AMAÇ !

• Oyun

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• yaw bırakın yeni şeyleri
      zaten tek eğlence savaşmak iken
      koskoca adamlar savaştan kaçıyor. gelip forumda post atıyolar
      yeni özellik gelse ne olacak KAYNAK kazandırmayan hiç bir şeyi desteklemeyecek ekipler oluştu ikariamda
      bir kaçı bu başlıkta bile var kendilerini biliyolar

Knight csw örneği çok iyi ama ne öneriler geldi geçti hiç biri gerçekleşmedi eski forumda benim de pek çok önerim vardı ama değişen bir şey yok

Demeter
      archness
      Taviz Yok
      SİZHEPİNZBENTEK
    • Oyunun en azından getirdiği yenilikleri daha mantıklı yapması lazım. Örneğin hayvan terörü sadece görsel etkisi var. halbuki yönetimde nufus azaltsa yolsuzluğa sebep olsa daha güzel olur. 2.örnek şuanki kış kostümü modu. Kış aylarında oyunun bu modu otomatik herkezde aktif hale getirip karlı ve soğuk hacalarda olan savaşlarda bu soğuk hava şartlarının saldıran ve savunan cepheler bakımından belli bir yüzde etkisi yapsa daha eğlenceli hal alırdı. Oyunda Sadece görsellik vermişler ama içerik ve detay kısmı çok az. Bence yenilik lazım. Rome of total gibi kendi ülkenin ve şehirlerinin liderini seçme. savaş komutanlarını belirleme gibi ve bu belirlenen karakterlere göre oyunu oynama daha zevkli olacaktır.
    • Etiketi gördüm,geldim :D

sagopa52 wrote:

Kendin alıp almanya ya raporlayabilirsin @Audience arkadaşa yardımcı olurmusun
      Genel Tartışma-Geri Bildirim İçin Yeni Sistem konusuna tıkla.

Amarendra wrote:

İttifak envanteri getirilsin. İttifaktaki herkes bu envanter içeriğini görebilsin ama sadece yönetim kadrosu kullanabilsin.

Barbar adası olsun. Barbar filosu bulmak için harita topladığımız gibi bir duruma benzer şekilde barbar adası keşfedilsin. Barbar adasında atıyorum 5 barbar köyü, 1 barbar şehri olsun. Bu barbarların gücü de yüksek olur ki tek başımıza uğraşmaktan ziyade ittifak ile birlikte savaşalım. Amaç tüm barbar köy ve şehirlerini işgal etmek. Barbar köyünü işgal edebilmek için önce barbar köylerini işgal etmek gereksin. Yendiğimiz her barbar köyünden ittifak envanteri için 1 adet rastgele nesne gelsin. Barbar şehrini de alınca 3 adet rastgele nesne falan. Bu nesnelerde 1 gün süre ile tüm ittifaka +%20 malzeme üretimi, ya da tüm ittifaka örs/pose ve diğer mucizeler gibi özelliklere sahip olur.

Vs vs vs
      O 2. önerin biraz benim çeviri öneri konusundakine mi benziyor?

1905 wrote:

Ayrıca şunu söylemeden geçmeyeyim eskiden beri forumdaki önerilerin çoğunu incelemiş biri olarak öyle muhteşem öneriler gördüm şu yazdıkların bile yanına yanaşamazdı.
      Fikir vermiş şimdi,o kadar da kötüleme yapmasa mıydık acaba? :huh:

General_35 wrote:

Almanya forumundaki önerilerden kabul edilen oluyor mu bilen var mı ?
      Oradaki oyuncular ne düşünüyor neler konuşuluyor ?
      1. soruyu bilmiyorum da 2.si için Öneriler-Keşif Mağarası (Çeviri Öneri) konusuna bakabilirsin.

Feveran wrote:

Bina kasmak gayet zevkli bence beğenmiyorsanız oynamayın bu kadar basit
      Kafanıza silah dayayıp zorla oyun mu oynatıyorlar size ben anlamadım ki
      Bu da iyiymiş :D

Amarendra wrote:

ParaDoX wrote:

bu oyun dipsiz bir kuyu, ne yaparsan yap dibini göremezsin KKK9
      Eğlenceli olan yolun sonuna varmak değil, yapılan yolculuktur.
      Aklıma Endgame geldi. =O

"Hayattaki en önemli şey post kasmak değildir.
      Bunu yapabilen bir ekibe sahip olmaktır."
      Nöbetçi Team

@FlemaN:Audi iyi post kasıyorsun dostum yörükte sana bakıp ders alsın :)
      @Exia:helal olsun tebrikler :)
    • Amarendra wrote:

İttifak envanteri getirilsin. İttifaktaki herkes bu envanter içeriğini görebilsin ama sadece yönetim kadrosu kullanabilsin.

