AL SANCAK (SNCK) ITTIFAKI NIN GARP CEPHESI (GARP) ITTFAKI ILE ANLASMALI SAVASIDIR

• Savaş İlanı

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Öncelikle SANCAK'a başarılar...

2. bir ittifakın dahli yasaktır yazıyor asker satmak yasak değil diyorsun @eneszz
      Eğer bahsettiğin gibi olsaydı savaşa ikinci bir ittafakın daha girmesi yasaktır derdi kelime oyunlarıyla oyun yapmaya çalışıyorsunuz.

CANALAN wrote:

Kurallar
      Oyuncu alimi kapanmıştır
      Rodos vurmak yoktur
      Som yıkmak yoktur
      2. Bir ittifagin dahli yasaktır
      Öncelikle GARP'ın sayfasına bakmanızı isterim bizim VATAN'dan başka dostumuz yoktur diyor sen gelmiş GARP'a sattım istesin savaşacakları SANCAK'a da satarım diyorsun dostluğunuz gözümü yaşarttı. :whistling:
      O kadar hazırlık yapıp bizim adaya geldin eline patlayan gemilerden başka ne geçti koy raporlarıda bakalım sizin üyeyi tarla yaptık sürüyoruz elinde patlayanlar haricinde destek yapmadın arkadaşa o da senden gemileri aldı boş boş altın yakıyor yakında terhis olur bu arada raporlarıda yakında asacağız sürdüğümüz tarlanın :saint:

eneszz wrote:

50k gp bastım forumda da yayınladıgım gibi gemilerin hepsi elimde patladı. bir kısmını başka bir ittifaga bir kısmınıda GARP lı kardeşlerime verdim. eğer sancak isteseydi onlarada verirdim.

GARP lı kardeşlerim ''bize asker veya gemi satın'' diye en ufak bir talepleri olmadı ben teklif ettim savastan da haberim yoktu.

ayrıca SANCAK ittifakı kendini tüm serverlarda kanıtlamış bir ittifak, ben SANCAK ile son hoplite hatta son tüfege kadar savastıgımı bilirim. sizin gibi 11 kişi görünce savastan kaçan hatta tatile alan hatta ve hatta tatile almadan ismini değiştiren bir ittifakın SANCAGI savunması anlamsız.
      BLA BLA BLA...
    • Ragnar' wrote:

Öncelikle SANCAK'a başarılar...

2. bir ittifakın dahli yasaktır yazıyor asker satmak yasak değil diyorsun @eneszz
      Eğer bahsettiğin gibi olsaydı savaşa ikinci bir ittafakın daha girmesi yasaktır derdi kelime oyunlarıyla oyun yapmaya çalışıyorsunuz.

CANALAN wrote:

Kurallar
      Oyuncu alimi kapanmıştır
      Rodos vurmak yoktur
      Som yıkmak yoktur
      2. Bir ittifagin dahli yasaktır
      Öncelikle GARP'ın sayfasına bakmanızı isterim bizim VATAN'dan başka dostumuz yoktur diyor sen gelmiş GARP'a sattım istesin savaşacakları SANCAK'a da satarım diyorsun dostluğunuz gözümü yaşarttı. :whistling: O kadar hazırlık yapıp bizim adaya geldin eline patlayan gemilerden başka ne geçti koy raporlarıda bakalım sizin üyeyi tarla yaptık sürüyoruz elinde patlayanlar haricinde destek yapmadın arkadaşa o da senden gemileri aldı boş boş altın yakıyor yakında terhis olur bu arada raporlarıda yakında asacağız sürdüğümüz tarlanın :saint:

eneszz wrote:

50k gp bastım forumda da yayınladıgım gibi gemilerin hepsi elimde patladı. bir kısmını başka bir ittifaga bir kısmınıda GARP lı kardeşlerime verdim. eğer sancak isteseydi onlarada verirdim.

GARP lı kardeşlerim ''bize asker veya gemi satın'' diye en ufak bir talepleri olmadı ben teklif ettim savastan da haberim yoktu.

ayrıca SANCAK ittifakı kendini tüm serverlarda kanıtlamış bir ittifak, ben SANCAK ile son hoplite hatta son tüfege kadar savastıgımı bilirim. sizin gibi 11 kişi görünce savastan kaçan hatta tatile alan hatta ve hatta tatile almadan ismini değiştiren bir ittifakın SANCAGI savunması anlamsız.

