RODOSCU WOO RODOSLU SAVAŞ RAPORLARI

• Savaş Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Benim raporlarım var. Konuşacak bir şeyim var raporumu asıyorum istediğim kadar konuşurum bak savaş başından beri say bakalım 100 tane yeşil rapor astım foruma belki fazladır saymadım. Sizin konuşacak neyiniz var? Rapor asın sizde konuşun ben yaptığımı konuşuyorum havadan tutup koymuyorum olan şeyler üzerine konuşuyorum sürekli fark ediyorsan. Rodos raporlarınızı koyuyorum onun üzerine konuşuyorum. Siz muhalefet olmasanız kendi halimde raporlarımı koyarım kimsenin şahsına da bulaşmam. Yeşil rapor koyuyorum onun üzerine konuşuyorum, yazıyorum. Anlatabildim mi? Mesela senin vasfın ne burada? Kalabalık yapmak mı? Ben Kardeşler Birliği İttifakını temsilen buradayım. Bizde bir kişi konuşur sadece. Siz ahtapot kolu gibisiniz. Hepiniz ayrı telden çalıyorsunuz. Ben raporlarımı asarım arkadaşım yoluma bakarım. Siz de rapor asın görelim. Sizin gibi laf dalaşmasına girmem. Tebriğimi eder geçerim neticede oyun.

KARDEŞLER BİRLİĞİ
      Diplomat

Bizim adalet anlayışımız, rakibimizin adalet anlayışına hassas terazidir, dengelemeyi iyi biliriz..
    • Kserkses wrote:

Benim raporlarım var. Konuşacak bir şeyim var raporumu asıyorum istediğim kadar konuşurum bak savaş başından beri say bakalım 100 tane yeşil rapor astım foruma belki fazladır saymadım. Sizin konuşacak neyiniz var? Rapor asın sizde konuşun ben yaptığımı konuşuyorum havadan tutup koymuyorum olan şeyler üzerine konuşuyorum sürekli fark ediyorsan. Rodos raporlarınızı koyuyorum onun üzerine konuşuyorum. Siz muhalefet olmasanız kendi halimde raporlarımı koyarım kimsenin şahsına da bulaşmam. Yeşil rapor koyuyorum onun üzerine konuşuyorum, yazıyorum. Anlatabildim mi? Mesela senin vasfın ne burada? Kalabalık yapmak mı? Ben Kardeşler Birliği İttifakını temsilen buradayım. Bizde bir kişi konuşur sadece. Siz ahtapot kolu gibisiniz. Hepiniz ayrı telden çalıyorsunuz. Ben raporlarımı asarım arkadaşım yoluma bakarım. Siz de rapor asın görelim. Sizin gibi laf dalaşmasına girmem. Tebriğimi eder geçerim neticede oyun.

Raporlarınızı tebrik ederim,bununla çok övündüğünüz için!Benden de gelip alabilirsiniz mutlu olacaksanız.
      Sizin kadar ilgili değilim raporlar konusunda.
      Konuşacak çok şey var ama oyun değil,oyuna sıçrayan ilginç karakter özellikleriniz hakkında!
      Muhalefeti siz üzerinize çekiyorsunuz!Herkesi aynı kefeye koyuyorsunuz.Sözleriniz,cümleleriniz o kadar kin ve hırs dolu ki,insan iki kelime etmeden duramıyor!
      Vasfımı sormadan önce size bahsettiğiniz vasfı veren ittifak yetkilileri nasıl bir yanlışın içerisinde!
      Sizde 1 kişi konuşuyorsa,diğer 80 üye sizinle aynı karakterde demektir!Kendilerinin nasıl bir dille temsiz edildiğini biliyorlar mı!

Ben sıradan bir WOO birliği üyesiyim.Hem oyun hem de forumla ilgiliyim.Severek oynuyorum.Belli dozda.
      Bir süredir de sizi takip ediyorum.
      Bunca yılda inanın sizler kadar çatal dilli görmedim.
      İnsan olarak rahatsız oldum ve bunu dile getirmek benim hakkım.
      Forumda ve oyunda yarım gün geçiriyorsunuz!Bu kadar bilenmeyin insanlara,bu kadar alay etmeyin eksiklikleri ile,gelen ateşe bu kadar odun atmayın...

Sizin için değersiz olabilir ancak bir insan olarak beni kaybettiniz.

