AL SANCAK (SNCK) ITTIFAKI NIN GARP CEPHESI (GARP) ITTFAKI ILE ANLASMALI SAVASIDIR

• Savaş İlanı

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• AAynen oyle labamba ikinci bi ittifak hicbirseye karismicak anlamında o ve wp de anlattım zaten ama bunlar kivrandilar anlaşmaya uymadilar istersem çekilirim savaştan gece 4 te işin atar keserim canimin keyfine bağlı neden anlaşmaya uymadilar
    • Labamba wrote:

Bir tek ben mi görüyorum "2. bir ittifakın dahli yasaktır" yazısını? Başka bir ittifak asker yardımı yapıyor ise savaşa müdahil olmuş olmuyor mu ?
      Bu kadar olaya sığ bakacak olursan bende sana şu soruyu sorayım cevapla hadi :D Bak sorarken bile utanarak soruyorum.

2. bir ittifağın casus yolu ile bilgi sızdırması da bu duruma göre 2. ittifağın dahil olduğunun göstergesi. ( Senin mantığınla )

Bu durumda zaten 2 tarafta aynı kuralı çiğnemiş problem kalmamış :))).

Ah ah düz mantık sen nelere kadirsin :)
    • Labamba wrote:

Bir tek ben mi görüyorum "2. bir ittifakın dahli yasaktır" yazısını? Başka bir ittifak asker yardımı yapıyor ise savaşa müdahil olmuş olmuyor mu ?
      belki adam o kelimeyi 2 ittifak savaşırken 3. Ittifakin savaşa girmemesi olarak algıladı:) buda dusundurucu. Açık açık yazsaydı emin ol böyle bişey olmazdı. Üstü kapalı yazılmış birisi başka anlar diğeri başka bunu sorgulayamayiz
    • EmerGencY wrote:

2. bir ittifağın casus yolu ile bilgi sızdırması da bu duruma göre 2. ittifağın dahil olduğunun göstergesi. ( Senin mantığınla )
      Evet dediğin doğru dahil oluyor. Ancak SANCAK ittifakı attıkları casustan haberim yok derse ne yapıcaksın ?

GARP alınan askerden haberim yok diyebilecek mi ?
    • Hanred wrote:

Labamba wrote:

belki adam o kelimeyi 2 ittifak savaşırken 3. Ittifakin savaşa girmemesi olarak algıladı:) buda dusundurucu. Açık açık yazsaydı emin ol böyle bişey olmazdı. Üstü kapalı yazılmış birisi başka anlar diğeri başka bunu sorgulayamayiz
      ama wp de açıkladım dostum tmm dediler yoksa niye ses edelim alırım ki bende başka ittifaktan ali caz da zaten

Lakin 2. Ittifak casus olayı sixnyaptiktan sonra oldu siz kuyruğunuz sıkışmış basmayin der gibi siz gp alıyorsunuz bizde casusluk yapılmış ki o bugün oldu yani biz hic birşeyi ihlal etmedik ama kenti yok benn yenilicegim savaşa girmem
    • İşin aslı şu ne yaparsak yapalım ne dersek diyelim bu tip kural ihlalleri her zaman oluyor bizimde başımıza geldi. Bunun önüne geçmek zor ne dersek boş.

Keşke olmasa idi demekten başka bir çare de yok. Asabinin ve diğerlerinin dediklerinden anladığım kadarıyla bu ittifak savaşında dışarıdaki ittifaklardan asker almak serbest böyle bir yasaklama yok. SANCAK da ona göre savaşır o zaman oda gereğini yapıcaktır diye tahmin ediyorum.

İki tarafında kılıcı keskin olsun başarılar hepinize.
    • Labamba wrote:

EmerGencY wrote:

Evet dediğin doğru dahil oluyor. Ancak SANCAK ittifakı attıkları casustan haberim yok derse ne yapıcaksın ?
      adam iste şeffaf terazisi olan adam başka birşey demiyorum
    • Labamba wrote:

EmerGencY wrote:

Güzel dostum benim bir şey yapmama gerek yok ki. Ben kolsuz furry i vurmak için asker bastım gittim adamlar tatile aldı. Bende çoğu ittifağa elimde asker olduğunu satmak istediğimi bildirdim. 2 3 İttifağa da bu askerleri sattım. Benim belirttiğim husus şu. Vatan ittifağı savaşa dahil olmamıştır. Zaten olacak olsa veya sancak ile savaşmak gibi bir niyeti olsa zaten gider vururum. Birileri üzerinden birilerine laf etmeyin.
    • @EmerGencY ben sana bir şey demiyorum ki dostum.

Sen niye benim dediklerimi üstüne alınıyorsun san elindeki askeri satmak istemişsin bu gayet normal sana tek kelime etmem / edemem.

Ben savaş öncesi başka bir ittifak yada bireysel olarak başka bir kişiden gp alınmasının hoş olmadığını söyledim sadece.

GARP ittifakı üyeleride böyle bir yasak kurallarımızda yok dedi , SANCAK ise hayır var dedi.

Bende olan oldu bundan sonra SANCAK'da gereğini yapar diye düşünüyorum diyerek fikrimi belirttim.

