Pinned Skiron Genel Sohbet Odası

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• @solo Turk

Habersiz böyle bir işlem yapılmayacağından bahsediyorum, sizin olaylardan haberiniz yoksa bırakalım diyorsunuz. Oyun hatası oluşmuş olabilir, bunu detaylı raporlarsanız bende incelenmesi için iletebilirim, yapılacak işlem bundan ibaret.

Backup dediğiniz işlem bir kişinin hadi oturayımda bugün backup alayım diyebileceği birşey değildir.

Gereksiz Eleştiri Gizli Hayranlıktır..

:halay:
    • Herkese tekrardan merhaba sevgili Skiron ailesi...
      Forumda yaşanan tartışmalara son vermek için yazıyorum.. Her şeyi olay örgüsüne göre tane tane ve açıklayıcı yazacağım.

Oyunda backup problemi yaşandı. Ancak bu durumdan @PannaCotta dahi haberi yok. Server için üzücü olsa gerek.

Bilmeyenler olabilir. İMO yüklü bir general ile 57 49 merkez adamıza baskına geldiler. Biz de boş göndermeme kararı aldık.

Gerek paket gerekse basımlarla karşılık verdik.

Karşı taraf he ne kadar biz asker eritmek için geldik deselerde, yalan!. Kaybetmelerinin bahanesi olarak görüyorum. Asker eritmek isteyen GPsi olmayan ittifaka gitmez :)

Her neyse savaş 07/02/2019 tarihinde başladı.

Aynı günün gecesinde adada bulunan tüm abluka ve işgalleri kaldırdık. Ancak backup geldi emeklerimiz gitti. Olsun dedik devam ettik.
      Dün gece 10-11 sıralarında karar savaşını kazandık. Akabinde sabaha doğru deniz savaşını kazandık.
      Sabah saat 7-8 gibi oyuna backup geldi 130 raunnda biten savaş 45 raunda geri geldi. Biz de hesapları tatile aldık.
      İmo ittifakı her zamanki gibi çamura yatıyor. Yok multi yok şu yok bu. Kendi kirli çamaşırlarını bize yıkıyor.
      Her neyse...
      Raporlar ektedir. (Backup olacağını düşünemediğimizden ötürü raporlarda bir takım eksiklikler vardır.)

KAZANMIŞ OLDUĞUMUZ ANA KARA SAVAŞI AŞAĞIDADIR.
      DİKKAT!!!
      KESİM RAPORU DEĞİL KIYIM RAPORUDUR...

Bunlar da vurduğumuz kara üs raporları....

Bakın biz diyoruz asker alabilirsiniz ama onlar inkar ediyor. Aha bu da ss'ler.
      [b][b][/b][/b]
      [b][b][/b][/b]
      [b][b]Bir söz vardır; 'Kişi kendinden bilir işi.' Bizi multicilikle suçluyorlar. Biz bir kural koyduysak odur. Eksik ya da fazla olmaz. [/b][/b]
      [b][b]Kendilerinin paylaştığı ssler ittifak üyelerimize aittir.[/b][/b]
      [b][b]BU DA KENDİ MULTİ HESAPLARI... ACEMİLER BİR DE ANA SAVAŞA SOKMUŞLAR :)[/b][/b]
      [b][b][/b][/b]
      [b][b][/b][/b]
      DENİZ SAVAŞININ SON RAUNDLARI EKTEDİR. ZİRA SAVAŞ GEÇ SAATLERDE BİTTİĞİ İÇİN YEŞİLİ SS ALAMADIK.

3-4 Raund sonra savaşta bitiyor zaten.

Raporlar gördüğünüz gibi.
      Tekrardan savaşmaktan yorulduğumuzdan tatile aldık. @Luck backup sorununa çare bulmanız gerek.

Son olarak..... Hep söylerim.... Söylemeye de devam edeceğim... 'YENİLGİNİN BAHANESİ OLMAZ!!!'

İTTİFAK OLARAK KARAR KALDIK, RAKİBİN MERDİ HERKESE ELZEM. İMO İTTİFAKI İLE SAVAŞMAYACAĞIZ ARTIK...

SABIRLA OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM, İYİ OYUNLAR DİLERİM.

BARO LİDERİ - AVUKAT

[b][b][/b][/b]
      [b][b][/b][/b]
    • FastFooD wrote:

@solo Turk

Habersiz böyle bir işlem yapılmayacağından bahsediyorum, sizin olaylardan haberiniz yoksa bırakalım diyorsunuz. Oyun hatası oluşmuş olabilir, bunu detaylı raporlarsanız bende incelenmesi için iletebilirim, yapılacak işlem bundan ibaret.

Backup dediğiniz işlem bir kişinin hadi oturayımda bugün backup alayım diyebileceği birşey değildir.
      Habersiz boyle birsey yapilabiliyor oyun hatasi varsa eger server kapatilir gerekli duyuru yapilir sonra backup alinir ama ika yazilimcilari yada sunucu yoneticileri kafalarina gore backup atabiliyorsa kafalarina gorede herkesin zararini karsilayabilirler.
    • @CodeArt

Şirketin tek karşılayabileceği Ambrosia'dır. Örneğin; Ödeme yaparsınız 1.000 Ambrosia alırsınız. Kullanmadan sunucu geri yüklemesi yapılır ve hesabınıdan silinir, Bunun içinde bana dersiniz ki, 1000 Ambrosia'm vardı. Bir anda 0'a düştü. Araştırılır ve neden kaybolduğu bulunur. Varsa hata iadesi yapılır.