İğneyi Kendine, Çuvaldızı Başkasına Batır Beta!!!
    • Çok içselleştirme dostum. Raporların keyfini çıkar. =)

KARDEŞLER BİRLİĞİ
      Diplomat

Bizim adalet anlayışımız, rakibimizin adalet anlayışına hassas terazidir, dengelemeyi iyi biliriz..
    • bence rodos yapılmamalı savaş ta tabi benim şehsi fikrim ama bu da bir oyun taktiği sonuçta betada işler böyle yürüyorsa yapacak birşey yok
      ben savaşırken rakiibm rodos vurursa ben de vururum rakip vurmasa bende rodos vurmam herkes oyunda özügr vuranı kınamam vurdu diyenide
      • ALPHA
    • Çok konuştu şimdi ait olduğunu yaşıyor.

Buralar da çok konuşan boş konuşan bir arkadaş vardı, nerelerde o? Hiç bir icraatta bulunamayan ama bol bol bom boş konuşan vatandaş. Şimdi hak ettiğini buldun. Rodos basıp tatile alarak da kaçamazsın.

KARDEŞLER BİRLİĞİ
      Diplomat

• Oyununu tatile almasaydın görürdün kim kimi kesiyor.. Yahu ne adamsın valla hi billahi erays seni çok mu aradı buldu senin gibi bir tip yok türünün son örneğisin Aç oyununu doğru düzgün gir savaşa kaçma.

KARDEŞLER BİRLİĞİ
      Diplomat

• Eraysdan rodos şov

Şu rodoslara bu kadar kafa yoracağınıza azıcık savaşmaya kafa yorsaydınız daha keyifli ve seviyeli bir savaş ortamı olacak. Ancak tabi sizin fıtratınız böyle yapacak bir şey yok.

KARDEŞLER BİRLİĞİ
      Diplomat

• UTANÇ belgelerini asmaya devam.

KARDEŞLER BİRLİĞİ
      Diplomat

• herkese merhabalar öncelik olarak iki tarafa da başarılar dilerim. Ancak, anlamadığım bir detay var bu oyuna Rodos diye bir heykel eklenmiş ve bir özellik konulmuş ama nedensizce yok rodos bastı yok şunu yaptı deniyor anlam veremiyorum bu oyuna o özellik süs diye konmadı ya herneyse öncelik olarak ittifakıma sonra da dil bilgisi zayıf olan arkadaşlarım özellikle de Rage (tanıdığım türkçe öğretmenleri bulunmakta) ve geri kalan tüm servere başarılar dilerim güzel bir savaş olsun Rodos ta bir eziiklik değil de oyunun bir parçası ne kadar inanmak istemeseniz bile oyunun içeriğinde Rodos var ve bu kullanılabilir o yüzden sizlerde fazla ağlamayın ve savaşınıza devam edin.

iyi geceler....
    • @_mAkbEr_ Arkadaşım akıl verebilecek bir durumda mısın? Sen ilk önce ona bir bak bakalım. Daha sonra burada konuş. Ben rodosun açıklamasını yaptım 2008'den yana oynuyorum. Çok şükür bir kere dahi rodos kullanma ihtiyacı hissetmedim. Her iki tarafta da şartlar eşit olduktan sonra neden rodos basılır? Biz bunun cevabını bekliyoruz. Lakin cevabını kimse veremiyor WOO İttifakından. Bu durumda öyleyse sizin de Türkçe değil. Dil ve Anlatım dersi almanız gerekmektedir. Zira ben her defasında anlatıyorum bu durumu sizin algılarınız kapalı olduğundan dolayı, durumu çakamıyorsunuz. Rodos oyunun bir parçası, kullanımına hiç bir lafım yok kimsenin olmaz. Lakin rodosu basacak adam, savaşmayı bilmiyor olması lazım, örsü olmaması lazım, askeri, gemisi olmaması lazım, mucitlerini tamamlamamış olması lazım, puanı ve araştırmaları kat kat rakibinden düşük olması lazım. Kısacası rakibine karşı ACİZ olması lazım. Anlatabiliyor muyum? Tek tek buraya sayıyorum lakin anlama sıkıntısı çekiyorsanız orada yapabilecek bir şeyim yok. İlaveten karşılıklı bir ittifak savaşından söz ediyoruz. Her iki tarafta bir çok kişiden yardım alıyor ve savaşıyor. Madem bu kadar düşman kazandın şunu da icra etmen gerekiyor. Savaşmayı bilmiyorsan her yere sallamayacaksın oturacaksın yerinde. Ona sataş buna sataş. Neticesini tüm BETA halkı da görüyor. Savaş başlamadan evvel sataşmak laf söylemek kolay. İş icraate geldiğinde şartlar eşit olduğunda bile. 2 sene evvel WOO İttifakı ile Kardeşler Birliği İttifakı savaşı vardı sadece 2 ittifak. O vakit 100 den fazla rodos basıldı. Bunların açıklamasını WOO İttifakı yapamaz. Aynı şey kendilerine yapılmış olsa eminim savaştan geri çekilirler. Ya da rodosa rodos ile karşılık verirler. Yani seviyelerini düşürürler. Biz Kardeşler Birliği olarak hiç bir zaman çizgimizden şaşmadık. Savaşsa savaş mert bir şekilde savaşçılarımız ile savaştık. Kazanmanın kaybetmenin hesabını yapmadan sadece eğlencemize baktık. Karşı tarafın seviyesine inmedik. Oyunun hakkını vererek oynadık.

