Bağışçı kardeşler (ip paylaşımlı)

• Oyun

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Bağışçı kardeşler (ip paylaşımlı)

Örnek :

Bir adada 3 adet hesap var. A, B ve C hesapları.

A hesabının puanı 100k (şehirlere baktığınızda aktif ve deneyimli bir ikariam oyuncu olduğunu görebiliyorsunuz.)
      B ve C hesaplarının puanları 10k (şehirde sadece depo, üretim artırıcılar ve tapınak var.)

Benim 2 tane küçük kardeşim var. Onlara ikariam ın sadece bağış ve rahip çalıştırma özelliğini öğrettim. A-B-C hesapları arasında ip paylaşımı yaptım. B ve C hesaplarını kardeşlerime verdim ve her gün hesaplara girip adaya bağış yapmaları ve rahip çalıştırmaları karşılığında çikolata veriyorum. (hesaplar arasında kurallarda yer alan askeri,ticaret,konuşlandırma gibi hiçbir münasebet bulunmamaktadır.)

Soru 1 : Çikolata karşılığı ikariam oyuncusu kiralamak yasak mıdır ?

Soru 2 : İP paylaşım kuralları dahilinde yer alan, "Ayrıca çıkar sağlamak için hesap paylaşımı yaparak bu hesapların İp paylaşımı adı altında tek bir kişi tarafından kullanılması yasaktır." ibaresine dayanarak, "B ve C hesapları sadece bağış ve tapınak için açılmış. Asıl hesap A hesabıdır. ve A-B-C hesaplarını tek bir kişi çıkar amaçlı kullanıyor."(oyun operatörü veya deneyimli bir ikariam oyuncusu tarafından hesaplar incelendiğinde ilk göze çarpan budur).
      gerekçesiyle 3 hesapta banlanırsa. BAN hakkında itiraz ticket ı açıp, kardeşlerimle birlikte ikariam oynadığım fotoğrafı atarsam hesaplar açılır mı ? (ya da ben herşeyi yanlış anlamışım ve ip paylaşımlı istediğim kadar hesap açıp tek başıma bağış ve rahipçi olarak kullanabilir miyim ?)

Dipnot: kardeşlerim şeker hastası olacak.
    • Nick den de anlaşıldığına göre siz büyük biradersiniz. Buna inandık. Ancak bu hesapların hepside size ait olsa, herhangi bir usülsüzlük yok.

• İp paylaşımlı hesaplar Aynı İttifaklara yada Farklı İttifaklara girebilirler.

• İp paylaşımlı hesaplar Oyun içi mesajlaşma sistemini sorunsuz kullanabilirler.

• İp paylaşımlı hesaplar kendi aralarında kültürel anlaşma yapabilirler.

• İp paylaşımlı hesaplar aynı adalara bağış yapabilirler ve aynı adada bulunabilirler.

• İp paylaşımlı hesaplar kendi aralarında arkadaş isteği gönderebilirler.
      bu hesaplara çikolata verip masraf yapmanıza gerek yok. dilediğiniz gibi ada bağışı yapabilirsiniz.