Pinned Skiron Genel Sohbet Odası

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• MuhammedAli wrote:

Bu kadar oyuncu oyun 24 saat geri alındı diyoruz. Fastfood öyle bir şey olamaz diyor :D Valla görünüşe göre sizin şirketteki yetkiniz bir forum kullanıcısı olan benden fazla değil :D Benim ismimin başına da coma yazın bari pek bi farkımız yok nasılsa. Dün saray basıp çıktım. Bi geldim saray basılmamış mallar yağmalanmış :D
      aynı problem bende de var . vali bastım çıktım. az önce kalktım kaynaklardan eser yok :( ben keşke sabah oyundan ss alsaydım . sadece skirona giriş yapılamıyordu. çogu zaman erişim olmamakla birlikte giriş sayfasında şöyle bir uyarı vardı. sevgili oyuncu ikarim dünyasında backup yapıyoruz vs vs.. sonrada 40 tan geriye sayıp tekrar 40 a dönüp geriye sayıyordu.
    • Arkadaşlar,

Karakola gidiyorsunuz ve ben darp edildim diyorsunuz. Polis ne diyor? Olayı anlat, kanıtlarını / delillerini göster, kişisel bilgilerini ver. Sonra biz araştırıp size dönelim şeklinde cevap alıyorsunuz.

Ben en başında ne söyledim? Birisi tutup backup almaz ama oyun hatası olabilir. Bunu da araştırılıp incelenmesi gerekir. Bu işleminde yapılabilmesi için detaylı bilgi şart.

Sizin sadece beyanınız var, Kule basmıştım yok. Saray bastım olmamış.

Herkesin yaşadığı sorunu anlatan tek tek detaylı ticket açılması gerekmektedir. Bu sayede hangi hesapta hangi işlem yapılmış yada yapılmamış bunu görebiliriz.

Gereksiz Eleştiri Gizli Hayranlıktır..

:halay:
    • Arkadaslar @FastFooD diyorki bizi baglamaz zamaniniz ve zaraririniz ambro haricindekiler. Uyelerini Almanya`ya karsi korumayan Admini ve diger yoneticileri kiniyorum.

Biz Turkiye sunucularinda oynayan oyuncular sizde bizim daha iyi bir oyun oynamimizi saglamakla yukumlu yoneticilersiniz.
      Bu oyuna ciddi rakamlar yatiriyoruz ve karsiliginda aldigimiz tek sey tehdit ve 0 cozum. Almanya bir hata yapiyor bizde tipis tipis tmm abi modundayiz.

En iyi yaptiginiz sey oyunculari banlamak tamamen govde gosteririsi oyuncu banlarken gosterdiginiz ozveriyi "oyuncularinizin haklarini savunmadada gostermeniz". Adil Olursaniz her zaman arkanizdayiz.

Bizi koruyan kollayan yoneticiler istiyoruz. Kusurumada bakmayiniz bu konuda cok gerginim.
    • FastFooD wrote:

Arkadaşlar,

Karakola gidiyorsunuz ve ben darp edildim diyorsunuz. Polis ne diyor? Olayı anlat, kanıtlarını / delillerini göster, kişisel bilgilerini ver. Sonra biz araştırıp size dönelim şeklinde cevap alıyorsunuz.

Ben en başında ne söyledim? Birisi tutup backup almaz ama oyun hatası olabilir. Bunu da araştırılıp incelenmesi gerekir. Bu işleminde yapılabilmesi için detaylı bilgi şart.

Herkesin yaşadığı sorunu anlatan tek tek detaylı ticket açılması gerekmektedir. Bu sayede hangi hesapta hangi işlem yapılmış yada yapılmamış bunu görebiliriz.

Bu mesajinizi gormeden yolladim onceki mesaji suan ticketlari ve ss leri yolluyoruz.
    • FastFooD wrote:

Arkadaşlar,

biz ticket açacağız siz o hesabı inceleyeceksiniz anladığım budur. doğrumudur. yada nasıl bir kanıt sunabilirizki. doğru söylediğimizi ispat etmek için :))
    • Skiron dayım. Ambrosia ile oynuyorum. Tek adada tüm şehirlerim.
      Kastığım binalar geri gelmiş. Bitmesini beklediğim araştırma yerinde sayıyor.
      Giden altınlarım oldu. Üstüne üstlük mutluluk düşmüş ve işçi kaybı olmuş.

Tüm bu saçmalıklar bir yana ZAMANIMIZ ÇALINDI.

Şirket ne der ne yapar bilmem ama bunca insanın gönlünü almazlarsa sanırım yaprak dökümü başlar. Şahsen ben desteğin cevabı bekliyorum.

Destekten gelen cevap tatmin etmez ise hesabı sileceğim.
    • FastFooD wrote:

Arkadaşlar,

Çok güzel bir konuya değindin. Ama mantık hatası var.

Polislerin amiri Cumhuriyet savcılarıdır.

Polisler sizsiniz, savcılar da Gameforce diyelim.

Darp edilen birisine, polis; 'kanıtların nedir?' diyemez. Çünkü Ceza Muhakemeleri Kanunu ve Polis Salahiyeti kanununa göre ceza yargılamasında
      DELİLLERİ KOLLUK/SAVCILIK TOPLAR.

Dolayısıyla darp edildim diye karakola giden bir vatandaşı, polisler önce hastaneye götürür ve darp raporu alınır. Darp edildiği yerde varsa kamera
      kayıtları toplanır yoksa tanıklar dinlenilir. Bu görev polisindir. Polis de tüm talimatları cumhuriyet savcısından alır.

