RODOSCU WOO RODOSLU SAVAŞ RAPORLARI

• Savaş Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• RODOSCU WOO RODOSLU SAVAŞ RAPORLARI

Şimdi Bu konuyu açmayı bekliyordum nihayet açmaya değer birbirinden güzel rodoslu raporlarımız oldu. WOO İttifakının tıynetini artık sadece BETA ahalisi değil tüm Forum ahalisi bilir oldu. Bunların tıynetinde zorluğa karşı iradesizlik var. Yahu savaş başlatana kadar her türlü çirkefliği yapıyorlar insanın sabrını son raddeye getiriyorlar. Savaş çıkıyor azıcık eğlenelim diyoruz, hemen rodoslarına sarılıyorlar. Kendilerini Kral olarak tanımlıyorlar ya seyfinin deyimi ile. Alın size Kral, RODOS KRALI WOO. 2 sene evvel böyle benzer bir konu daha açmıştım orada 100 den fazla rodos raporu paylaşmıştım. Savaş bittiği vakit kilitletmiştim. Arşive kaldırıldı tabi. Bu sefer bu konuyu kilitletmeyi düşünmüyorum. Anlaşılan bu sayfada da yaklaşık o civarlarda rodos rapor sayısına ulaşacağız. Gerçi hata bizde her defasında orantısız güç kullanıyoruz =). Bilinsin ki bu rodos raporları bizler için YEŞİL RAPOR statüsündedir. Şimdi hep birlikte WOO İttifakının UTANÇ belgelerini inceleyelim.

KARDEŞLER BİRLİĞİ
      Diplomat

Bizim adalet anlayışımız, rakibimizin adalet anlayışına hassas terazidir, dengelemeyi iyi biliriz..
    • Dediğim gibi daha çok asacağız buraya WOO İttifakının utanç belgelerini.

KARDEŞLER BİRLİĞİ
      Diplomat

Bizim adalet anlayışımız, rakibimizin adalet anlayışına hassas terazidir, dengelemeyi iyi biliriz..
    • Doğru diyorsun ya :))) Bu da şimdi yanlışlıkla basıldı.....

KARDEŞLER BİRLİĞİ
      Diplomat

• Bunlar son çırpınışlar... Bakalım buraya daha ne kadar WOO İttifakının rodoslarını asacağız :)))

KARDEŞLER BİRLİĞİ
      Diplomat

• 2008 senesinden beri bu oyunu oynuyorum bunlar gibi rodos kullanan ittifak tanımadım =) Şu rodosa kafa yoracaklarına azıcık savaşa kafa yorsalar belki birazcık mücadele edebilirler bizimle.. Rodos çok faydasız bir çözüm bizim için :)) Gerçi orantısız güç kullanıyoruz bizde adamlar ne yapsın savaşmayı bilmeyince rodos basacaklar tabi ki :))

281 RAUND

282 RAUND

279 RAUND

KARDEŞLER BİRLİĞİ
      Diplomat

• beylerrr boşuna sızlanmayın daha cok Rodos göreceksiniz. konuşanlar buraya rapor aslanlar rodosu aman aman cok sıra dışı bişeymiş gibi gösteren ler sanki cok temiz bir savaş yapıyorlarda bizim Rodoslara laf ediyorlar.

3 ana ittifak 2 ittifakda oyuncu transer edip savaşa gelen sizler.
      savaşçıların sehrine söm atıp örs düşürmeler sizde.
      savaş bölgesinde savaşan oyuncuyu dekarte etmek için bir günlük uzakda olan oyuncunun sehrine 5-6 ısın atıp savaş çıkartan sizler.
      savunmadıyız kendi bölgemiz onlarca sehrimiz var boş şehirlere yağma atan bunuda cok büyük bir kazanım gibi burda paylaşan sizler.
      bırakın bizde rodoslayım bari:))
      herkese anladığı dilden

ha sunuda söleyim tüm bu şartlara rağmen woo tüm cephelerde dimdik ayakta durması sizleri çıldırtıyor. sizler bir haftada girer yakar yıkar çıkarız hesapları yapıyordunuz ama olmadı demi. woo hala her cepdede bir tek acık bırakmadan savaşlarına devam etmekdedir Rodoslar anlayana anladığı dilden cevap vermek amaçlıdır.
    • -Erays- wrote:

beylerrr boşuna sızlanmayın daha cok Rodos göreceksiniz. konuşanlar buraya rapor aslanlar rodosu aman aman cok sıra dışı bişeymiş gibi gösteren ler sanki cok temiz bir savaş yapıyorlarda bizim Rodoslara laf ediyorlar.

