KAYI (IYI) İttifağı Resmi Savaş ve Yağma Raporu Sayfası

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• KAYI (IYI) İttifağı Resmi Savaş ve Yağma Raporu Sayfası

Selamün aleyküm arkdaşlar.

Hepinize bol yagmalar hayırlı oyunlar dilerim. Kayı İttifagı olarak öncelikli amcımız oyundan zevk almak , saygı ve sevgi içerisinde güzel raporlar elde etmektir.

Şimdiden sürçi lisan edersek af ola arkdaşlar.

• Herkeze merhabalar...

Uzun zaman önce aldıgımız raporları iştengücten anca asma fırsatı buldum... Lordlu arkdaşlar bize baskın attılar. Lakin savuma puanı kasmak zornda kaldılar. On sohpeti uzun tutmadan raporları asıcam. Lakin hatırlatmam gereken bir konu var.

Lord Generali Leodinas savasta yanlış yere destek atıp , kendi uyelerini kesti. Oyle bir zamanlama yaptıki karada kılıclarımız bitmişti kendisi Hızır gib yetişti. İttifakca cok güldük ama bizde Leodinasın yeri bir başka...
      neyse raporlara gecelim

Bu raporda Generalimizin maharetini görebilirsiniz:D:D:D

Bu Zanktouda Alem ittifagındaydı. Lordla olan her savasımıza burnunu sokup arada fitne cıkarttı. Cok sukurki Saygıdeger Alem itifak yonetim kadrosuna sundugmuz kanıtlarla ittifaktan atıldı. Zaten direk Lorda giriş yaptı.

Esas raporlar onumuzdeki savasta asılıcaktır. Takipte kalın dostlar....

• Arkdaşlar merhabalar...

Lord ittifagı IYI ailesine savas ilani verdi.Dün akşam savasımız vardı. Lakin lord herzamanki gibi çamura yattı ve söz verdikleri adaya gelmediler. Bunun yerine kendilerince üstün oldukları bize yakın bir ada sectiler. Bu arada Generalleri hakaretten ban yedi.

Lordda Cuma akşamı saat 5 te merkez adamıza gelecek yürek olmadıgını bildigimiz için, cok detaylı bir istiparat arastırmasına girdik ve Zanktou isimli meşhur uyenin egosu sayesinde hareketlilik olan adayı casusladık. Ordularının toplandıgı yeri ögrendik.

Sözde bize baskına gelen , Savaş ilani vermiş LORD ittifagına biz saldırı attık. Sudan cıkmış balıga dönen Lord' lu arkdaşlar 10 gün hazırlanıp ascı filika basmamışlar. Ozellikle Liderleri savasın son dk kadar 3k generali vardı. Son dkda paketleri cekip 600 gemiyle gelmiş:)
      Hoş kaçtı gene ama, insaf be kardeşim. 250 manıcnık ne :))

Adada kacıcak delik bulamayınca arkdaşlar tek tek geri cekildiler. Zaten cogu moralden gitti. Biz ise 2 gün surer diye savas ıyı hazırlandık lakin Lord gene foss cıktı.

Ne kotu talihtirki Savas ilani verip hezimete ugramak , ittifak uyelerine bir zafer tattıramamak en kotusude asker basmayı bilmeden Lider olmak...

Aradıgınız ne varsa Lordda var.. Unutmadan lorddan bazı arkdaşlar bizi tebrik etti. Dürüstce savasana bizde şapka cıkartırız. Esas olan oyundan haz almak:)

Raporlara gelelim şimi...

Akrep savascı savas ilanı verdigi yerde demiştiki, " boş yapma raporla gel bana"... Buyur akrepcim:)

Savas öncesi saldırı ve savunma puanları:

Şimdide deniz savaşları:

Şimdide Kara Askerleri. Karada fazla raporumuz yok. 3 sehirde savas oldu. Fazla cephe acamadılar baskın yedikleri için:)

Suaygırı ve Darius Alt ittifaklarından. Adayı actık, bu arkdaşlarıda bir güzel kestik...

Diger raporlar akşama dogru eklenicek arkdaşlar. Şİmdi merkez adalarındayız. Ada ssnide alıp atıcaz inşallah .. Bu resimde son sıralama durumu:)
      [/b]

• 14. Tüm mesajlar forumdaki ilgili kısımlara yazılmalıdır. Bu kurala uymayan mesajlar silinir ya da taşınır.

a) Konuya yazılan cevaplar konuyu açan kişinin ilk mesajına göre yani konunun amacına göre cevap yazmak zorundadır. Konunun amacına uygun olmayan mesajlar silinir ya da taşınır, konuyu amacından uzaklaştıran kişiler forumdan uzaklaştırılır
      Konu dışı mesajlar tarafımdan kaldırılmıştır.

