Multi hesap

• Oyun

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ceza işleyisi ve sebebleri başlığı altında, multi hesaplar ile ilgili "ip bağlantılı hesaplar birbirlerine casus gönderemezler " denilmektedir. Birbirine gönderemediği gibi , başka bir oyuncudanda casus gönderip bilgi alamaz.

Bir hesaptan limanları alıp, diğer hesaptan işgal yada yağma yapamazsınız. Bir hesaptan limanı alukaya alıp , yağma yaptınız. yada işgal ettiniz. Savaş sonunda liman ve işgal, yağma sona erdi . İşgalleri kaldırdığınızda o hesabın iişkisi biter. Diğer hesapla farklı bir savaş , abluka, işgal yapabilirsiniz.
    • benim şimdi bi A hesabım ile B hesabım var A dan casus atıp B den yağma atamıyorum diye anladım sizden ama A dan attığım casusları bilgi edindikten sonra geri çeksem ve B hesabımdan saldırsam bu genemi yasak oluyor sonuçta A nın saldıracağım hesapla ilişkisini kopartmıyormuyum casuları çekerek
    • Oyun kurallarında ipli hesapların casusluk için kullanılamıyacağı bildirilmiş. Siz açık bulmaya çalışıyorsunuz. Oyun açıklarını nereye kadar bulup devam edeceksiniz. Bunun sonu gelmez.
      Örneğin ben çoklu hesap müsaade edilsede ikinci bir hesabım yok. Benim hesabımı bir hesabınızla casuslıyacaksınız. çıkar elde edeceksiniz. Diğer hesapla yağma atacaksınız. İki hesabınızı , bir amaç ve çıkar için kullanacaksınız.

Çıkar ilşkisi varsa multi hesap yasaktır. Tabiki bu benim yorumum.
    • senin yorumuna kesinlikle katılıyorum bende çok uzun zamandır tek hesapla oynuyordum ama geçenlerde bulunduğum adada 12. şehrime yer kalmayacak diye bi hesap açıp yer tuttum kendime 12 şehri kurana kadar yan hesabımın sömü orda kalcak bak mesela buda bi çıkar ilişkisi eskiden varmıydı böyle birşey yok ha ben böyle birşey yapma taraftarıda değilim ama kendi geliştirdiğim adaya adam sömlerle dolduracak ben yeni şehrimi kuramıyacam onun için mecburiyetten açtım buda çıkar ilişkisine giriyor ama bi yaptırımıda yok maalesef bunun gibi aslında birçok şey vardırda çıkar amaçlı olupta çıkar amaçlı gözükmeyen ama ben kendi adıma söylim multiyi bi tek yer tutmak amaçlı kullandım yer tutmak derkende bu ada kapatanlar gibi algılanmasınn bi şehirlik yer tuttum sadece keşke şu multi denen şey hiç olmasaydıda bunada gerek kalmasaydı
    • Dostum , gerçektende azınlıkta kaldık. Kelaynak kuşları gibi neslimiz tükendi. Benimde yorumlarım. usulsüzlüğü özendirmemek için. Oyuna yeni başlayan oyuncular , sur kırıcı olmadan savaşa giriyor. Surun dibinde debelenip duruyor. Ama oyun açığını, hileyi benden iyi biliyorlar.