AL SANCAK (SNCK) ITTIFAKI NIN GARP CEPHESI (GARP) ITTFAKI ILE ANLASMALI SAVASIDIR

• Savaş İlanı

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• sagopa52 wrote:

Garp yine ağlaya ağlaya savaşı kazanmaya mı çalışıyor yoksa bana mı öyle geliyor :baby:
      sago bunlar değişik çıktı rodos felan :)

BusterManTR wrote:

savaşa şimdi dahil oldum izlemek için sancak sanki biraz eksik kalmış tabi daha savaşa girmeyen birlikler vardır yüksek ihtimal
      busterman gece 4 u bekle fırtına yolda
    • CANALAN wrote:

sagopa52 wrote:

Garp yine ağlaya ağlaya savaşı kazanmaya mı çalışıyor yoksa bana mı öyle geliyor :baby:
      sago bunlar değişik çıktı rodos felan :)

BusterManTR wrote:

savaşa şimdi dahil oldum izlemek için sancak sanki biraz eksik kalmış tabi daha savaşa girmeyen birlikler vardır yüksek ihtimal
      busterman gece 4 u bekle fırtına yolda
      usta valla bi taktik hatası oldu herhalde şu raund
      kolay gelsin uykusuz geceler :)
    • Savaşta bize yukarıda gp aldılar depo getirdiler diyenler 2 multi ittifakları ile 3 ittiafk birden savaştılar :)

Fury ittifakını tebrik ediyorum güzel iş çıkardı. OPM ufak ufak verdi de hadi neyse oda promosyon :) SANCAK 2 zaten multi onu sayda sayma :D

• Bırakın kuru kolpa sıkmayı herşeyin ilkini siz yaptınız Vatandan asker aldınız depo indirdiniz rodos vurdunuz şehir yıktınız ne yapalım yani ne istiyosunuz siz yapın biz seyredelimmi daha bomba patlamadı bekle .................... şşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş ALSANCAK GELİYOOORRRR :sukur: :sukur:
    • Tschuseyin wrote:

Bırakın kuru kolpa sıkmayı herşeyin ilkini siz yaptınız Vatandan asker aldınız depo indirdiniz rodos vurdunuz şehir yıktınız ne yapalım yani ne istiyosunuz siz yapın biz seyredelimmi daha bomba patlamadı bekle .................... şşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş ALSANCAK GELİYOOORRRR :sukur: :sukur:
      Bombayi buraya atinda bizde gorelim xD

FENERBAHÇE
      TÜRK GÖKBÖRÜ

• yldrmnc wrote:

Tschuseyin wrote:

Bırakın kuru kolpa sıkmayı herşeyin ilkini siz yaptınız Vatandan asker aldınız depo indirdiniz rodos vurdunuz şehir yıktınız ne yapalım yani ne istiyosunuz siz yapın biz seyredelimmi daha bomba patlamadı bekle .................... şşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş ALSANCAK GELİYOOORRRR :sukur: :sukur:
      Bombayi buraya atinda bizde gorelim xD
      ama ben dedim garplı kardeşelrime gece 4 gibi uymuayın fırtına gelıyor dedım :) :)
    • Masal wrote:

Savaşta bize yukarıda gp aldılar depo getirdiler diyenler 2 multi ittifakları ile 3 ittiafk birden savaştılar :)

Fury ittifakını tebrik ediyorum güzel iş çıkardı. OPM ufak ufak verdi de hadi neyse oda promosyon :) SANCAK 2 zaten multi onu sayda sayma :D

Hala bekliyorum bak 2 hafta önceden kim basım yapmış bizden söyle bakalım. Lafı ortaya atıyosunuz baktınız tutmuyo başka konuya geçiyorsunuz.

