IMMORTALS - İttifağı Yağma ve Savaş Raporları

• Savaş Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• IMMORTALS - İttifağı Yağma ve Savaş Raporları

Vatan ittifakı Yağma ve Savaş Raporları
      bu başlık altında yayınlanacaktır.

Baro ittifağının merkezine yaptığım bir yolculuktan bahsetmek istiyorum sizlere...
      Avukat, tekbasına daha önce bizim ittifaktakilere 5k general ile gelip :) baya boy gösterisi yapmıştı benim bunun altında kalmamam gerekiyordu ama hem iyi bir ders vermeliydim hemde unutturmamam gerekiyordu... ?(

Buldum Ve başlıyoruz... 8o

Önce 3 gemimi "tekbaşına" adlı baroluya liman fethet olarak gönderdim.

sonrasında.....

19 kahraman askerim ile baro ittifağının merkezine yola çıktım. >>57:49

Daha önce casusladığım için adadaki şehirleri, kimde ne olup olmadığının farkında idim.

Liman alındığı gibi yagma atıyorum...

Oda nedir gemiler doluyormu ?

7,980 Hammadde dönüş yolunu seçmiş durumda

İstemsizce, yüzümde bir tebessüm oluşuyor, sanırım gören deli sanacak! :=) çünkü saldırdığım kişinin general puanı çok yüksek benki 3 5 askeri olan garibanım..

tek başına kaldın be "tekbaşına" :xeno: birileri "doktorheryerde" diye şehir isimleri açıyordu :)

Tek başınaya 5 kez gittim ve hepsinde full dolu geldim. (Hepsini eklememi isterseniz yorumda belirtin lütfen...) :melek:

Sonrasında _doktor adlı oyuncuyu ziyaret ediyorum maalesef _doktor uyanık çıktı yağmalanacak malzeme bırakmamış bu konuda takdir ediyorum seni. :thumbup:

Tüm adada başlıyorum limanları almaya...

Böcekleride ihmal etmiyorum tabi çok sevimliler demi :)

Hikaye daha uzunda kısa keseceğim tadında bırakalım :) Savas raporlarında hikaye olmalı bence takip etmesi daha bir güzel oluyor.

Bonus olarak.

Buradan çıkaracağımız ders şu olmalı
      Oyunu puanı yüksek olan değil iyi strateji kuranlar kazanır :) Hani derler ya ambrocusun vs bunlar bence bahane.
      Sağlıcakla kalın dostlar.

Skiron Bumin Kagan
      to

• Sakaryali5416 wrote:

Tebrikler diyelim sen buna seviniyorsun ama biz sizin adada iken sen buraya gelip bize posta koymaya calisamazsin.
      İkincisi ise sen sadece hayal kuruyorsun. Yazdıkların ile roman ollusturabilecek güce sahip olduğunu düşünmeye çalıştım ama öncelikle doktora gitmek gerekiyor.

Tekrardan tebrikler
      bizde doktor bol :) bumin kağan ı terapiye bekleriz. İsterse biz de gelebiliriz ama pahalıya patlar :thumbup:
    • Sakaryali5416 wrote:

Tebrikler diyelim sen buna seviniyorsun ama biz sizin adada iken sen buraya gelip bize posta koymaya calisamazsin.
      İkincisi ise sen sadece hayal kuruyorsun. Yazdıkların ile roman ollusturabilecek güce sahip olduğunu düşünmeye çalıştım ama öncelikle doktora gitmek gerekiyor.

Tekrardan tebrikler
      Selam, oyun sanatı bahane kabul etmiyor sizin yağma raporlarınıza tek cevabım vardır bakabilirsin. Tebrik ederim.

Roman çok severim ve sizin romanızı yazacağım kesin "baro nun çöküşü" biliyorumki çok satış yapmayacaktır değer görmeyen bir ittifak serverlarda ömrü 3 5 ay diye duydum...

Lideriniz sıkıştığında savunması "bize herkes düşman", korsandan 2 saat önce "bizim ittifağa gelirmisin" teklifleri :) çok tiye aldığım doğrudur mesajlarda...

İnanın çok zevk alıyorum belkide oyunun tadını çıkartarak oynayan tek kişiyimdir.

Ben sizinle uğraşıyorsam inanın bu size bir lütuf.

Oguz Hanligi wrote:

Sakaryali5416 wrote:

Tekrardan tebrikler
      bizde doktor bol :) bumin kağan ı terapiye bekleriz. İsterse biz de gelebiliriz ama pahalıya patlar :thumbup:

Oyunda en iyi olduklarını iddia eden ittifağın merkezini 20 generalle ablukaya alabiliyorsam var gerisini sen tahmin et :bump:

Cevaplarınız için teşekkür ederim tabikide atışacağız ama saygı çerçevesinde
      Skiron Bumin Kagan
      to

• Bi anlik karar ile 3 ada dolasarak merkezlerine kadar geldik kimsenin ruhu dahi duymadi, koca ittifak uykuda sanirim yada kendilerini cok begenmislerki bize kimse saldiramaz diye rahatlar...

6k gp den geriye 0 gp kalmasini tebrik etmelerini beklerim. Kara savasinida birazdan ekleyecegim ayiptir soylemesi son kalanlarini kesiyoruzda :)

Dipnot: Hala su filo isini cozememissin :(

Skiron Bumin Kagan
      to