:baby:

• asker kaçırıp duruyorlar bıktık her gece gidiyoruz askerler iki dakikada kaçıyor :thumbsdown:
      bunları arkadaşlar yakalamış az ama napalım bununla yetindik mi tabikide hayır
      mademki kaçıyorsunuz o zaman yağma atarız bizde dedik sonuç
      arkadaşlar raporlarını attıkça paylaşıma devam edeceğim bunlar sadece başlangıç neler var neler...
    • @AWESQME
      Azap savaşımız bittikten daha 24 saat bile geçmeden adaya gelip ego tatmini yapmaya calıstınız. Şu puanlarımıza rağmen Serverde yapılmış en büyük kara savaşından cıkılmış ama hemen ardından gelip adalara bir başarıymış gibi saldırılara başladı aranızdan bazı arkadaşlar. KAYI ittifağındaki tüm arkadaşlara söylemiyorum yanlış anlaşılmasın. Aranızda bildiğim, tanıdığım gayet kaliteli karakterli oyuncular var. Sözüm 3-5 kişiye onlarda kendilerini biliyorlar zaten. Oyun da olsa gereksiz ego tatminlerine gerek yok bu durumda herkes neyin doğru olduğunu bilir. Saldırmanızı anlarım sonucta bu bir savaş oyunu nihayetinde. Ama savaştan yeni cıkan bir ittifağa asker kaçırıyorsun diye ithamda bulunmak gereksiz çünkü asker felan kalmadı ortada. Yapılmış kara savaşı bitti biteli sürekli saldırı oluyor ve tek taraflı değil birden fazla ittifakla mücadele ediyoruz pek düzenli askerimiz kalmıyor. Ne yapalım parça parça olan 3-5 birimle mi savaşalım. Puan ve kişi sayısı farkınada bakarak, kendinize rakip biraz büyük ittifak seçin diyeceğim de sizde haklısınız tabiki bir yandan. Zira serverde 1-2 ittifak dışında düzgün ittifak yok hepsi toplama kampı gibi kuru kalabalıktan ibaret :thumbsdown:
    • TheMercY wrote:

@AWESQME
      Azap savaşımız bittikten daha 24 saat bile geçmeden adaya gelip ego tatmini yapmaya calıstınız. Şu puanlarımıza rağmen Serverde yapılmış en büyük kara savaşından cıkılmış ama hemen ardından gelip adalara bir başarıymış gibi saldırılara başladı aranızdan bazı arkadaşlar. KAYI ittifağındaki tüm arkadaşlara söylemiyorum yanlış anlaşılmasın. Aranızda bildiğim, tanıdığım gayet kaliteli karakterli oyuncular var. Sözüm 3-5 kişiye onlarda kendilerini biliyorlar zaten. Oyun da olsa gereksiz ego tatminlerine gerek yok bu durumda herkes neyin doğru olduğunu bilir. Saldırmanızı anlarım sonucta bu bir savaş oyunu nihayetinde. Ama savaştan yeni cıkan bir ittifağa asker kaçırıyorsun diye ithamda bulunmak gereksiz çünkü asker felan kalmadı ortada. Yapılmış kara savaşı bitti biteli sürekli saldırı oluyor ve tek taraflı değil birden fazla ittifakla mücadele ediyoruz pek düzenli askerimiz kalmıyor. Ne yapalım parça parça olan 3-5 birimle mi savaşalım. Puan ve kişi sayısı farkınada bakarak, kendinize rakip biraz büyük ittifak seçin diyeceğim de sizde haklısınız tabiki bir yandan. Zira serverde 1-2 ittifak dışında düzgün ittifak yok hepsi toplama kampı gibi kuru kalabalıktan ibaret :thumbsdown:
      bize karşı yaptığınız saldırılar sonucu biz geldik biz demeyeyim bir kaç arkadaş geldi. Savaş yaptınız tebrikler ama savaş yapmadan önce çevre güvenliği sağlamanız gerektiğini düşünüyorum. Evet haklısın serverde doğru düzgün ittifak fazla yok. Çoğu ittifak boş kuru kalabalık lafa geldimi aslan kesiliyor. Yukardaki savaş raporunu hatırlıyorsan arkadaşlarıma kardeşlerime saldırmıştınız bu yüzden geldik adada herkes dolaşırken bulduk askeri asker böldüğü için arkadaş kesimi biraz fazla olmuş evet lakin güzel bir rapor olduğu için astım en azından küçük çaplı da olsa savaş oldu karşımıza çıkamayıp mesaj engeli koyan( Osman Gazi )arkadaşlara örnek olur en azından...
    • bu serverda bi hastalık var oda su onune gelen aglıyor arkadaş bi biteremedik su aglayanları biri arka bahçe der asker ticaretine suc bulur biri alt ittifaktan destek aldılar der simdide gucunuze gore ittifak bulun diyor arkadaşım sen tahrik edersen gelir saldırırsan kusura bakmada sen bizi kendine eş değer gordugunu dusunur bizde sana geliriz sonra asker kacırıncada burda aglamıcan biz onla ugraşıyoz bunla ugraşıyoz savaştan cıktık diye savaştan cıktıysan toparlan ondan sonra saldır birilerine yada otur oturdugun yerde IYI ittifakı sayfasında aglama sonra ne tuhaf insanlar var bu serverda ya biride cıkıp adam gibi çarpıştık guzel savaştı kazandılar tebrikler demiyor yada kazandık teşekkür ederiz mucadeleye demiyor varsa yoksa aglama
    • Delikanlı ben saldırıya birşey dedim mi ?
      Asker kaçırıyorsunuz dendi ona söyledim zira asker masker yoktu kaçıracak. olmayan şeyin nesini kaçıracağız.
      Ağlama zırlama yok biz yendiğimizde de yenildiğimizde de tebrik ettik ederiz de. AWESQME anlayışlı ve karakterli bir arkadaş. durumdan da zaten haberdar onun da mesajını okuduysan eğer anlarsın. olayı dallanıp budaklandırmaya gerek yok. Bizi bilen biliyor tanıyan tanıyor. Asker kaçırıyor Ağlıyor bilmem ne yapıyor dediğin adamın Saldırı puanlarına ve ortalamalarına bak. Asker kaçıran adamda sp olmaz. Daha da yazma gereği duymuyorum.
      İyi oyunlar
    • Crimescene wrote:

bu serverda bi hastalık var oda su onune gelen aglıyor arkadaş bi biteremedik su aglayanları biri arka bahçe der asker ticaretine suc bulur biri alt ittifaktan destek aldılar der simdide gucunuze gore ittifak bulun diyor arkadaşım sen tahrik edersen gelir saldırırsan kusura bakmada sen bizi kendine eş değer gordugunu dusunur bizde sana geliriz sonra asker kacırıncada burda aglamıcan biz onla ugraşıyoz bunla ugraşıyoz savaştan cıktık diye savaştan cıktıysan toparlan ondan sonra saldır birilerine yada otur oturdugun yerde IYI ittifakı sayfasında aglama sonra ne tuhaf insanlar var bu serverda ya biride cıkıp adam gibi çarpıştık guzel savaştı kazandılar tebrikler demiyor yada kazandık teşekkür ederiz mucadeleye demiyor varsa yoksa aglama
      Kardeşim öncelikle üslubunu bilerek takın bizim hakkımızda da düzgün konuş. Forum sayfanızı pek işgal etmek istemiyorum o yüzden kendi çöplüğünüzde ötün diyorum. Fakat bir daha her hangi bir hakaret veya tahrik edici bir cümle kullanırsan ne bu kadar nazik üslup kullanırım nede sana oyun zevki yaşatırım.

40 HARAMİ GENERALİ
    • YalnızKurt34 wrote:

Crimescene wrote:

bu serverda bi hastalık var oda su onune gelen aglıyor arkadaş bi biteremedik su aglayanları biri arka bahçe der asker ticaretine suc bulur biri alt ittifaktan destek aldılar der simdide gucunuze gore ittifak bulun diyor arkadaşım sen tahrik edersen gelir saldırırsan kusura bakmada sen bizi kendine eş değer gordugunu dusunur bizde sana geliriz sonra asker kacırıncada burda aglamıcan biz onla ugraşıyoz bunla ugraşıyoz savaştan cıktık diye savaştan cıktıysan toparlan ondan sonra saldır birilerine yada otur oturdugun yerde IYI ittifakı sayfasında aglama sonra ne tuhaf insanlar var bu serverda ya biride cıkıp adam gibi çarpıştık guzel savaştı kazandılar tebrikler demiyor yada kazandık teşekkür ederiz mucadeleye demiyor varsa yoksa aglama
      Kardeşim öncelikle üslubunu bilerek takın bizim hakkımızda da düzgün konuş. Forum sayfanızı pek işgal etmek istemiyorum o yüzden kendi çöplüğünüzde ötün diyorum. Fakat bir daha her hangi bir hakaret veya tahrik edici bir cümle kullanırsan ne bu kadar nazik üslup kullanırım nede sana oyun zevki yaşatırım.

40 HARAMİ GENERALİ
      Şimdi Senin Söylediğinin Üstüne Korkması mı lazım bu arkadaşın ?
      KılıçArslan
      TURAN İttifakı