savaş bölgesinde savaşan oyuncuyu dekarte etmek için bir günlük uzakda olan oyuncunun sehrine 5-6 ısın atıp savaş çıkartan sizler.
      savunmadıyız kendi bölgemiz onlarca sehrimiz var boş şehirlere yağma atan bunuda cok büyük bir kazanım gibi burda paylaşan sizler.
      herkese anladığı dilden

ha sunuda söleyim tüm bu şartlara rağmen woo tüm cephelerde dimdik ayakta durması sizleri çıldırtıyor. sizler bir haftada girer yakar yıkar çıkarız hesapları yapıyordunuz ama olmadı demi. woo hala her cepdede bir tek acık bırakmadan savaşlarına devam etmekdedir Rodoslar anlayana anladığı dilden cevap vermek amaçlıdır.
      3 ittifak diyorsun gören diycekki 300 500 kişi yığılmış bunların üzerine ben şundan eminimki sadece gos veya kb veya hd ve hatta veya hatta Börte İttifakı Bile Size Saldırsaa Siz Direk rodos basacak kapasiteye sahipsiniz boşuna çıkıpta vay efendim 3 ana ittifak 2 başka ittifak utanmasan diyceksinki bütün ikariam serverlerı ile savaşıyoruz hepi topu 10 kişiyiz 3 ittifak olsak tarla olmuştunuz. gerçeği sen bu şekildede tarla oldun ama olsun :D

BETA
      PHİ
      EPSİLON
      ßigßoss

• Celil her şeye kılıf uydurmaktan vazgeçin artık. Bundan 2 sene evvel bir tek biz geldik Kardeşler Birliği İttifakı olarak. O zaman 100 den fazla rodos vurdunuz. Konuşmak için konuşma içi dolu şeyler söyle. Sadece sarf-ı ziyan başka bir şey yok. O kadar basit bir savaş ki sizin için. Sadece savunma yapacaksınız savaş sizin bölgenizde istediğiniz kadar aksiyonunuz var. Ancak siz onu bile beceremiyorsunuz. Yağmanın boşu dolusu olmaz. Yağma yağmadır. Savaşarakta alsak savaşmadan da alsak bu bizim problemimiz değil. Sizin probleminiz. Yağmalatmasaydınız. RODOSU sadece aciz oyuncular basar BETA’da böyle bilinir. Sizin generaliniz var örsünüz var savaş sizin şehirlerde cephaneli sıkıntınız yok. Diyorsun ya hani dimdik ayakta açık vermiyoruz diye. Hukukta şöyle bir tabir vardır; Müddei iddiasını ispatla mükelleftir. Benim diğer konumuzda astığım raporlar bak bakalım sadece yağma raporları mı? Arasında 800 raundluk raporlar dahi var. 3 İttifak birleşti diye ağlıyorsunuz ya önce o 3 İttifak neden saldırıyor onu bir düşün. Kimse keyfinden anlaşma yapmadan bir ittifaka saldırmaz sebebi vardır. Sebepleri vardır. Bizleri kendi üstünüxe çekmeden evvel düşünecektiniz. İlerisini göremediğiniz olaylara başvurmayacaktınız. Gerçi benim sana bir lafım yok. Hatta üzülüyorum keşke bazı sorumsuz saldırgan insanların ceremesini siz çekmeseniz. Ancak sizin hatanız şurada. Göz göre göre sorumsuluklarına müsade ettiniz. Ben buraya sizin UTANÇ raporlarınızı asmaya devam edeceğim. RODOS basmak için hiç bir sebebiniz yok altınınızda var generalinizde var savaşçınızda var. Böyle olduğu sürece RODOS sizin için bir UTANÇ belgesi olacaktır. Bizim için rodos bir engel değil. Gördüğünüz gibi alabildiğiniz tek raporlar rodos basılmış raporlar. Bu bizim için bir GURUR kaynağı olur. Sizin için ise bir UTANÇ kaynağı olur. Seçim sizin mert bir şekilde savaşmak varken diğer yolu seçmek sizin seçiminiz. Burada kimseyi 3 ittifak geldiniz diye yargılama hakkına sahip değilsiniz. Yaptıklarınızın bedelini ödüyorsunuz. Sizinle şuanda savaşan herkesin kendince kabul edilebilir sebepleri var. Sonucunada katlanacaksınız.

