Yönetim Şeklini Değiştirmek

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Yönetim Şeklini Değiştirmek

Herkese hayırlı akşamlar.
    Benim sorum şu şekilde. Yönetim şeklini değiştireceğim ve değişim sürecinde bazı şeyler yapılamayacak. Bunlar;

Bütün şehirlerdeki yolsuzluk %+25
    Yabancı şehirlerde konuşlandırılan veya yolda olan tüm kara üniteleri ve savaş gemileri dağıtılacak.
    Savaştaki üniteler bir sonraki roundta cepheden geri çekilecekler (Kendi şehir ve limandaki savaşlar hariç).
    Ünite hareketleri mümkün değil. Geri çekilme emirleri dahil.
    Ünite eğitimi mümkün değil.
    Casusluk görevleri mümkün değil.

Ünite eğitimi mümkün değil ancak üretimdeki birimler iptal oluyor mu ? Her hangi bir etkisi var mı yani ?
  • Hali hazırda basılmakta olan birimler yönetim şeklini değiştirince iptal olmuyor sadece bozulum bitene kadar beklemeye alınıyor, bozulum geçtikten sonra da kaldığı yerden devam ediyor.

Yönetim şekli değiştirdikten sonra bozulum devam ederken kışla tershanelere yeni birim basma talimatı veremezsin.

Only Allah Can Judge Me!

• BOYBEYII wrote:

Clo ile yaptığımız İlk Resmi anlaşmalı savaşın RÖVANŞ Maçında Deplasma gelen clo arkadaşlara teşekürler. ARES bir kez daha zaferi tatmuştır.

Not: Konu dışına çıkılacak, kendi uydurmanız sözlerinizi savunacaksanız sayfayı kirletmeyin.

我的责任很简单。 Obiwan负责在页面页面讨论战争报告,而露滴联盟保护公开场合的所有内容。