Barbar adası olsun. Barbar filosu bulmak için harita topladığımız gibi bir duruma benzer şekilde barbar adası keşfedilsin. Barbar adasında atıyorum 5 barbar köyü, 1 barbar şehri olsun. Bu barbarların gücü de yüksek olur ki tek başımıza uğraşmaktan ziyade ittifak ile birlikte savaşalım. Amaç tüm barbar köy ve şehirlerini işgal etmek. Barbar köyünü işgal edebilmek için önce barbar köylerini işgal etmek gereksin. Yendiğimiz her barbar köyünden ittifak envanteri için 1 adet rastgele nesne gelsin. Barbar şehrini de alınca 3 adet rastgele nesne falan. Bu nesnelerde 1 gün süre ile tüm ittifaka +%20 malzeme üretimi, ya da tüm ittifaka örs/pose ve diğer mucizeler gibi özelliklere sahip olur.

Vs vs vs
      Çok güzel öneriler.Ama uygulayacaklarını sanmıyorum :(
    • MERHABA arkadaslar evet ikariamin artik bi hedefi yok amaci yok. Oyuncularin umursanmadigi bi oyun haline geldi. Artik firma sahiplerinin tek amaci biz batiyoruz farkindayiz ama bari dibi gorene kadar ne koparirsak kopaririz. Bu oyun ilk kuruldugu gunden beri kara slot sayilari ayni insanlar artik milyon general puan kasiyor ama hala kanatlara 30 ar li hoplitler 30arli diziliyor. Bu zamana kadar gorulen elle tutulur tek guzel sey gemi savaslrinin mantiginin degismesi. Ben bu oyunu Turkiyeye ilk giris yaptigindan beri oynuyorum ny da server 7. Ligi olmuslugum var. Betada da oynadkm en guzel anilarim orda gecti . Msnden ittifak toplantilari anlasilarak savas yapmak. Oyle guzel savaslar olurdu ki sabki truva savasi. Her seyden once savasmnin tadi vardi. 1 mizrak koyup asker kacirmayo son yillarda gordum oncesinde uzun bi ara vermistim. Oncesinde hesap tasima karaborsa 7 tane multi acma hakkin yoktu. Savaslar kiran kirana gecerdi. Zevk alirdik zevk. Simdiler barbari kacinci seviyeye kadar vururum dusuncesinde. Forumda geziyoeum. Hic bi ittifak diger bi ittifaka savas ilan etmiyor. Etse ne olacak aninda milyonluk gp li hesap. Sacma sapan tamamiyle para tuzagi olan yenilikler. ikariam aslinda haritasi degistigi zaman bitmisti

Saygilar

FENERBAHÇE
      TÜRK GÖKBÖRÜ

• Arkadaslar çok güzel öneriler var ama bence on önemlisi ittifak savaşları nda tüm ittifağın katılımını sağlamak için karaborsa binasının kalkmasi lazım.
      Böylece savaşlar ittifağın depoya attığı gemiler sayesinde degil o an basılan gemilerle olur.
    • yldrmnc wrote:

Forumda geziyoeum. Hic bi ittifak diger bi ittifaka savas ilan etmiyor. Etse ne olacak aninda milyonluk gp li hesap. Sacma sapan tamamiyle para tuzagi olan yenilikler. ikariam aslinda haritasi degistigi zaman bitmisti
      Geçenlerde forumda gezerken, bir savaş ilanı gördüm, Yıllar sonra. Baktım savaş ilanı onayını forum yöneticisi yapıyor. Oyun yöneticisinin haberi yok. Diplomasi kurallarında savaş ilanında , oyun yöneticisinede ticket açılacağına dair bir ibarede yok. eski forumda vardı. Yenisinde hiç bir bölümde göremedim. Oyun yöneticisi savaştan haberi olmaz ise bu savaşta multi kuralları ihlal ediliyormu edilmiyormu? Nasıl takip edecek. Hadi diyelimki yöneticiye ticket açıldı. Oda onayladı. Rakip bunu nereden öğrenecek. Anladımki oyuncular başbaşa kalmış. Bazı arkadaşlar bu durumdan alınacak ama maalesef böyle. Hayır öyle değil diyorlar ise o sayfada oyun yöneticisinin onayını görmek istiyoruz. Kurallar yerine getirilmeli ki oyuncuda işin ciddiyetine varmalı.
    • Kurtcigeri wrote:

Geçenlerde forumda gezerken, bir savaş ilanı gördüm, Yıllar sonra. Baktım savaş ilanı onayını forum yöneticisi yapıyor. Oyun yöneticisinin haberi yok. Diplomasi kurallarında savaş ilanında , oyun yöneticisinede ticket açılacağına dair bir ibarede yok. eski forumda vardı. Yenisinde hiç bir bölümde göremedim. Oyun yöneticisi savaştan haberi olmaz ise bu savaşta multi kuralları ihlal ediliyormu edilmiyormu? Nasıl takip edecek. Hadi diyelimki yöneticiye ticket açıldı. Oda onayladı. Rakip bunu nereden öğrenecek. Anladımki oyuncular başbaşa kalmış. Bazı arkadaşlar bu durumdan alınacak ama maalesef böyle. Hayır öyle değil diyorlar ise o sayfada oyun yöneticisinin onayını görmek istiyoruz. Kurallar yerine getirilmeli ki oyuncuda işin ciddiyetine varmalı.
      yok artik anlasmali savas oluyor. tabi anlasabilirlerse KKK9
      "Ben zafer ile değil sefer ile mükellefim..."