İkariam tarihini EN UZUN SAVAŞI...

• Oyun

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• slowe wrote:

ıkı tarafı da tebrık ederım
      okadar zaman savasa zaman ayırmak kolay ıs degıl
      benım aklıma takılan sadece o kadar uzun bır savasta cok daha uzun bır katılımcı beklerdım
      en azından baska ıttıfaklardan savası takıp etmek ıcın 10 fılıka gondermıs
      10 15 kısı olması gerekırdı bana gore

savaşa diger ittifaklar dahil olmadı ama hepsi takipteydiler kardeşim

Kurtcigeri wrote:

.FlemaN wrote:

Tebrikler

Galibiyetinizi gölgelemeden Saldıran tarafta Tecrübe/Bilgi veya Teknik açıdan problem yaşadıklarını düşünüyorum. O kadar Alev ne işlerine yaradı?
      Rapor incelendiğinde, saldıran tarafta geriye kalan çok birlik var. Buda bu birliklerin cephanesinin tükendiğini uzun süre cephanesiz savaştıklarını gösteriyor. Doldur boşalt yapamadıkları için , fazla kesim olmuş. Sürekli savaşa dışarıdan takviye birlik soksalarda savaşı forse edememişler. Alev taktiğide işe yaramamış.

dediğiniz gibi Beta serverı Best OF Beta [BOB] ittifakı muhteşem zaferini görmek ve incelemek için; TIKLA SAYFAYA GİR. sayfayı girip acıklama yaptıgım ilk postu okursanız gerisi gelecektir daha kolay olayları ve savaşın inadını anlayacaksınız

ayrıca bu şavaş kazanılana kadar bir cok antika olaylar yaşandı hepsi sayfamızda mevcuttur 7000 lik 5000 lik savaşlarımız daha oldu generalleri patlayan altınsız kalan altını dagılan liderleri generalleri aylarsa 12 sehir ablukada kalan hepsini boy boy astık sayfamıza

Zordur bizimle yürümek.
      Bunu bizimle yola çıkanlar bilir; hepsi yarı yolda gittiler.
      Suç kimde?
      Biz zoru seviyoruz, onlar sevmiyor.
      Yapacak bir şey yok,
      Suçumuz var mı? Tabi ki var!
      "Zor yola, kolay kişilerle çıkmak” en büyük hatamız.

EN UZUN DENİZ SAVAŞI 36032 raund 375 gün TIKLA
    • 15 milyon yağma?

Bunu da mı saydınız?

@-çılgın47- bizimkisi bir şey değilmiş ya. :D

O değil de çok monoton geçmiştir. Savaştan değil de yağmalamaktan sıkılmışsınızdır herhalde. :D

"Hayattaki en önemli şey post kasmak değildir.
      Bunu yapabilen bir ekibe sahip olmaktır."
      Nöbetçi Team

@FlemaN:Audi iyi post kasıyorsun dostum yörükte sana bakıp ders alsın :)
      @Exia:helal olsun tebrikler :)
    • Birazdan yağma hasılatını da yazarlar. Biz :eeek: :blaaa: oluruz.

Nöbetçi Team

• Audience wrote:

15 milyon yağma?

Bunu da mı saydınız?

@-çılgın47- bizimkisi bir şey değilmiş ya. :D

O değil de çok monoton geçmiştir. Savaştan değil de yağmalamaktan sıkılmışsınızdır herhalde. :D

:) saymadık kardeşim oyuncu ayrıntılarındaki ''Yağmacı'' sekmesinden takip ettik sadece toplamda 20milyon yagma atmısım sadece ben...

evet dediğiniz gibi biraz sıkıcı oldu son zamanlarda karsı aksiyon göremediğimizden. ama biz savaşı bitirmeye odaklandığımızdan bütün aktif oyunculara yağma atmayı hedefledik.

Zordur bizimle yürümek.
      Suç kimde?
      Yapacak bir şey yok,

• Doğru bu seferde orayı unuttuk biz. :D

Nöbetçi Team

• 2 ay önce bitmişti işte yeni yeni reklamını yapıyoruz biraz nefes alalım dedik REKLAMDAN kastım foruma oyuna canlılık gelsin hala ikariamda savaşlar oldugunu millet görsün diye:D

beta rekorlar bölümünede meail attım ama bakıp okuyup göreceklerde asacaklar:D

Zordur bizimle yürümek.
      Suç kimde?
      Yapacak bir şey yok,

• İlginiz için çok teşekkürler arkadaşlar 1 yıl boyunca emek harcayıp elde ettiğimiz bir zaferin ikariam severler tarafından ilgi görmesi bizleri mutlu etti.

Söylediklerinizin hemen hemen hepsinde haklısınız.

Clubber arkadaşımızında belirttiği gibi ittifak sayfamızdan bu savaşın öncesini incelerseniz kafanızdaki soru işaretleri tek tek silinecektir.

Bu savaş dışında 8000 raunda yakın bir iki savaş daha vardı onları da kazanan taraf biz olduk.
      Rakibimiz baktı ki savaş bölgesinde tutunamayacak sadece bu savaşa direk olarak kendi şehirlerinden gemi atmaya başladılar.
      Hal böyle olunca biz önce toplarlandık sonra organize olup tüm savaşçıların tüm şehirlerine eş zamanlı baskınlar yapmaya başladık.
      O sırada yağmalar falan havada uçuştu haliyle aldığımız ganimetlerin çoğunu da denize döktük.

Forum sayfamızı mutlaka incelemenizi tavsiye ederim orada savaşla ilgili tüm ayrıntıları göreceksiniz.
      VERİLEN SÖZ NAMUSTUR
    • cLuBBeR- wrote:

Evet arkadaşlar bitirmiş olduğumuz savaşı zannediyorum ki sadece BETA serverı değil ikariam tarihinin EN UZUN savaşı.Bu noktada siz ikariam oyunculara genel forum adı altında paylaşmak ve göstermek istedim. bu sadece BETA serverında değil bütün serverlarda görülsün bakılsın ve incelensin istedim.Yorumlarınıza fikirlerinize açığız ...

Beta serverı Best OF Beta [BOB] ittifakı muhteşem zaferini görmek ve incelemek için; TIKLA SAYFAYA GİR.

Bunlarda TAM EKRAN GÖRÜNTÜSÜ farklı düşünen oynanmış oldugunu shoplu olduğunu düşünen arkadaşlar olursa diye

sayfayı incelemek isteyen arkadaşlar aşağıdaki linke tıklarayarak sayfamıza girebilirler.

Beta serverı Best OF Beta [BOB] ittifakı muhteşem zaferini görmek ve incelemek için; TIKLA SAYFAYA GİR.

İyi dayanmış herkes

• Feveran wrote:

O kadar uzun bir post alıntı yapılmaz @yalan48 cim
      Ama bu yalan48 :D

Ve mevzu alıntı yapmaksa burada sınır olmayabiliyor. :)

Nöbetçi Team

• hortlasın canım konu yabancının değil :D

Zordur bizimle yürümek.
      Suç kimde?
      Yapacak bir şey yok,

• Forum yönetimi de bir şey demiyorsa peki o zaman. :D

Nöbetçi Team