TÜRK BİR DEV ( T1D ) Savaş ve Yağma Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Öncelikle herkese selamlar.Uzun zamandır ss asmıyorduk, asmaya başlamamızın sebebi; Piyonlar, bu piyonlara hizmet eden üyelerin milyonluk generallikleri oldugu halde ve SÜRÜ halinde DOLAŞTIKLARI halde Rodos basma gereği duymaları. Uzun soluklu ve hiç bitmeyen bir savaş olucağından kimsenin kuşkusu olmasın.

Epsilonun da böyle bir heycana ihtiyacı vardı. Savaş sebebi ise ittifağına SÖZ GEÇİREMEYEN LİDERİLERİNİN tutumu, Korsan saldırısı yüzünden üzülüp küsen oyuncuları ve en önemlisi epsilona renk vermek için yanıp tutuşan T1D üyeleridir.

ufak kesimler.

acizlik. Ama bu RODOSU ilerleyen zamanlarda hatırlatıcam 8)

tatile gidenler.. :hoba:

2 milyon yağma yiyip tatile almayanlar. :br::

VE

Piyon ittifakı olan Rüya ittifakının SFF geçmesini arz ederiz.

Bu server iki ittifaka dar. Başta piyon ittifakı yani rüya ittifakına koydukları multi hesapları olmak üzere, depo hesapları ve çift hesap kullanan diğer üyeleri ticket sistemi ile sikayet edilicektir.

Asılmaya gerek duyulmayan 100-150 kadar daha yağma vardır. DEVAMI GELİCEKTİR. Karsılıklı savaş rapoları ss ler yağmalar vs asılıcaktır.

DİP NOT: Zaten bizim iki katımız varsınız, piyon ittifakınız rüya ittifakı az ötede oynayabilir. :whistling:
      Savaşta Her Zaman Kaybeden Taraf Suçludur.

T1D GENERALİ

D A N D İ K
    • EYYYYY sff ittifağı. RODOSU İLK BASAN sensin FORUMA dikkatli bakan görebilir. YENİLDİĞİN SS LERİ asacak kadar kendinizi yıpratmayın bukadar

Bana savaşmayı bilmiyorsun diyen arkadaş. BEN TEK BASIMAYIM. Kimseyi savaşa çağırmadım ittifakımdan. 2 kişi geldi onlarda örs YOK. 30-40 k gp leri var. O halde hepinizle 6 gundur ugraşıyorum

Hem sizinle savaşırken HEMDE BASKA kordinatlarda üyelerinizi vurdum ve tatile aldırdıgım SFF li sayısı 8. Bence Strateji oyunun hakkını verin.

Bunları yaptığınız gibi üstüne bide beni tüm sff toplanıp ; beni arkadan vurmak için söm atıyorsunuz.

Strateji oyunları GP deposu yaparak, sürü gibi gezerek olmuyor.

Alın size ss T1D ittifağının bir oyuncusu yetiyor size.

daha asılmadık 28 ss var. HEPSİNİ YAVAŞ YAVAŞ asacağım.

Buradan epsilon oyuncularına sesleniyorum . Ss ler ORTADA , ilk rodos basan ortada. Birileri diyordu kimse sff SES çıkarmıyor diye. 2-3 KİŞİ hallettik koca ittifakı.

SİZİN GİBİ savaşanlar için bırakın ittifakı toplayıp savaşa gitmeyi, sirkülerden yardım bile istemem. Şimdi burdan sesleniyorum sırada yağma yicekler Lideriniz ve Diplomatınız .

iTTİFAĞINIZIN sirkülerinden yazmış ya uslubu bozuk diplomatınız '' gpsi olmayanlara ve karsılık veremiceklere saldırıyorlar diye'' onun o yazısını asıp üstüne yağma yediği ss si asacam.

Büyük savaş ss leri yarın asılacaktır.

T1D GENERALİ

D A N D İ K
    • Sffcik ittifağından sonra piyon ittifakı rüya da rodos basmaya başladı. Sff nin merkezindekiler ; merkezde olmayan üyeleri yağma yerken nasıl rahat ediyorlar. :))

Neyse ısınma turlarından bir kesit. Cüneyt abimizin resminden anlaşılıyor aslında.

T1D GENERALİ

D A N D İ K
      • Rüya ittifakı piyon ittifakı değildir , SSF deki oyuncuların bazılarının bağlı hesapları RÜYA da da vardır bunlardan biri de benim, bir hesabım SSF de bir hesabım RÜYA da . İki kardeş ittifakız dostluğumuz sizi oldukça rahatsız etmiş belli ki . RÜYA ittifakının kuruluş tarihi 2011 zaten pek söze gerek yok .
      • Yağma raporlarının arasında bir görüntü paylaşılmış RÜYA ittifakından mikadomali nin şehir görüntüsü var ve altında tatile alanlar yazmışsın . sen oraya saldırmadan önce o hesap tatildeydi . neredeyse 1 aydır tatilde neyi amaçladın böyle bir paylaşım yaparken onu da anlamış değilim .