KARDEŞLER BİRLİĞİ
      Diplomat

• ACZİYET raporları ile devam edelim.

530 RAUND

KARDEŞLER BİRLİĞİ
      Diplomat

• OsmanReis_ wrote:

-Erays- wrote:

beylerrr boşuna sızlanmayın daha cok Rodos göreceksiniz. konuşanlar buraya rapor aslanlar rodosu aman aman cok sıra dışı bişeymiş gibi gösteren ler sanki cok temiz bir savaş yapıyorlarda bizim Rodoslara laf ediyorlar.

herkese anladığı dilden

3 ittifak diyorsun gören diycekki 300 500 kişi yığılmış bunların üzerine ben şundan eminimki sadece gos veya kb veya hd ve hatta veya hatta Börte İttifakı Bile Size Saldırsaa Siz Direk rodos basacak kapasiteye sahipsiniz boşuna çıkıpta vay efendim 3 ana ittifak 2 başka ittifak utanmasan diyceksinki bütün ikariam serverlerı ile savaşıyoruz hepi topu 10 kişiyiz 3 ittifak olsak tarla olmuştunuz. gerçeği sen bu şekildede tarla oldun ama olsun :D

Demişsin ki 10 kişiyiz bir insan kendine nasıl yalan söyler onu anlamıyorum
      Sadece BÜYÜK TURAN nın 9 şehire 8 kişi geldiniz 1 tane daha yollayın öyle kazanabilirsiniz yoksa hayatta kazanamazsınız
      Yanınızdan geçsek rüzgarından bayılıcaksınız
      Söylesene cephede kaç saat havansız savaştınız ? he ?
      Kaç saat örssüz savaştınız ?????
      Bak bakayım kesim farklarına öyle konuş uyuduğum yerden kesmişim sizi daha nabıyım ben rodos bastı diyorsunuz bide
      Biz sizi düşünüyoruz kesimleri düzeltin öyle gelin diye ama olmuyor ki her defasında aynı şey
      Eğer böyle savaşacaksanız GP yi bize verin biz kendi aramızda hallederiz
      He yok eğer böyle olmaz diyorsan dün çekildiğin limanlara bak sonra öyle konuş kesildiğiniz limanların haddi hesabı yok 20 üzeri cephedeyiz hepsine yeterbiliyoruz Allaha şükür
      Siz burada 5 ittifaksınız ama durumlar aynı yapacak birşey yok yani olmuyorsa olmuyor kapasite almıyor demekki en azından cephede kesilmiyoruz ya onada şükür
      Kesimleri nerden nereye getirdik bu iş ne kadar gp olduğu önemli değil nasıl kullandığın önemli bunu bilmen gerekir bilmiyorsan çıkabilirisin
      :halay: :halay: :halay: :halay: >oley: >oley: >oley:
    • GOS İttifakını savaşa ben mi çağırdım? Nerede 5 İttifak var? GOS tam teşekküllü kendi geldi, H-D İttifakından sadece kökez var oda kendi bireysel olarak burada. Adamları sinir etmişsiniz erkeklenmişsiniz. Adamlarda hodri meydan çıkın karşımıza diye geldiler. Aynı şekilde bize de öyle yaptınız. Bizde öyleyse hodri meydan diyoruz ama meydanda rodoslar uçuşuyor. Siz kaçacak delik arıyorsunuz. Büyük turan mı var sadece o adada osman paşayı kuru fasülye olarak mı sayıyorsunuz? 3 savaşçı gitti bizden diğer gelen arkadaşlar savaşçı değil. Eraysın 2 saat örssüz savaştığını ne çabuk unuttunuz yanı sıra kaptan tam 8 saat örssüz savaştı daha sayayım bak hknkahraman 6 saat örssüz savaştı. Seni söylemiyorum bile filikasız saldırı yapıyorsun. Zaten artık senin içi bom boş yanıtlarına cevap vermeyeceğim. Seviyeyi o kadar çok düşürüyorsun ki. Bir dünya yağma yedin gemi kestirdin rapor kaybettin. Kapı gibi koydum foruma hala daha burada konuşuyorsun. Konuşacağınıza mert olup adam gibi raporlarınızı asarsınız her aldığınız raporda biz sizi tebrik ederiz. Siz bizi tebrik edersiniz. Bu kadar olur biter. Bu oyun neticede için için hasetliğe amiyane olmaya lüzum yok. hasisliğinizi her yerde gösteriyorsunuz. Kesim farkları diyorsun senin gözlerin kesin ağma, raporları inceleyemiyorsun. Bir şey demiyorum incelettir birisine okut o raporları sadece. 20 cephe say şuraya. Daha 20 olmadı ki rodos bastığınız için :) Neyse canım boş yapma ben Raporlarımla konuşuyorum sende bom boş konuşmaya devam et.

