Yeni server Skiron

• Oyun

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Yeni server Skiron

Tek serverde oynuyordum düne kadar ama dün hazır yeni server açılmışken bende başlim dedim ama bi gördümki şu multi hesaplar yasallaştığı için herkes kendine ada kapatıyor ben sarayı inşa edene kadar örs bırakmamışlar bende onlar gibi onlarca hesap açıp yarışamıyacağım için hesabı silmek benim için daha iyi olacak sanırım
    • Telaşa gerek yok, 1 ay içersinde etraf boşalır. İlk günlerde bir heyecan herkez multi, falan her yeri dolduruyor. Sonra elemeler başlıyor. Dürüst oynayanlar ayakta kalıyor. Diğerleri yeni bir serverin açılmasını bekliyor. Ama oradada ayakta kalamıyorlar.
    • Kurtcigeri wrote:

Telaşa gerek yok, 1 ay içersinde etraf boşalır. İlk günlerde bir heyecan herkez multi, falan her yeri dolduruyor. Sonra elemeler başlıyor. Dürüst oynayanlar ayakta kalıyor. Diğerleri yeni bir serverin açılmasını bekliyor. Ama oradada ayakta kalamıyorlar.
      Aynen öyle. Multiler açılıyor, korsan için merdivenler asansörler yapılıyor, ambrossia su gibi akıyor. Forumda; Ben seni dövdüm, hayır ben dövdüm. senin adam rodos basmadı mı, senin eleman savaştan kaçtı korkaklar, sana 1v1 teklif ettim neden gelmedin vs vs gibi sonu asla gelmeyen ve nedense kimsenin kaybetmediği savaşlar üzerinden tartışmalar yapılıyor. Hesap taşıma aktif hale geliyor. Depolar indiriliyor. Sunucu ölüyor. Buna paralel sunucudan gelen gelir azalıyor. GF artık vaktin geldiğini anlıyor ve yeni bir sunucu daha açıyor..