• valla kusurabakmasın hiç kimse ama ''2. bir ittifagın dahli olmayacak. '' ben bunu okuyunca savaş esnasında başka bir ittifagın savasa gelmemesini anlıyorum.

yukarda paylaştıgım BÖRÜ ittifakın da ki arkadas herseyi açıkça izah etmiş.

5- başka ittifaklardan asker satın almak ve destek almak yok.

bu şekilde belirtseydiniz daha uygun olurdu ve bu polemik yaşanmazdı.
    • ayrıca şunu da beliteyim GARP 'a sadece ben gemi sattım başka bizden başka kimse gemi veya kara birimi satmadı. came back in yazdıgını gibi 2 ittifakla savasıcaksınız demesini anlamadım o yuzden.

hee bni tek başıma bir ittifak olarak görüyorsa çok teşekkur ederim onere oldum. :br:: >oley:
    • Labamba wrote:

Enes o zaman sizin ilan da yanlış hemen düzeltin. İttifaka dahil olmayan bireysel oyunculardan yardım alınabilir o kurallara göre :)
      dostum bu biraz haklı olma amacı taşıyor yani sen herşeye bir laf söylüyorsun dışardan bakıldıgında ''ben haklı olum de ne olursa olsun'' gibi bir izlenim çıkıyor.

ben kimsyi rencide etmek veya ortalıgı kızıştırmak için yazmıyorum. haksız bir konuşmam var ise söyleyin. ne demek istediğim gayet açık.
    • Enes benimde demek istediğim gayet açık tarafsız baktığın zaman olaya.

"2. Bir ittifagin dahli yasaktır" kuralı başkalarından gp satın almayı kapsamaz diyor isen eğer.

"başka ittifaklardan asker satın almak ve destek almak yok" kuralı bireysel oyunculardan gp satın almayı kapsamaz da demelisin.

Haklı çıkmak gibi bir derdim yok savaşın tarafı değilim fikrimi beyan ettiğim ve beyan ettiğim bir fikri savunmak üzere bir yorum yaptım buradan "ben haklı olum de ne olursa olsun'' gibi bir anlam çıkarmak pek doğru değil.
    • eneszz wrote:

Labamba wrote:

Enes o zaman sizin ilan da yanlış hemen düzeltin. İttifaka dahil olmayan bireysel oyunculardan yardım alınabilir o kurallara göre :)
      dostum bu biraz haklı olma amacı taşıyor yani sen herşeye bir laf söylüyorsun dışardan bakıldıgında ''ben haklı olum de ne olursa olsun'' gibi bir izlenim çıkıyor.
      ben kimsyi rencide etmek veya ortalıgı kızıştırmak için yazmıyorum. haksız bir konuşmam var ise söyleyin. ne demek istediğim gayet açık.
      gemi sattin eyv biz size bisey demiyoruz zate garpla problem var sadece sizlik mevzu yok ki sen nasıl gemi sattysan maşallah kaç kişi ile alışveriş yaptın

Eagle bana yazıyor alim yapılmadı olsa ben karşı çıkarım diye adamın kendi ismi var sahtekarlık işlemiş içlerine

Ayrıca generalleriyle anlaştıkbiz casustsn görünce yazdık niye aldinz diye adam cevap vermeden gruptan kacti yani biliyorlar kardeşim nasıl anlaşma yaptigmizi sizde gelmiş sivazlama yapıyorsunuz;)
    • CANALAN wrote:

eneszz wrote:

Labamba wrote:

dostum bu biraz haklı olma amacı taşıyor yani sen herşeye bir laf söylüyorsun dışardan bakıldıgında ''ben haklı olum de ne olursa olsun'' gibi bir izlenim çıkıyor.ben kimsyi rencide etmek veya ortalıgı kızıştırmak için yazmıyorum. haksız bir konuşmam var ise söyleyin. ne demek istediğim gayet açık.
      gemi sattin eyv biz size bisey demiyoruz zate garpla problem var sadece sizlik mevzu yok ki sen nasıl gemi sattysan maşallah kaç kişi ile alışveriş yaptın
      Eagle bana yazıyor alim yapılmadı olsa ben karşı çıkarım diye adamın kendi ismi var sahtekarlık işlemiş içlerine

Ayrıca generalleriyle anlaştıkbiz casustsn görünce yazdık niye aldinz diye adam cevap vermeden gruptan kacti yani biliyorlar kardeşim nasıl anlaşma yaptigmizi sizde gelmiş sivazlama yapıyorsunuz;)
      sıvazlama ne la !? adam akıllı 3 5 bişi yazdım buraya yazdıklarıma bni pişman etmeyin. amacım iki ittifakın düzgün savasması bnm yuzumden veya ittifakımın ismi karıştırılarak haksızlık yapıldı denmesin diye yazdım ben ne yazdıysam olay bu benm için. yoksa ben sizin wp de ne konustugunuzu bilmem. burdan esas anlatmak istediğim şu Came back adlı oyuncu 2 kişiye sahip çıkamıyor ittifakımın adını kirletmeye çalışıyor eğer ki benim savastan haberim olsaydı ilk soracagım asker satmak serbest mi olurdu. ben bazıları gibi bir oyun için kendi benliğimden, şerefimden ödün vermem. konuşmalarınıza da dikkat edin saygı çerçevesinden kalın ki saygı görün. benim için bu muhammet kapanmıştır. size savaşınızda başarılar.!