Chriger 'in POSEDİON GENEL SOHBET BAŞLIĞINI KİTLEMESİ !

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Chriger 'in POSEDİON GENEL SOHBET BAŞLIĞINI KİTLEMESİ !

Merhaba,

Sayın @Chriger POSEDİON GENEL SOHBET BAŞLIĞI'nı sürekli uzun uzun kitlemenizin sebebi nedir ?

Daha geçen haftalarda 2 gün konu kilit yedi ! yetmedi üstüne 1 günlük daha kilit yedi fastfood konuya dahil olup sohbet başlığını aktif hale getirdi ve şuan tekrar konu 1-2 saatliğine tekrar kitleniyor ? devam eden sohbet ve muhabbetin uzunca bir süre kesilmesinin amacını anlamış değilim gerçekten bu tutumunuzdan şiddetle vazgeçmenizi öneriyorum size ! bi yerde sıkmaya başlıyor bu uygulama !

8 saattir neredesiniz ? sohbette geçen muhabbet 8 saattir aktif bir şekilde sürüyor ? yetişemiyorsanız takımı genişletin eğer ki buna gerek duymuyorsanız gerekli aktifliği gösterin zaten forumda bu konu dışında pek aktif bir konu göremiyorum burayada yetişemiyorsanız diyecek birşey bulamıyorum !

Forumda online olmanız forumda aktifim süsü vermek mi ? bu kadar aktif gözüküp forumda ne yaptıgınızı merak etmiyor değilim acıkcası modların üyelerin bilmediği forum işleri mi var ?

Çok zor birşey değil aktif olarak sohbet ve muhabbet dönen konuya vardiyalı bir şekilde dahil olup takip etmek sizin göreviniz jai'nin dediği gibi ''erken müdahale hayat kurtarır'' lakin sizlerde buna şahit olamıyorum 8 saat bir konuda post atılıyor 6-7 sayfa sürüyor en aşa bu muhabbet 8 saat sonra DEVAM eden muhabbeti kesip 2 saat kitledim bakalım ne konuşmuşsunuz konuyuda farklı başlıklarda devam ettirmeyin diyorsunuz ne yapsınlar uyusunlar uyunsınlar aynı anda aktif olmaya özen gösterip konuya gelip kaldıkları yerden devam mı etsinler ?? sizin yaptıgınız yeter bu kadar konu kilit ! başkada hiçbirşey değil bu tavır son zamanlarda sadece sizden bizler tarafına uygulanmış bir tavırdır kabul etmiyor sürekli konu kilit yerine başka önlemler üzerinde çalışmaya davet ediyorum sizi !

Saygılarımla
  • Uzun süreli 2 defa kilitledim 2sinde de aynı konuyu günlerce devam ettirmenizden dolayı, bu seferde inceleme amacıyla kilitledim,

Standart bir uygulamadır, kural ihlallerinin çok olduğu bir başlıkta inceleme için kilit atmamız gerekmektedir,

Şikayetiniz varsa buraya değil ticketten bir üstüme iletebilirsiniz, bu başlığınızda süresiz olarak kilit. :)