Siz tespiti mümkün olmayan birşey için backup yapıldı diyorsunuz. Bu sizin sözlü beyanınızla tespit edilebilecek bir işlem değil.

Raporlanamayacak birşeyin peşine düşüp araştırmamız mümkün değildir.

• FastFooD wrote:

@CodeArt

Şirketin tek karşılayabileceği Ambrosia'dır. Örneğin; Ödeme yaparsınız 1.000 Ambrosia alırsınız. Kullanmadan sunucu geri yüklemesi yapılır ve hesabınıdan silinir, Bunun içinde bana dersiniz ki, 1000 Ambrosia'm vardı. Bir anda 0'a düştü. Araştırılır ve neden kaybolduğu bulunur. Varsa hata iadesi yapılır.

Siz tespiti mümkün olmayan birşey için backup yapıldı diyorsunuz. Bu sizin sözlü beyanınızla tespit edilebilecek bir işlem değil.

Bizim amb sorunu olmadı ama emeğimiz gitti yani 2 gündür backup oluyor yaptıklarımız çöp oluyor bida olacaksa hiç ugrasmayalım
    • CodeArt wrote:

Avukat biz ne tartisiyoruz sen nelerle ugrasiyorsun yahu :)

FastFooD wrote:

@CodeArt

Size Noterden tasdikli evrak mı getirelim??
      Sistemsel bir hata oldu oyun 28 saat geriye gitti. Amb geçtim, kazandığımız savaşı geçtim, giden malzemeleri geçtim verilen emekler ne olacak!!!
      Burada üyelerinizi azarlayacağınıza hangi belgeler gerekli? Mağduriyetler nasıl giderilebilir? Bunlar hakkında bilgi vermeniz gerekiyor.
      Ayrıca sözlü beyanda bulunmuyoruz, forumda herşey yazılı olacak. Onca insan hep bir ağızdan size yalan mı söyleyecek.
      Oyunun bir gün geriye attığını tespit edemiyor musunuz yani???
    • O halde;

Vermiş olduğunuz bilgiler kontrol edilmek üzere kayıt altına lınmıştır, oyun hatası olarak tespit edilirse ilk güncellemede problem giderilecektir, Fakat bu durum için geri yükleme yada başka bir tanzim işlemi mümkün değildir. Yaşadığınız sorun için özür dileriz.

• FastFooD wrote:

@CodeArt

Şöyle bir durum var,kimse bu gibi bir sorun yaşanacağını bilmediği için herhangi bir kayıt yok.
      Lakin savaşta olanlar,bina basımları,alınan ambrosialar,çevrilen korsan puanları bunların hiç birisi en son bıraktığımız gibi değil.
      Mesela dün gece vali binası basıyordum ambrosia vardı şu an ikisi de yok.
      Mesela dün arkadaşların savaşları kaçıncı raunddaydı ama durum ortada.
      Terhislenen gemiler sabah tekrar ortaya çıkıyor.
      Buna siz anlam veremezseniz biz nasıl anlam verelim ?
    • Ayrıca bir çok oyuncunun ikariamdan soğumasına sebep olan siz yöneticilersiniz. @PannaCotta @FastFooD @Chriger @Luck
      Almanya serverinde bir çok şeye göz yumuluyor yeterki oyuncular oyundan soğumasınlar.
      Siz bir çok farazi konularda dahi üyelerinizi banladınız.
      Egonuz boyunuzu aşmaya başladı. Oyunu oynayan bir çok meslek gurubundan insanlar var burada. Amb ile adminlik yapıp üyelerinizi hor görmeyin. Haddinizi bilin.
    • FastFooD wrote:

O halde;

Vermiş olduğunuz bilgiler kontrol edilmek üzere kayıt altına lınmıştır, oyun hatası olarak tespit edilirse ilk güncellemede problem giderilecektir, Fakat bu durum için geri yükleme yada başka bir tanzim işlemi mümkün değildir. Yaşadığınız sorun için özür dileriz.
      Beklediğim cevap buydu. Teşekkürler.
    • bu nasıl saçmalıktır. dünyanın ambrosiasını aldık 2 helios kurduk. ambrosialar arkadaşta duruyormu bılmıyorum dün kurulan kuleleler yok. yaptığım inşaatlar iptal. dün ürettiğim herşey gitmiş. yaptığım mürettebat yok.
      sabaha karşı 1 saat net oyuna ulaşım yoktu. amaç nedir. oyun kendini 1 günden fazla geriye almış. 1 günlük olan herşey havaya uçmuş. bu nasıl backup tur. bu zararı kim karşılayacak.
    • Bu kadar oyuncu oyun 24 saat geri alındı diyoruz. Fastfood öyle bir şey olamaz diyor :D Valla görünüşe göre sizin şirketteki yetkiniz bir forum kullanıcısı olan benden fazla değil :D Benim ismimin başına da coma yazın bari pek bi farkımız yok nasılsa. Dün saray basıp çıktım. Bi geldim saray basılmamış mallar yağmalanmış :D