Sonuç olarak biz de diyoruz ki oyun 28 saat geriye gitmiş. Silinen birşeyi biz nasıl size ispat edelim. Sizin re'sen/kendiliğinden inceleme yapmanız gerekmektedir.

Üyelerinizi mağdur edenler sizlersiniz.
      Sizin araştırma yapmanız gerekiyor.
      Sistemsel sıkıntıyı tespit edin.
      Zaten hesap hareketlerinden her şey görünüyor. Size talepte bulunan oyun arkadaşlarımın mağduriyetlerini giderin.
    • Yahu kardeşim, bana ne ambrosia dan. Dün toplamda 40 tan fazla bina bastım ve bunun için sürekli gemilerle hammadde aktardım. Ambrosia almak 1 dk lık bir iş. Burada herkes yaşananları anlatıyor, siz hala "yok canım olmaz öyle şey" diyorsunuz. Yok efendim ticket açın, yok efendim gelecek güncelleme ile düzelir vs vs. Ne yapacak bunca insan tekrar bina basmak için güncellemeyi mi bekleyecek? Diyelim ben kalan sağlar bizimdir diyerek gelişime devam ettim hoop bi güncelleme bina benim bastığımdan da alt seviyeye dönmüş. Olamaz mı? Bugün gördük ki olabilir.
    • Ravenna wrote:

Yahu kardeşim, bana ne ambrosia dan. Dün toplamda 40 tan fazla bina bastım ve bunun için sürekli gemilerle hammadde aktardım. Ambrosia almak 1 dk lık bir iş. Burada herkes yaşananları anlatıyor, siz hala "yok canım olmaz öyle şey" diyorsunuz. Yok efendim ticket açın, yok efendim gelecek güncelleme ile düzelir vs vs. Ne yapacak bunca insan tekrar bina basmak için güncellemeyi mi bekleyecek? Diyelim ben kalan sağlar bizimdir diyerek gelişime devam ettim hoop bi güncelleme bina benim bastığımdan da alt seviyeye dönmüş. Olamaz mı? Bugün gördük ki olabilir.
      Aynen bunun garantisi yok bizde bir cevap bekliyoruz
    • nasıl çözülür sorun bilmem. Ama gemeforce skironda ki insanların en yüksek depo kapasitelerinin olduğu yerlere önceden haber vermek kaydı ile 250K-300K odun bağışı yaparsa bir günlük emeği ve giden zamanı karşılayabilir. Ya da buna denk ambrosia hediye ederek.

Diğer türlüsü pek de adil olmaz. Fazla olduğunu düşünenler olabilir ama oyun sadece üretimle ilgili değil. Araştırmalar, giden altınlar da ve giden zaman da söz konusu...

Ayrıca avukat arkadaş haklı. Biz nasıl ispat edeceğiz. Oyunumuzu kameraya çekip ya da günlük görüntüsünü mü almamız gerekiyor? Bu şekilde bir durum ile karşılaşacağımızı bilsek zaten önlem alırız. Bize düşen ne zaman ne olduğunu ANLATMAK. onca insan yalan söyleyecek değil.

Hele hele bu oyunu paralı oynayan arkadaşlar 3'e 5'e tenezzül edecek insanlar değildir diye düşünüyorum.
    • 2008-2009 dan bu yana oynadığım oyunda gördüğüm en berbat durum.Sayın @FastFooD Farklı ittifaklardan bir çok kişi aynı konudan şikayetçi,Ambrossia telafisi edileceğini söylüyorsunuz ancak bundan ziyade artık herkesin içinde şüphe oluştu..Ya bir daha tekrar ederse?Siz bunun garantisini veremeyecekseniz oyunu bende bırakıyorum malesef.
      -M A G N E T O
      Deli ittifakı içişleri
    • Arkadaşlar şöyle yapacağız her ittifaktan bir kaç temsilci seçeceğiz. Herkes Gameforce genel merkezine mail atacak.
      Backup, Türkiye server adminleri tarafından dikkate alınmıyor diyeceğiz.
      Sorunumuzu forum adminlerine görevinizi yapın diyerekten çözemeyiz yoksa.
      Fikrime katılan olursa öncülük etmeye hazırım.
    • Ben adminlerin artniyetli olduklarını düşünmüyorum. Sadece onların da bir üstlerine dertlerini anlatmakta sorun yaşayabileceklerini düşünüyorum. TR'deki yetkilerinin sizlerin beklentilerinizi karşılayabilecek düzeyde olamayabileceğini düşünüyorum. Yani gidip bakın bizde şöyle bir sorun var şu şekilde yardım talep ediyor. İnsanlarımızın gönlünü almak için şunu öneriyoruz deme gibi bir durumları yok sanırım.
    • Avukat wrote:

Arkadaşlar şöyle yapacağız her ittifaktan bir kaç temsilci seçeceğiz. Herkes Gameforce genel merkezine mail atacak.
      Backup, Türkiye server adminleri tarafından dikkate alınmıyor diyeceğiz.
      Sorunumuzu forum adminlerine görevinizi yapın diyerekten çözemeyiz yoksa.
      Fikrime katılan olursa öncülük etmeye hazırım.
      Kendi yöneticilerini kayde almıyorlarsa biz bu konuda istediğimiz kadar ticket atarım bir şey yapamaz her coma kendi ülkesinin sorumlusudur. en yüksek merciyle konusuyoruz suan oda bir şey yapmıyor anladıgım kadarlıyla oynamak isteyen devam edecek oynamak istemeyen bırakacak bu kadar basit bir olay bence user dertlerinde olmadıgı belli