WOLFGANG wrote:

Öncelikle herkese selamlar.Uzun zamandır ss asmıyorduk, asmaya başlamamızın sebebi; Piyonlar, bu piyonlara hizmet eden üyelerin milyonluk generallikleri oldugu halde ve SÜRÜ halinde DOLAŞTIKLARI halde Rodos basma gereği duymaları. Uzun soluklu ve hiç bitmeyen bir savaş olucağından kimsenin kuşkusu olmasın.

Epsilonun da böyle bir heycana ihtiyacı vardı. Savaş sebebi ise ittifağına SÖZ GEÇİREMEYEN LİDERİLERİNİN tutumu, Korsan saldırısı yüzünden üzülüp küsen oyuncuları ve en önemlisi epsilona renk vermek için yanıp tutuşan T1D üyeleridir.

ufak kesimler.

acizlik. Ama bu RODOSU ilerleyen zamanlarda hatırlatıcam 8)

tatile gidenler.. :hoba:

2 milyon yağma yiyip tatile almayanlar. :br::

VE

Piyon ittifakı olan Rüya ittifakının SFF geçmesini arz ederiz.

Bu server iki ittifaka dar. Başta piyon ittifakı yani rüya ittifakına koydukları multi hesapları olmak üzere, depo hesapları ve çift hesap kullanan diğer üyeleri ticket sistemi ile sikayet edilicektir.

Asılmaya gerek duyulmayan 100-150 kadar daha yağma vardır. DEVAMI GELİCEKTİR. Karsılıklı savaş rapoları ss ler yağmalar vs asılıcaktır.

DİP NOT: Zaten bizim iki katımız varsınız, piyon ittifakınız rüya ittifakı az ötede oynayabilir. :whistling:

• Akatsuki sen git çizgi film izlemeye devam et. Arkadaşınıza sorun tatilden döndüğünde, neden tatile aldığını.

Rodos basarak, arkadan vurarak strateji yaptıgınızı düşünüyorsunuz. Tek basıma hepinizi tek tek yağmalayıp kesicem. Sizin gibi PİYON ve KORKAK ların oluşturduğu sürülerle çok mücadele verdim. Sizin gibi ittifak için ittifak arkadaşlarımı savaş bölgesine getirmeyi bırak sirkülerden mesaj bile atmam.

Uzun raundlu savaşların hepsini kazandık. o YÜZDEN beni arkadan vuruyorsunuz. Ala

Şimdiden verdiğim zarar 20 üyeyi geçmiştir eminim.

T1D GENERALİ

D A N D İ K
    • Savaş başlayalı 13 gün olmuştur ssfcik ve piyon ittifakı Rüya ittifakğının kazandığı daha büyük savaş yok. Anca arkadan '' SAVAŞTA OLAN '' üyelere yağma atabiliyorlar.Okadar adam savaşta sadece boş boş sehirlerde liman tutup altın yakıyorlar.

Saw ittifağı ile 2 ay savaştık ne onlar rodos bastı ne biz. Ama daha ilk carpışmada rodos basan sffcik ittifağına karsı gerekli hertürlü oyun yapılıcaktır.

Yapılıyorda.

T1D GENERALİ

D A N D İ K
    • Akatsuki çizgi film izler gibi oynama şu oyunu. İlk rodos basan senin ittifakında bulunan ömer halisdemirdir. Siz rodos cu bir ittifak olduğunuz için (sürü gibi olmanıza rağmen.) size RODOS basmak birer zevk bizim için.

Seni formda kullanıyorlar anlaşılan. Seni o formda kullanan diplmatın mı hangi karın agırısı ise, kendi ittifak arkadaşların da dahil olmak üzere uslbuna dikkat etsin. İttifağınızda yağma yiyenlere işe yaramaz diye hitap edip, sirkülerinden öyle herseyi biliyormuş edasında artis artis mesajlar yazan o kişiye ilet mesajımı.

O uslubunu düzeltmez ise ben düzeltmesini bilirim. Arkadan vurmak ve rodos basmak dışında bir marifetinizi de göremedik. Bu savaş oldu bitti savaşı da değil, süreklili olan bir savaş olucak. O yönetimine söyle elindeki gemi ve askerleri depoya geri koyucak fırsatları olmucak o yüzden koymasınlar.

T1D GENERALİ

D A N D İ K
    • Piyon ittifakı üyesi olan sadi adlı üyeniz rodos basıp 7. KEZ tatile alırken oy dağlar sarkısını dinlemeni tavsiye ederim.

Tekefsane bak seni bile daha çağırmadım savaşa yavaş yavaş gel acele etme. Bu rodoscu ve arkadan vurmaktan başka birsey yapmayan sff için kendimizi yormayalım

Sff üyelerinin de hakkını koruyorum. YAĞMA yiyenleri işe yaramaz gören yönetimini kınıyorum. Gerçi LAFLARI YADA SÖZLERİNİN bi anlamı yok. Biri boş konusuyor (artık konuşamaz, konuşturmam. ) biri de sadece depo yapıyor. :baby:

T1D GENERALİ

D A N D İ K