KARDEŞLER BİRLİĞİ
      Diplomat

• Kserkses wrote:

GOS İttifakını savaşa ben mi çağırdım? Nerede 5 İttifak var? GOS tam teşekküllü kendi geldi, H-D İttifakından sadece kökez var oda kendi bireysel olarak burada. Adamları sinir etmişsiniz erkeklenmişsiniz. Adamlarda hodri meydan çıkın karşımıza diye geldiler. Aynı şekilde bize de öyle yaptınız. Bizde öyleyse hodri meydan diyoruz ama meydanda rodoslar uçuşuyor. Siz kaçacak delik arıyorsunuz. Büyük turan mı var sadece o adada osman paşayı kuru fasülye olarak mı sayıyorsunuz? 3 savaşçı gitti bizden diğer gelen arkadaşlar savaşçı değil. Eraysın 2 saat örssüz savaştığını ne çabuk unuttunuz yanı sıra kaptan tam 8 saat örssüz savaştı daha sayayım bak hknkahraman 6 saat örssüz savaştı. Seni söylemiyorum bile filikasız saldırı yapıyorsun. Zaten artık senin içi bom boş yanıtlarına cevap vermeyeceğim. Seviyeyi o kadar çok düşürüyorsun ki. Bir dünya yağma yedin gemi kestirdin rapor kaybettin. Kapı gibi koydum foruma hala daha burada konuşuyorsun. Konuşacağınıza mert olup adam gibi raporlarınızı asarsınız her aldığınız raporda biz sizi tebrik ederiz. Siz bizi tebrik edersiniz. Bu kadar olur biter. Bu oyun neticede için için hasetliğe amiyane olmaya lüzum yok. hasisliğinizi her yerde gösteriyorsunuz. Kesim farkları diyorsun senin gözlerin kesin ağma, raporları inceleyemiyorsun. Bir şey demiyorum incelettir birisine okut o raporları sadece. 20 cephe say şuraya. Daha 20 olmadı ki rodos bastığınız için :) Neyse canım boş yapma ben Raporlarımla konuşuyorum sende bom boş konuşmaya devam et.
      Daha dün beraber hareket ettiğiniz şahıslara şimdi diyorsun ki haberim yoktu :D
      Yeme bizi flikasız savaştım kabul ediyorum gözümden kaçmış yapıcak birşey yok yorgunluk hali ama gel gelelim neticeye :D
      en azından doğruları söylüyorum hayır yani bu kadar kişi geldiğine göre zamanında baya canınız yanmış ki gelmişsiniz :?: :?: :?:
      en azından örs basıyorum en azından yaptığınız alev aksiyonunu karşılayabiliyorum sizde o da yokki gp yi yükle yolla iş bitti yok öyle iş :eeek:
      Olmuyor böyle kaç yıl oynadıysan boşuna oynamışsın :thumbsdown: :thumbsdown: >ban:
    • ya sizler neden kabul etmiyorsunz böle bir haçlı ordusu hazırlayıp geldiğinizi. hala bir savunma. osman gos üyesi diyorsunki üc ittifakda kac kişiyiz. 231 kişisiniz. istiyorsan 3 ittifakın tüm üyelerini cağır ıstersen. oyun sistemini bimiyormuşuz gibi insanla dalga geçiyorsun. suan savaşan arkadaşlarınız gemiler yoldan toplayıp gelmiyor herhalde. arkasındaki ittifak gücünü hiç düşünmüyoruz herhalde. onun haberi yokmuş tesadüf olmuş felan olmuş filan olmuş. külahımıza anlatın. valla son sözüm woo nun karışına tek bir ittifak olarak çıkmaya yürek ister. bunu bu savaşdada gördük .
      düşmanmız evet düşmanımızınız hepinizin ayrı karınağrısı olmasa düşman olmazdık herhalde. ama sonucda buda bir oyun. oyunda olsa etik olan şeylerde var etik olmayan seylerde. siz bu haçlı ordusunu etik sıfatına koyun. benim icat etmediğim rodosu acizlik olarak yorumlarsınız.