:kihkoh:
    • Biz furry bizim güçsüz üyelerden mal almıyor yağma atamıyor demedik ki. Biz Furry ittifağı çöp bir ittifak savaşmayı bilmiyor dedik. Korkudan tatile atar, nick değiştirir tatile atar dedik. Madem kendine çok güveniyorsun aslan parçası tatile atmak yerine ittifaktaki yetkilere gel hele. Biz aman üyemize saldırı geldi gidelim uzaktaki 1 üyelerine vuralım mantığı gütmeyiz. . O ittifağın başında kimler varsa, o ittifağın merkezi nerede ise oraya çökeriz ki çöktüm alayınız tatil :D :D

Hala ittifak üyenizi tarla yaptık diyorsun. Yapabilirsin buna izin veriyorsa, bize bildirmiyorsa zaten hak etmiştir. Ama bu bireysel olarak o kişiye karşı senin zaferindir. Furry nin VATAN ittifağı karşısında ki acizliği tescilli belgelidir. Keşke o günde tatile atmak yerine, tatile atmaktan utanıp belli olmasın diye nick değiştirip daha da utanılacak olaya sebep olmak yerine bu kadar ötseydiniz :D. Ama haklısın o zaman atıp tutma işleri ile yürütemeyeceğiniz için tatili seçtiniz.

2 İttifağın savaş postunu daha da 3 5 çapulcu için kirletmek istemiyorum. 2 tarafa da başarılar diyorum. İyi oyunlar
    • İttifakımızda gereksiz sebepler yüzünden banlananlar varken buna üzülen yakın arkadaşları tarafından tatile alınan hesaplar varken bunu fırsat bilip saldırmak sizin acizliğinizdir. Bilmiyorum demeyin sakın ilk 50 listesinde 7 8 oyuncumuzun hesabı pasifti bunu görmeyen yoktur. Sizle bu sayfada bu muhabbeti daha fazla uzatmaya gerek yok.
    • omega-úśtá wrote:

İttifakımızda gereksiz sebepler yüzünden banlananlar varken buna üzülen yakın arkadaşları tarafından tatile alınan hesaplar varken bunu fırsat bilip saldırmak sizin acizliğinizdir. Bilmiyorum demeyin sakın ilk 50 listesinde 7 8 oyuncumuzun hesabı pasifti bunu görmeyen yoktur. Sizle bu sayfada bu muhabbeti daha fazla uzatmaya gerek yok.
      came back ;

hayatımda senin kadar kendiyle çelişen bir kişi daha görmedim.

bize aciz diyorsun ; server 2. si bir ittifaksın ve 15. sırada ki bi ittifaka saldırıosun ki karşında ki ittifakın oyuncuları daha yeni başlamış, örs sıkıntı, mucit sıkıntı, arastırma sıkıntı buna ragmen biz savasmayı kabul etmişiz ve çok şükür sizi geri püskütmüşüz.
      biz size gelmişiz hemde 9 saatlik mesafeden haberiniz olsun diye direk merkeze yollamışız gemileri önümüze 1 tane gemi çıkartmamışsın sonrada biz aciz oluyoruz öyle mi ???

bide utanmadan ittifakımızda gereksiz yere banlanan arkadaslar var diosun. sen multileri kur ( hiç multimiz yok deme bize saldırma sebebiniz multilerinize yağma atmamızdı) kp leri topla, adalarınızı gram bagıs yapmadan multiler ile madenleri yukselt daha bilmediğim şekillerde multi kullanımı yap sonra gereksiz yere ban. bu kadar operatore hakarettir bu.