Üslubun çok küçük düşürücü, sana üzülüyorum. Ağlayan kim görüyoruz. Buraya asılan RODOS raporları bizim gururumuzdur. Ancak sizlerin acizlik belgelerinizdir.

Çok yakında K-B (Kardeşler Birliği) Savaş ve yağma raporları sayfasında çok güzel yeşil raporlarımızı paylaşacağız. Takipte kalın.

KARDEŞLER BİRLİĞİ
      Diplomat

• kserkes şartlar eşit diyorsun ya. su sorulara cevap verebilirsen basmayacağız birdaha rodosa
      gos ile anlaşıp
      hd itifakını yanına alıp
      üstüne börte ittifakını yancı yapıp
      kaosdan oyuncu transfer edip
      woo ya karşı durumu ancak eşitleyebiliyoruz diyorsan söz birdaha Rodos basmayacağız:))
    • Kserkses wrote:

@_mAkbEr_ Arkadaşım akıl verebilecek bir durumda mısın? Sen ilk önce ona bir bak bakalım. Daha sonra burada konuş. Ben rodosun açıklamasını yaptım 2008'den yana oynuyorum. Çok şükür bir kere dahi rodos kullanma ihtiyacı hissetmedim. Her iki tarafta da şartlar eşit olduktan sonra neden rodos basılır? Biz bunun cevabını bekliyoruz. Lakin cevabını kimse veremiyor WOO İttifakından. Bu durumda öyleyse sizin de Türkçe değil. Dil ve Anlatım dersi almanız gerekmektedir. Zira ben her defasında anlatıyorum bu durumu sizin algılarınız kapalı olduğundan dolayı, durumu çakamıyorsunuz. Rodos oyunun bir parçası, kullanımına hiç bir lafım yok kimsenin olmaz. Lakin rodosu basacak adam, savaşmayı bilmiyor olması lazım, örsü olmaması lazım, askeri, gemisi olmaması lazım, mucitlerini tamamlamamış olması lazım, puanı ve araştırmaları kat kat rakibinden düşük olması lazım. Kısacası rakibine karşı ACİZ olması lazım. Anlatabiliyor muyum? Tek tek buraya sayıyorum lakin anlama sıkıntısı çekiyorsanız orada yapabilecek bir şeyim yok. İlaveten karşılıklı bir ittifak savaşından söz ediyoruz. Her iki tarafta bir çok kişiden yardım alıyor ve savaşıyor. Madem bu kadar düşman kazandın şunu da icra etmen gerekiyor. Savaşmayı bilmiyorsan her yere sallamayacaksın oturacaksın yerinde. Ona sataş buna sataş. Neticesini tüm BETA halkı da görüyor. Savaş başlamadan evvel sataşmak laf söylemek kolay. İş icraate geldiğinde şartlar eşit olduğunda bile. 2 sene evvel WOO İttifakı ile Kardeşler Birliği İttifakı savaşı vardı sadece 2 ittifak. O vakit 100 den fazla rodos basıldı. Bunların açıklamasını WOO İttifakı yapamaz. Aynı şey kendilerine yapılmış olsa eminim savaştan geri çekilirler. Ya da rodosa rodos ile karşılık verirler. Yani seviyelerini düşürürler. Biz Kardeşler Birliği olarak hiç bir zaman çizgimizden şaşmadık. Savaşsa savaş mert bir şekilde savaşçılarımız ile savaştık. Kazanmanın kaybetmenin hesabını yapmadan sadece eğlencemize baktık. Karşı tarafın seviyesine inmedik. Oyunun hakkını vererek oynadık.

