BÜYÜK TURAN(TURAN) İttifakı Savaş ve Yağma Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Y O R U K wrote:

İşte sizden beklenen hareket :) Savaş bitti çekiliyoruz diye mesaj atan ''Raporlu'' isimli oyuncunuza rağmen, Saldırıya devam ediyorsunuz :) Bende tam bundan bahsediyordum teyit etmek için raporluya yazdım evet çekiliyoruz dedi, Lütfen biraz karakter lütfen zor değil
      Karakter Kelimesini ağzından düşürmüyosun Eksik galiba sende .Savaş bitti ordan çekildik gemi Kestirmeye geldim o kadar yolu bulamadık geri döndük . sen Ve HAKİM den başka kimsede sesini Çıkarmadı savas bitti Çekilin gibisinden bu kadar Korkacağını bilsem vallaha gelmezdim .
      Artık işimiz bitti İnzivaya çekiliyorum selametle "Allah Düşmanın Bile Onurlusunu Versin" demiştin Hakkaten öyle bugüne kadar yenilsemde Kimseye savaş Bitti Çekilin vs demedim bi Şekilde ya Açtım Şehri yada limanı yada Bekledim Kimseye "Aman" demedim Başta lideriniz "Savaş Bitti Kazandınız tebrik ediyorum şu Gemileri Çekte gideyim " sonra sen Acıdım size. yine söyliyim sen ve Hakim dışında Herkezi Ayrı tutuyorum.
      KılıçArslan
      TURAN İttifakı