'' buna üzülen yakın arkadaslar'' çocukmusunuz siz ya bu nasıl bir savunmadır böyle teyzemin bıyıgı çıkmış amca demişim gibi bişi. biz oraya geldiğimizde kimsede tatil yoktu delilleri ile kanıtlı bi şekilde sundum zaten forumda adaya çıktık baktınız ki sıkıntı var ver tatil modu. bu ikariam tarihinde yapın en buyuk ayıptır be. 11 kişi alt tarafı 11 kişi.

biz hiçbir şeyi fırsat görerek iş yapmayız senin arkadasların ban yediğinde biz 100k gp yi geçmiştik zaten ben kardeşlerimide dedim bunlar yeniirse bahaneleri hazır diye. tecrube var. özellikle o eonuomus mudur nedir onun için geliodum ben zaten. multi yapıp ban yemesi bnm suçum değil. onca hazırlıgı siz ban yediniz diye mi bırakıcaz.

kaldı ki koskoca FURY ittifakı 7 8 kişiye mi kaldı açık konuşun anlım bende demek ki sizi ayakta tutan o 7 8 kişi idi onlar gitti fury bitti.

sen savaştan kaçtın hocam hepiniz kaçtınız hiç karşımıza çıkmasanız daha iidi ozaman bi nebze anlardım. siz önce karsımıza çıktınız asker getirdiniz baktınız ki bu işin sonu yok bu adamlar sağlam gelmiş bir bir tatile aldınız 2 ada resmi var forumda her iki adanın da yarısı tatile aldı. ben sallamıyorum orda kanıtları var buyur bak.

ben seninle bir daha asla savasmam anlaşmalı bir savas olmadıgı sürece.

Ragnar ;

sen kimsin ki ben sana oyun yapıcam ???

kendini hangi ara nimetten saydın sen ??

ne sancak ittifakına nede fury ittifakına kanıtlayacagım hiç bişi yok herşeyi açıkça söyledim hatta sözüme sancak ittifakını överek başladım ama şimdi anlıyorum ki benm bildiğim sancak ittifakı ile şuan ki sancak ittifakı aynı değil isim aynı kişiler farklı bnm bildiğim sancakta onurlu haysiyetli insanlar vardı. sebepsiz yere yerlere yatıp gülen bir liderleri yoktu mesela..

kişi kendinden bilir işi kardeş, eğer sancak ittifakı isteseydi asker satardım tabikide altınını verdikten sonra niye satmim..

'' O kadar hazırlık yapıp bizim adaya geldin eline patlayan gemilerden başka ne geçti koy raporlarıda bakalım sizin üyeyi tarla yaptık sürüyoruz elinde patlayanlar haricinde destek yapmadın arkadaşa o da senden gemileri aldı boş boş altın yakıyor yakında terhis olur bu arada raporlarıda yakında asacağız sürdüğümüz tarlanın''

ben hazırlıgımı yaptım sizin adanıza kadar geldim sizde bir gram yürek yok karşıma çıkmaya cesaret bile edemediniz bide kalktın burda konusuosun delikanlım benm klavyen güzelmiş parmaklarına sağlık aslan parçası :bilgisayar:

ben içimizden kimseye gemi satmadım, bu lafınla kimi kastettiğini anladım sen bizim majesteyi diorsun sizin eski üyeniz hani siz savasmayı bilmediğiniz için sizden çıkan ve bize gelen majesteyi diorsun hani günlerden beri sizi adanıza hapiseden majesteyi diosun kardeş ''altın tekrar kazanılır da giden itibar ve güven öyle kolay kolay kazanılamaz be'' neyi neye tercih ettiğinize dikkat edin kaç kaç nereye kadar. adama telefonda ayar veriosun '' kardeşim şuan oyunda değilim akşam gircem seni karşılarım'' diosun akşam bi geliosun adam basmış ben bunu kesemem ne yapım altın yaksın ben kaçım en iyisi bu kesemezsin çünkü yapamassın. yok sizde o olay yok ..

neyse klavyeciler sizi sahalarde görmek isteriz. biz kardeşlerimiz BÖRÜ ittifagı ile savasıcaz onların yarısı kadar olunca buyrun gelin.

sancak ve garp ittifakından ayrıca özürdilerim (CANALAN hariç) sayfanızı kirletmek istemedim. hakkınızı helal edin. tekrardan başarılar dilerim.
    • Kusura bakma yazmayim dedim ama yazi cam seninle eudan tanışıyoruz karakterine birşey diyemem yok şöyleydi böyleydi beni bağlamaz lakin şunu söyleyim