Hodri meydan dedim. Tek kişi göster oyunu bırakıcam dedim. Yoksa siz bırakın dedim. Bıraktın mı yoksa var mı o karakter ?
    • Yok ya siz 2 günde hazırlandınız doğru diyorsunuz iz yendik diye sevinin hadi yazın her yere koş koş durma burada size özel birim üretiminde süre kısaltma etkinliği gelmiş herhalde :) :) sen karakterden mi bahsediyorsun hala dc ye gelip ben size garanti veriyorum hiç bir saldırı olmayacak diye arkadaştın dimi git önce kendi de bir karakter ara sonra gel bize yaz neymiş orda koloni silinmiş savaş adasını biz boşa belirledik oraya boşa koloni attık dimi boşuna güvenli şehir belirledik ne gerek varmış yan adada da savaş yapılıyormuş demek ki her neyse konuya geliyorum al sana resim 10 15 günde hazırlık yapmadık diyenlere ben bu resmi atıyorum da senin bırakmayacağın kesin oyunu biliyorum senin karakterin buna müsade etmez..

Arkadaş bu gemileri çabuk çıkartman için kendide çalıştı herhalde :) :)

The post was edited 2 times, last by Jai: Madde 14 ; Forumda yazılan mesajların boyutları veya büyük/küçük harf kullanımı forum düzenini bozmamalıdır. Bu kural kullanılan imzalarda da geçerlidir. Mesajlar maksimum 14 punto olmalıdır. İhlali Halinde: Mesaj düzeltilir ve kullanıcı uyarılır. Artniyet halinde kullanıcı hesabı Admin onayı ile süresiz kapatılır. ().

• Fatihpbc wrote:

Yok ya siz 2 günde hazırlandınız doğru diyorsunuz iz yendik diye sevinin hadi yazın her yere koş koş durma burada size özel birim üretiminde süre kısaltma etkinliği gelmiş herhalde :) :) sen karakterden mi bahsediyorsun hala dc ye gelip ben size garanti veriyorum hiç bir saldırı olmayacak diye arkadaştın dimi git önce kendi de bir karakter ara sonra gel bize yaz neymiş orda koloni silinmiş savaş adasını biz boşa belirledik oraya boşa koloni attık dimi boşuna güvenli şehir belirledik ne gerek varmış yan adada da savaş yapılıyormuş demek ki her neyse konuya geliyorum al sana resim 10 15 günde hazırlık yapmadık diyenlere ben bu resmi atıyorum da senin bırakmayacağın kesin oyunu biliyorum senin karakterin buna müsade etmez..

Arkadaş bu gemileri çabuk çıkartman için kendide çalıştı herhalde :) :)

fotoğrafı kendin attın bak şimdi.

Şehirdeki donanma seviyesi 19
      19 seviye donanmada buharlı 32 dk da çıkar.
      32×288= 9216 dk
      9216÷60= 153,6 saat
      153,6÷24= 6,4 gün o da eşittir 6 gün 8 saat
      Bastığı geminin kaynak giderini çıkacağı süreyi bütün gemiler çıktığında oluşacak giderini ben hesapladım.

Hala beklemedeyim bana 2 hafta önceden basım yapmaya başlamış birini gösterin. Ama önce hesabını yapın. Böyle boş boş sallamayın.

The post was edited 1 time, last by Jai ().

• Asab1 wrote:

Kardeş allah düşmanımın bile karakterlisini versin. Zor tabi herkes kaldıramaz :D
      :br:: :br:: Ne güzel dedin be kardeşim... son olarak şunu yazıyorum şu anda onlar buraya yazıyorlar konuyu burdan devam ettirmek istiyorlar çünkü poseidon genel sohbet başlığında herkes biliyor sancak ittifakın ne olduğunu ve kimse cevap dahi veremiyor onlarda haliyle burda kendilerini haklı çıkarmaya çalışıyorlar sende yazma benden söylemesi...

