size göre biz hepimiz yamuk adamlarız ama hırsızın hiç mi suçu yok arkadaş. Bence korsandaki başarınız belli kişileri şımartıp, oradan gelecek 3-5 mal sevdasına herkesi kurban etmeniz en büyük hatanızdı ve umarım bu savaş size bunu dersini vermiştir.
      NOT :Bu arada en büyük savaşçı Vince, ondan uzak durun arkadaş tarla yapar sonra. Tabi arkasına bakmadan kaçıp şehirlerini teslim edince bunu nasıl yapacak henüz benim savaşmayı bilmeyen aklım çözemedi ama vardır bi hikmeti...

Edep sahibi; yediği tokadın sahibini aramaz, sebebini arar...

• fatıh

sen nasıl bır karaktere sahıpsın ? merak edıoyorum ?

aylardan berı sınsı sınsı bekleyen bır fırsatcımısın yoksa 2 yuzlu bir şahsıyetmısın merak ettım

Ne kadar taran varmıs senın ılk bulduğun fursatta ortaya çıktın ama yakındır o gırıp saklandığın yuvana gerı donersın

yukardakı rapoalrda tatıle alıp gemı yıgdıngınız rapoalrı asmaya devam edın :) ancak kapasıtenız bu kadar dır

mbd tayfasını bızım bos sehırlere yolatarak bızı arkadan vurdumak kadar kalıtesız planlar yapacak bır kısılısınız

yok yetmedı alayınzı gelsın mbd tayfasına gelmeyen etek gıysın . sankı gıymedığınız şeymıs gıbı soyluyorum

butun ezıkler bır araya geşmıssınzı sizi yıne ezeceğiz merak etmeyın

ıstanbul hakaretle kufuru birbirinden ayıramıyorsan bana ozleden yaz ben sana ikisinede ornek verırım
    • -PowerFuL- schrieb:

fatıh

sen nasıl bır karaktere sahıpsın ? merak edıoyorum ?

aylardan berı sınsı sınsı bekleyen bır fırsatcımısın yoksa 2 yuzlu bir şahsıyetmısın merak ettım

Ne kadar taran varmıs senın ılk bulduğun fursatta ortaya çıktın ama yakındır o gırıp saklandığın yuvana gerı donersın

yukardakı rapoalrda tatıle alıp gemı yıgdıngınız rapoalrı asmaya devam edın :) ancak kapasıtenız bu kadar dır

mbd tayfasını bızım bos sehırlere yolatarak bızı arkadan vurdumak kadar kalıtesız planlar yapacak bır kısılısınız

yok yetmedı alayınzı gelsın mbd tayfasına gelmeyen etek gıysın . sankı gıymedığınız şeymıs gıbı soyluyorum

butun ezıkler bır araya geşmıssınzı sizi yıne ezeceğiz merak etmeyın

ıstanbul hakaretle kufuru birbirinden ayıramıyorsan bana ozleden yaz ben sana ikisinede ornek verırım
      Powerful kardeş kim isen oyuncu adını yaz bende sana adınla hitap edeyim. Maşallah seviyeyi çok yukarılara çekmişsin boşa muhatap olmaya değmezsin.
      Hem bize ezik deyip bu kadar ağlamak neden onu anlamadım. Eziksek zaten bi şey beceremeyiz sizde keser zevk alırsınız işte daha ne istiyorsun. Forumda çene yapan 3-5 na-dengeli var. Hepsinin ağzında gününüzü zamanı gelince göstereceğiz lafı. Arkadaş niye bekliyorsunuz işte elinizde fırsat var.
      Hani eski bir söz vardır .... çok ses çıkarınca ısırmaz diye. Bırakın artık forumda yeterince ağladınız. Sizler büyük savaşçılarsınız gösterin şu ezikler topluluğuna nasıl savaşılır...
      EDEP SAHİBİ YEDİĞİ TOKADIN SAHİBİNİ ARAMAZ SEBEBİNİ ARAR. Bu serverdaki herkes bir araya gelip size düşman oldu ise bu sizin kalitenizden değil belkide kalitesizliğinizdendir. Birde böyle düşünebilirsiniz.

Edep sahibi; yediği tokadın sahibini aramaz, sebebini arar...

• Bumin kağan a

Edep sahibi sözünü sen kullanma bence bu serverde en son kullanacak kişilerden birisin. Doğru fatih efendi bizden size karşı yardım istediklerinde gelipte senin yaptığın gibi namertçe arkanızdan vursaydık ozaman sızlanmalarını görürdük. Haa bu arada bizden size karşı yardım isteyenlerde AND tayfasıda vardı malum yalvarmak alışkanlıkları eskiye dayanıyor. Hepinizi toplansanız bir etmeyeceğinizi gösterdiğiniz için minnettarım sizlere. Ayrıca powerfull senin gibi kıvrak birisi değil özü sözü bir en azından. Senin düşmanlığın korkaklığından geliyor fatih bey. Hepiniz toplanın sıkıntı yok bir etmiyorsunuz nasılsa.

Aqresif

Denge
    • Şimdi size bir dram sunacağım. Kendini çok akılı sanan bir oyuncu var o kendini biliyor :) Bu oyuncu tutmuş ittifakına balona taktiği yapalım demiş bunlarda kalkmış bunu dinlemiş, şimdiye kadar her şey normal ama unuttukları şey benim şehrime yapacaklar.

Elemanlar tam 570 kez şehre balon taktiği yapıyor :) hiç itiraz etmedim avını bekleyen bir avcı gibi. Beklenen an geldi şehre gemiler 7'şer 7'şer giriş yaptı sonuç ne mi oldu savunan avcı zait vermedi, saldıranın ise balonlar ve düzleri uçtu :)

İşin ilginç bir yanı daha var casus atan şehirde gemi göremiyor olsa gerek her balon taktiğinden sonra şehre dalıyorlar 2 raund kesilip gidiyorlar :)

İŞTE MEŞHUR BALON TAKTİĞİNDEN BİR RAPOR 570 RAPORDAN BİRİ

• -istanbulls- schrieb:

Bu da ayrı bir değişik saldırıyorsun niye kaçıyorsun :) Rodos basıp övünüyor birde :) Bunların dengesi fena bozuldu, Ne yapacaklarını bilmiyorlar :)

Sayfamızda 371 nolu postta neden saldırdığım ve geri çekildiğimi görürsün incelersin ahhh çekersin...Ayrıca hala o limanda savaş var demekki kaçmamışım sadece amacıma ulaşmışım :) Şimdi sen gece 4 de yattın 9 da kalktın 5 saat uyku yetmemiştir git bir daha yat da bi 200 füzen daha kesilsin :)