Ittifakı ilk kurdun anlaşma yolladin biz 15 kişi felan demedik ha tanıyoruz dedik samimiyet var kabul ettik 1 hafta sonra anlaşmayı bozyorsun güya ittifaginda olmayan birini kestik diye bozmusun sen değer bilseydin o hareketi yapmazdin ha senin anlasmanami ihtiyacımız var yok ama ne anladık senin gibi adamlar yari yolda satar onu anladık bırak lideri beni felan sanki çok umrumdasin ne satyosan sat kendini satma da iki de bir rahatsız etmicem diyip salliyorsun bi düşün şuradan be kardeşim
    • ben hiç kimseyi satmadım satmam da. gerekli açıklamayı detaylı bi şekilde yaptım zaten kimse için bozmadım ben anlaşmayı fury ile dostsunuz tek dostum garp onunlada düşmansınız. daha detaylı açıklmayı yaptım size burda yazdırma bana. biz seninle eonamidan tanışıosak sen çok değişmişsin kardeşim. sen ittifakını öven birisine ters yapıyorsun tanımadıgın adamın yanında duruyorsun beni karşına alıyorsun. eğer birazcık beni tanıyor isen sana da gerek olsaydı asker satacagmı bilirdin. hee ihtiyaç var yok o diil meslem bana kalmadınız tabikide öyle bişi kastetmedim zaten . ama sırf senden taraf oldugu için haksız birini alkışlaman yakışmadı sana. neyse kolay gelsin hayırlı geceler bu sondu gerçekten bida yazmıcam :)
    • Evet bildiğiniz üzere sancak ile savaş ilanı verilmişti ve cumartesi günü saat 21:00 da savaşmaya başladık ve hala savaşımız sürüyordu fakat dokunulmaz ilan ettiğimiz şehirler vardı ve bizden hiç saldırı olmadığı halde sancak ittifakından bizim konulmaz şehrimize saldırmaya başladılar

#KAYBETMEKORKUSUBÖYLEBİRŞEY

• Savaş falan umurumda değil de üstüne basa basa ben granti veriyorum kimse o şehre saldırmaz dediğin halde ilk saldırıyı senin yapman üzdü beni, oyun hırsına kapılıp karakterinizden ödün vermeyin. @orduluyuk

Savaşla ilgili
      1. O sömürge yıkma olayı savaş koordinatı dışında şahsi savaşta olmuştur.
      2. Kurallarda GP taşımak almak yasak denilmedi. Sonuçta kendi hesabımız bu oyun bu sunucundan ibaret değil

Birde ne bekliyordunuz hem savunmadasınız hem iki haftadır hazırlık yaptınız bunlar sorun değil diğer sunucundan GP getirilincemi sorun var kurallarda denildi mi sunucu gp transferi yasak diye
    • Masal wrote:

Savaş falan umurumda değil de üstüne basa basa ben granti veriyorum kimse o şehre saldırmaz dediğin halde ilk saldırıyı senin yapman üzdü beni, oyun hırsına kapılıp karakterinizden ödün vermeyin. @orduluyuk

Savaşla ilgili
      1. O sömürge yıkma olayı savaş koordinatı dışında şahsi savaşta olmuştur.
      2. Kurallarda GP taşımak almak yasak denilmedi. Sonuçta kendi hesabımız bu oyun bu sunucundan ibaret değil

Birde ne bekliyordunuz hem savunmadasınız hem iki haftadır hazırlık yaptınız bunlar sorun değil diğer sunucundan GP getirilincemi sorun var kurallarda denildi mi sunucu gp transferi yasak diye
      savaş kurallarını tekrar incele söm yıkmak yasak yazıyor. Sadece savaş adasını kapsayan durum olsa belirtilirdi kıvırmayın.
      Evet ilk saldırıyı ben yaptım o şehre ama siz söm yıkma kuralını ihlal ettikten sonra yaptım. Bi de pişkin pişkin o kadar uyarmamıza rağmen yapmış diyorsunuz. Öyle bi durum olacaksa söyleseydiniz gemilerimi çekseydim şehirden.

Gelelim basım konusuna bana ittifakta 2 hafta önceden basım yapmış tek bir kişi gösterin ben oyunu bırakayım. Ama gösteremezseniz siz oyunu bırakacaksınız buyrun hodri meydan