      esas sizin kendinize güvensizliğiniz acizliğiniz bunun farkında değilsiniz.
      bu arada börtemi nedir onlarda itifak olarak savaşın ucundan tutmaya başlamışlar. simdi onlarıda siz cağrımamışsınızdır yada yönlendirmemişsizizdir.:)) asi1 dir asi1 herşey onun basının altında çıkıyor nede olsa:)
    • Celil azıcık seni mantığa davet ediyorum. Tek ittifak olarak çıkmak yürek ister diyorsun ya hani bir hafıza kaybı filan yaşamadın umarım? Ne çabuk unuttun teke tek ittifak savaşında 100 den fazla rodos raporu astığınızı, hayır ne istiyorsun? İllaki bilgisayardaki eski rodos raporları ile eski konuyu mu açayım foruma niye uğraştırıyorsun beni? Sen zaten ben söylemeden biliyorsun kaç tane rodos raporu bastığınızı... Ortada tesadüf olduğunu söyleyen bir tek siz varsınız biz hiç bir zaman tesadüf olduğunu söylemedik bu savaşın. Planlı da olmadı. BÖRTE savaşı bizi o anda bir konuda hem fikir yaptı. Yani bu savaş için aylarca haftalarca konuşmaya gerek yok. BÖRTE İttifakından savaşa dahil olan bir kişiyi göster bana. sağolsunlar ada kapatmaları için yardım istedik sömürge attılar yaptıkları o. İlaveten onların ÇLGTR ile olan savaşlarına da ortada hiç bir sebep yok iken burnunuzu sokan sizsiniz. Daha doğrusu ortalığı karıştırıp banlanıp toz olan malum şahıs. Size saldırsalar yeridir. Kendilerince sebepleri var. Adamlar kendilerine denk bir rakip ile savaşırken dengeyi bozan sizsiniz. Ortalığı velveleye vermeye gerek yok. BÖRTE bizim kardeş ittifakımızdır. Gelişmekte olan kardeşlerimiz vardır. Savaş ittifakı değiller zaten. Şöyle boş boş konuşup ortada konu olmayacak şeyleri gündem yapmayın. Rodosun oyunda olmasına hiç kimse bir şey demiyor. Ancak kullanan kişiler aciz kişilerdir. Neden aciz diyorum. Örsün yoktur, gemin askerin yoktur. Karşındaki kişi puan olarak senden kat kat üstündür. Araştırman savaşmaya yeterli değildir. Mucidin yoktur. O zaman rodosu dilediğince kullan kimse ses etmez. Zaten öyle kişilere aciz kendini savunamayan denir. Kendisini savunamaz hiç bir şekilde bunun içinde rodos basmaya hakkı vardır. Şimdi sizin maşallah depolarınız var savaşçılarınız var altınınız var. Bize laf ediyorsun ya 2 ittifak geldiniz diye. Dağılan YSY deki üyelerde sizin ittifakta bize karşı savaştalar şuanda. Bu savaşta herkes kendine arkadaşım GOS kazanır kaybeder. Aynı şekilde bizde onlar için öyle. Eğer hep birlikte savaşa gelmek isteseydik niye risk alalım? Cephelerde kendimizi doğramakta var neticede. Niye 2 ayrı ittifak gelelim? Onlar gelirlerdi ittifakımıza ya da biz onların ittifakına savaş bahanesi ile. Gül gibi savaşırdık aynı ittifak içerisinde. Bu kadar ağlayacağınızı bilsek yemin ederim 2 kere düşünürdük şu savaşı. Ağlamayın yeter artık dostlar. Savaşın ve rapor asın. Yemin ediyorum rapor asın şu sayfanıza her şekilde İttifakım adına tebrik mesajı yollayacağım. Seviyesizleşmeden şu savaş devam etsin. Fark ediyorsanız seviyeyi düşüren sizsiniz. Hala bir istikrar bu konuda devam ediyorsunuz hayret. Lak Lak yapmaya gerek yok. Raporlar konuşsun kafi.

KARDEŞLER BİRLİĞİ
      Diplomat