The post was edited 1 time, last by Jai: Madde 14 ; Forumda yazılan mesajların boyutları veya büyük/küçük harf kullanımı forum düzenini bozmamalıdır. Bu kural kullanılan imzalarda da geçerlidir. Mesajlar maksimum 14 punto olmalıdır. İhlali Halinde: Mesaj düzeltilir ve kullanıcı uyarılır. Artniyet halinde kullanıcı hesabı Admin onayı ile süresiz kapatılır. ().

• Savaşta kötü olabilirsin de ufak bir bakkal hesabı bile yapamıyorsun hayatta yetenekli olduğun tek bir dal var mı? 6 günlük basım olduğu kanıtlandı uygulamalı matematik dersini de aldın şimdi ne diyeceksin küçük enişte :D bu arada size tavsiyem donanmalarınızı yükseltin size fazla gelen gemiler bize 2 günlük basım bile olmuyor :)
    • orduluyuk wrote:

Fatihpbc wrote:

Yok ya siz 2 günde hazırlandınız doğru diyorsunuz iz yendik diye sevinin hadi yazın her yere koş koş durma burada size özel birim üretiminde süre kısaltma etkinliği gelmiş herhalde sen karakterden mi bahsediyorsun hala dc ye gelip ben size garanti veriyorum hiç bir saldırı olmayacak diye arkadaştın dimi git önce kendi de bir karakter ara sonra gel bize yaz neymiş orda koloni silinmiş savaş adasını biz boşa belirledik oraya boşa koloni attık dimi boşuna güvenli şehir belirledik ne gerek varmış yan adada da savaş yapılıyormuş demek ki her neyse konuya geliyorum al sana resim 10 15 günde hazırlık yapmadık diyenlere ben bu resmi atıyorum da senin bırakmayacağın kesin oyunu biliyorum senin karakterin buna müsade etmez..
      Arkadaş bu gemileri çabuk çıkartman için kendide çalıştı herhalde
      fotoğrafı kendin attın bak şimdi.
      Şehirdeki donanma seviyesi 19
      19 seviye donanmada buharlı 32 dk da çıkar.
      32×288= 9216 dk
      9216÷60= 153,6 saat
      153,6÷24= 6,4 gün o da eşittir 6 gün 8 saat
      Bastığı geminin kaynak giderini çıkacağı süreyi bütün gemiler çıktığında oluşacak giderini ben hesapladım.

Hala beklemedeyim bana 2 hafta önceden basım yapmaya başlamış birini gösterin. Ama önce hesabını yapın. Böyle boş boş sallamayın.
      Attığım mesaja 30 dk sonra cevap vererek zaten hesabı kimin yaptığı belli oluyor son mesajı yazdım demin daha da yazmayacağım bütün poseidon biliyor sizin ne olduğunuzu genel sohbette cevap dahi vermiyorlar mesajlarınıza sizde burdan kendinizi kazandık diye avundurmaya devam edin hatta burdan da yazmayın yeni bir sayfa açın kendiniz opm fury snck2 sancak diye ordan ortak açıklama yapın size tavsiyem

• Fatihpbc wrote:

Attığım mesaja 30 dk sonra cevap vererek zaten hesabı kimin yaptığı belli oluyor son mesajı yazdım demin daha da yazmayacağım bütün poseidon biliyor sizin ne olduğunuzu genel sohbette cevap dahi vermiyorlar mesajlarınıza sizde burdan kendinizi kazandık diye avundurmaya devam edin hatta burdan da yazmayın yeni bir sayfa açın kendiniz <span style="font-size: 13.5px; background-color: rgb(255, 255, 255);">opm fury snck2 sancak<span style="font-size: 13.5px; background-color: rgb(255, 255, 255);"> diye ordan ortak açıklama yapın size tavsiyem
      Hesap ortada 2 haftalık bi hazırlık yok, verecek cevap bulamayınca ben son mesajımı yazdım banane diye kaçarsın öyle :) senin general olduğun ittifaka acıyorum ya

AL SANCAK