NİRVANA (GÖLGE) İttifağı Savaş Ve Yağma Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Tebrikler gölge ittifakı korsancı kral ittifakını doğrayın size karşı şansları yok,zaten bunu anlamıştır herkes tc ittifak lideri çıkıp açıklama yapmış gayet rahat demiş ki ben kral ittifakının tarafındayım korsan menfaatim için.
    • Arkadaşlar Savaş raporları bölümünde sadece raporlar ve raporlar hakkında yorumlar olmalıdır. Sohbet, Tartışma, ve Herhangi bir konudaki Konuşmalarınızı ilgili bölümlerde konu açarak yapabilirsiniz.

Konu dışı postlar Tarafımdan Kaldırılmıştır.
    • sizin yazı yazmaktan başka bir işiniz yokmu ada isimlerine yazılan hakaretler özel msj la yazılan hakaretler . burdaki davranışlar real hayattaki davaranışlarla aynıdır muhteden pekte saygınlığınız olaçak hareketler degil . ben foruma girip yazı yazmam klavye ile delikkanlık yapmam savaşımı yapar çekilirim ,

>ban: :sniper:
    • dostum o nedir yav ?
      ilkokul cocuğunun paint kullanmasına benzemiş..
      o nasıl rapordur ?
      aa haavanımı kesmişin orada acil filika lazım olmustu o havanların kat ve katını kesiyoruz biz zaten
      ne dicem..
      yaptığımız her harakette basına dert
      ayrıca burası Gölge Nirvana Savaş raporları ?
      Sen nasıl lidersin yahu
      gelmisin sayfama savaş raporundan ziyade cocuk resimleri koyuyorsun konusuncada ağır konustu diyosun sağa-sola.
      hadi bakam raporları asınca konusuruz..

• Merhaba arkadaşlar polemik yapmadan sayfamıza aldığımız raporları asacağım :) KRAL ittifağının bize saldırması sonucu savaş başlamıştır . Sadece belirtmek isterim Kral ittifağı ile olan savaşımız şuan TC+KRAL & GÖLGE olarak devam etmektedir. Nedenine gelirsek bunu açık bir şekilde raporlarda göreceğiz.

Bu şekilde alabilceğimiz onlarca raporumuz rodos sonucu son bulunmuştur.Kral ittifağının sayfasında gördüğüm rodoslu raporlar gibi o raporları asmak bize yakışmaz :)

Elimde bulunmayan raporlar var.Onlarıda en kısa sürede asacağız :)

Şuanda devam eden savaşta TC ittifağının gelmesi sonucu KRAL+TC & GÖLGE devam etmektedir.Bu konuda biraz durmak istiyorum Öncelikle Kral ittifağı ile ilgili ilk raporlarımızı asarken TC ittifağı üyeleri tartışma başlatmış ve ardından kendilerine Kral ile olan mücadelemiz bitsin sıra size gelir dememize rağmen sıralarını beklemeden açıkcası niye beklemedikleri aşikar savaşa müdahale etmiştir.İkariamın hiçbir dünyasında teke tek giden savaşta özellikle bu şekilde müdahale yakışı kalmaz korkakca bir davranıştır. Kral liderinin tehditkar durumuna karşı sizi yencez gibi tavırlarına karşı şuan 2 ittifak savaşmaları kendilerini ne kadar tatmin eder.O da ayrı konu :) Bizim için düşmanın sayısı önemli değil yağmamızı yapar kesimlerimizi yaparız keyfimize bakarız :)

Üstteki raporlar TC ittifağının müdahale etmeden 1 gün önceki KRAL ittifağı cepheleridir. Kesim farkları ve ayrıntılı rapor detayları bu şekildedir :) Taktir İkariam oyuncularındır :) İki kelimesinin ikiside yalan olan Bir Kral ittifağının Tc li dostlarıyla birlikte savaşlarında başarılar dilerim :) Ama serverde fitilledikleri birşey var artık asla ve asla teke tek savaşmayacaklar bundan sonra 8)

Birazda yağma asayım yav :thumbup:

TC ittifağında kişisel dostlarımdan aldığım bilgiye göre Kral ittifağı çok kötü durumdayız acil desteğiniz lazım şeklinde çok ısrarda bulunmuş tabi kan bağı olan abileri gelmiş 8)

Son olarak belirtmekte fayda var bir ittifağı bu şekilde madur durumda bırakan ve tüm Psi ye karşı rezil eden ve etmeye çalışan tüm Arkadaşlarımı Tebrik Eder Başarılarının devamını dilerim :)