Üslubun çok küçük düşürücü, sana üzülüyorum. Ağlayan kim görüyoruz. Buraya asılan RODOS raporları bizim gururumuzdur. Ancak sizlerin acizlik belgelerinizdir.
      Çok yakında K-B (Kardeşler Birliği) Savaş ve yağma raporları
      sayfasında çok güzel yeşil raporlarımızı paylaşacağız. Takipte kalın

bir iki cümlesini okuduktan sonra farkettim ki okumamışsın rodos heykeli oraya süs diye konmadı ki oyun kurucuları da rodosu sadece şurda burda basabilirsiniz diye bir şey yazmadı sen 2008 den beridir boşa oynamışsın zahmet etme herneyse sen benim üslubuna da laf edemezsin ki ben bu oyunun bir oyuncusuyum woo ittifakının da bir parçasıyım gelipte bana sen akıl verebilecek durumda mısın diyorsun ayrıca unutmadan da yazayım şuraya Dil Ve Anlatım dersi türkçenin gramer kısmı oyunu boşa oynadığın gibi okulu da boşa okumuşsun
    • Börte İttifakından kimse yoktur savaşa destek verecek. Berkayerdo12 oyuncusu bizim üyemizdir ilaveten forsaken hesabı ile BÖRTE'nin generalidir. HD İttifakını yanımıza almadık. Kökez ahmet abim kendi rızası ile savaşa dahil olmak istemiştir. İlaveten KAOS İttifakından kimseyi tanımam Kardeşler Birliği'nin hiç bir bağlantısı yoktur. İttifakımızın üye sayısı yaklaşık 1 aydan fazla bir süredir sabit durumdadır. GOS ile anlaşarak savaşmadık. Kendileri savaşacaklarmış zaten farklı dönemlerde savaşacaktık aslında. Lakin BÖRTE-ÇLGTR savaşına sizin müdahil olup karışmanız bizi yekpare hale getirdi. Bana diyorsun ya celil onu topladın bunu topladın. ÇLGTR-BÖRTE İttifakları savaş ittifakları değildi. Birbirleri ile savaşmaya müsait denk ittifaklardı. Siz neden oraya müdahil olup dengeyi bozmaya çalıştınız? Bizim bilgimiz olmasına rağmen karışmadık hiç bir şekilde. Olaya WOO İttifakının dahil olduğunu duyduktan hemen sonra biz geldik. Aynı şekilde GOS İttifakı da o sebeple geldi. Yoksa herkesin kendine göre ayrı planları vardı. Bizi bir araya getiren siz oldunuz. Yalancı seyfi diyordu ya KRAL WOO diye. Kendinize göre kralsınız ya o halde tüm ittifaklardan üstün olmanız gerekmez mi? O halde senin dediğinden şu sonuca varıyorum ben. 2 sene evvel sizinle savaşırken dışarıdan hiç bir destek almamıştık. Elimizde ki kaynakları bitiremiyoruz zaten dışarıda ki desteği ne yapacağız? O vakitte 120 rodos vurduğunuz zaman, Kardeşler Birliği sizden üstündü bunu kabul ediyorsun yani öyle değil mi? Bu durumun sebebi sizsiniz hiç kimse durduk yere eğer anlaşmalı savaş yok ise vaktini harcamaz savaşmaz. Ancak siz her önünüze gelene çirkeflik yaptığınız için şimdi bu durumdasınız. Ayarı yapacak olan sizsiniz çirkefliğin ayarını siz kaçırırsanız. Bizde savaşın ayarınız kaçırırız. Siz rodos basmaya devam edin hiç sıkıntı yok bizim için. Biz yine cephelerde üstünüz yine yeşil raporlarımızı topluyoruz.

İlaveten, sanmayın ki bazı şeyler gizli saklı kalıyor. Sizin tek başınıza olmadığınızı biliyoruz. Kimlerle kulisler yaptığınızın farkındayız kanıtlarıyla. Siz sanıyorsunuz ki o oyunda mesajlaştığım kişiler dostum. Biz hepsinin mesajını alıyoruz. Size istedikleri kadar yancılık yapsınlar bazı kişiler. Onlarda çok yakında nasiplerini alacaklar biz de foruma raporlarını asacağız celilcim. Şimdi burada siz utanç belgelerinizi izlemeye devam edin.

KARDEŞLER BİRLİĞİ
      Diplomat