Rome Empire(RomΣ) Savaş ve Yağma Raporları

• Savaş Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rome Empire(RomΣ) Savaş ve Yağma Raporları

Rome Empire(RomΣ) Savaş ve yağma raporları bu başlık altında toplanacaktır.

Evet açılışımızı İMO'dan yapalım. İyi seyirler... :br:: :hosgeldin:

Şimdi buradan Sonra izleyecekleriniz, İMO'nun kaçış öyküsünü anlatmakta. Bizde kovalamaya devam ediyoruz. :bump: :parti:

Sıradaki >oley:

Evvvett Şimdi İMO'nun gerçek yüzünü görme zamanı. Korkak bir ittifak mı? Aa- Sanmıyorum.Durun Durun!
      Kaçıyorlar(!!)

Asker kaçırmak için Raund uzatan koca yürekli taZ Sana gelsin :yavasat:

Peki bunlar kime kaçıyor diye soruyor insan? Aa- Tabi ya Bumin Abilerine kaçıyor :kihkoh:
      Bumin abisi korur onları kesin kesin(!)

Bumin napiyorsun :dovus: Oyunu mu bilmiyorsun yoksa 30 balon göndermek ne :zuhah: Çok güldüm..

Veee Son durum...

Çok yakında..
    • BumiN_KagaN wrote:

Avukat wrote:

Tebrikler.
      Bunlara sen dedin demi bizle savasiyorlar gidin kesin duzensiz ordularini diye :) aksi takdirde kesemezsiniz diye.Neyse sevinsin gencler taze kan bunlar.
      Bizim operasyon degil de sizin bu hayal dünyası daha komik :) başınıza taş düşse Baro'dan biliyorsunuz. Sürekli adalarımıza gelen üyelerinize bi iade-i ziyaret yaptık işte. Hızımızı alamamışız :)
    • Dirilişi diriltmeye geldik :hosgeldin: :hosgeldin:

ŞİMDİ ARKADAŞLAR BU DİRİLİŞ(-DRLŞ) İttifakı bizim Müttefikimize(Balyoz) Casus sokmuşlar. WP GRUBUNA BİLE.

Bu arkadaş savaşta diğer (-DRLŞ) İttifakında ki Hesabını savaşa sokunca Hepsi ban yedi.

Bizim geldiğimizi gören diğer DİRİLİŞ üyeleri de tatile aldı [b] :zuhah: [/b]

Burdan @Chriger adminim olsun gerek oyun moderatörlerimiz olsun DİRİLİŞ LİDERİ'ne işlem yapılması için çağrıda bulunuyoruz. Biz gerek ticket açarak konuyu detayları ile birlikte verdik bile.

HERKESE BOOL SAVAŞLAR :melek:
    • Bazı arkadaşlar savaş meydanına 500'den fazla gemi getirince :sumo: hemen korkup hesapları tatile alı-alıverdiler. Ben böyle onursuzluk görmedim. X( Korkaklığı geçtim bu düşmana, hatta kendine saygısızlıktır. :rant: :cursing:
      Üzüldüğüm nokta şu ki; o arkadaş tek bir gemi bile kesemeden savaş bitti. :(
      EN BÜYÜK HİLE HİLESİZLİKTEDİR.

OSM Has Üyesi
    • Ahaha kendileri çalıp kendileri söylüyorlar. Beyler burada vakit kaybetmeyin hadi siz gidin milleti kendinize kışkırtın ve bize düşman etmeye çalışın anca ona yararsınız ha birde boşa gelip gidersiniz..

Oyuna para veripte buhar tüfekçiyi erken açıp gösteriş yapmaya benzemez öyle yaparsanız böyle karşınızda kimseyi bulamazsınız.. Bu arada kardeşleriniz BLYZ ağlıyordu sesleri kesildi durum nedir ?

Sırf 16 kişiyi aranıza katmak için atmadığınız takla kalmadı.. Fazla zorlamayın katılırlar aranıza rahat olun başka çareleri yok.
    • enes54 wrote:

Ahaha kendileri çalıp kendileri söylüyorlar. Beyler burada vakit kaybetmeyin hadi siz gidin milleti kendinize kışkırtın ve bize düşman etmeye çalışın anca ona yararsınız ha birde boşa gelip gidersiniz..

Oyuna para veripte buhar tüfekçiyi erken açıp gösteriş yapmaya benzemez öyle yaparsanız böyle karşınızda kimseyi bulamazsınız.. Bu arada kardeşleriniz BLYZ ağlıyordu sesleri kesildi durum nedir ?

Sırf 16 kişiyi aranıza katmak için atmadığınız takla kalmadı.. Fazla zorlamayın katılırlar aranıza rahat olun başka çareleri yok.

Multilerine selam söyle bizden :) Tatil nasıl güzel mi?
    • arkadaşım o kadar detay vermişsin ki bu kadar malumata sen nasıl ulaştın yoksa iftira mı atıyorsun multi diye
      o gemi kesemedim diyen arkadaş beş dakika beklesen kesilecektin beş gemiyi kestin kaçtın
      o onur dan bahseden arkadaş biz zaten iki ittifakla savaş içindeyiz asıl onursuzluk biz savaşta iken savaşa dahil olmaktır
      savaş istiyorsanız verirsiniz savaş ilanını uygun bir zaman da yenilsekte tebrik etmesini biliriz
      böle polemik yaratacak saçmalıkları yapmayın bir daha
      Bir kurdun arkasından kırk tane köpek havlar. Eğer havlamıyorsa o kurt, kurt değildir.
      :yavasat: data-verified= ban:">
    • B_A_Y_B_A_R_S wrote:

arkadaşım o kadar detay vermişsin ki bu kadar malumata sen nasıl ulaştın yoksa iftira mı atıyorsun multi diye
      o gemi kesemedim diyen arkadaş beş dakika beklesen kesilecektin beş gemiyi kestin kaçtın
      o onur dan bahseden arkadaş biz zaten iki ittifakla savaş içindeyiz asıl onursuzluk biz savaşta iken savaşa dahil olmaktır
      savaş istiyorsanız verirsiniz savaş ilanını uygun bir zaman da yenilsekte tebrik etmesini biliriz
      böle polemik yaratacak saçmalıkları yapmayın bir daha
      Merhaba,

İstediğiniz zaman istediğiniz hazırlığı yapın istediğiniz şekilde savaşalım. Bizim amacımız savaşa gelmek değil yağmalanan ittifak üyelerimizi korumaktı. Ek olarak DRLŞ ittifakının 2 Rome savaşçısına yenilmesi biraz acı bir durum. Sizi de anlıyoruz. Biraz sabredin ilerleyen zamanlarda tekrar ziyarette bulunacağız size. :tes))