Güncelleme ve yeni insaat alanı

• Oyun

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Düşen oyun içi harcamaları sonrası oyuncuya umut vermek, para akışını sürdürebilmek adına açılmış olabilir geri bildirim sistemi de. Burada gördükleri ve pekte zorluk çıkarmayacak bir kaç güncellemeyi birer ikişer ay aralarla getirerek zaten ölmek üzere olan oyunu bir süre daha sürdürüp, açacakları yeni serverlar ile az daha kazanç etme peşinde olabilirler. ?-( Böyle yazınca da çok "acımasız" geldi bu ikariamcılar. :)
    • Amarendra wrote:

Düşen oyun içi harcamaları sonrası oyuncuya umut vermek, para akışını sürdürebilmek adına açılmış olabilir geri bildirim sistemi de. Burada gördükleri ve pekte zorluk çıkarmayacak bir kaç güncellemeyi birer ikişer ay aralarla getirerek zaten ölmek üzere olan oyunu bir süre daha sürdürüp, açacakları yeni serverlar ile az daha kazanç etme peşinde olabilirler. ?-( Böyle yazınca da çok "acımasız" geldi bu ikariamcılar. :)
      "Öyle ölmem,füze at" akımı geldi aklıma :kihkoh:

Feveran wrote:

Madem bu kadar rahatsızsınız bu oyundan niye oynuyorsunuz merak ediyorum açıkcası
      Çünkü bu derin bir tutku <3

kenxlee wrote:

yeni inşa alanıysa çok iyi daha önce yazdım yeniden yazıyorum . yeni inşaat alanı şart
      yok bina eklenecekse yazık
      Yok bir ek inşa alanı geldi,yeni bina değil.

"Hayattaki en önemli şey post kasmak değildir.
      Bunu yapabilen bir ekibe sahip olmaktır."
      Nöbetçi Team

@FlemaN:Audi iyi post kasıyorsun dostum yörükte sana bakıp ders alsın :)
      @Exia:helal olsun tebrikler :)
    • üzüm şehri
      taş şehri
      üzüm şehri
      kristal şehri

sayfada oyunda sol üst köşede şehir isimleri sıralamayı neden ben istediğim gibi değiştiremiyorum çok saçma sıralamayı istediğim gibi yapabilmeliyim
      güncelleme yapmışkene onuda düzeltin çok saçma yıllar sonra

yeni inşat alanı iyi ama yetersiz bence 3 olmalıydı
    • kenxlee wrote:

üzüm şehri
      taş şehri
      üzüm şehri
      kristal şehri

sayfada oyunda sol üst köşede şehir isimleri sıralamayı neden ben istediğim gibi değiştiremiyorum çok saçma sıralamayı istediğim gibi yapabilmeliyim
      güncelleme yapmışkene onuda düzeltin çok saçma yıllar sonra

yeni inşat alanı iyi ama yetersiz bence 3 olmalıydı
      İlk kurduğun şehirden itibaren sıralama yapılır. İlk mermere kursan sıralama mermerle başlardı.
    • kenxlee wrote:

tamam bende biliyorum ama çok saçma değilmi sıralamayı istediğim gibi yapabilmeliyim çok saçma çokmu zor acaba
      çok saçma yıllar sonra yeri yeri ya
      tam işte ozamaaaan olacaktı sıralamam çok saçma
      Buna mı takıldın? :)

O kadar öneri var gerçekleşsin diye çok istenen,aman duymasın diğerleri :sus:

Nöbetçi Team

• Kurtcigeri wrote:

artunius wrote:

mobile ne zaman gelir acaba?
      eş zamanlı gelmesi gerekir
      Mobil uygulama ve test server e halen güncelleme yüklenmedi. Mobil uygulama için ayrı proğram (yazılım) olabilir. Ancak test serverde güncelenmemesi ilginç. Daha önceki versiyonlar ilk test serverde, adı üstünde test edilir. Sonra diğer serverlerde yüklenirdi.

The post was edited 1 time, last by Kurtcigeri ().

• Snape wrote:

Eğer Masaüstü'nde inşaa ederseniz, Mobil Uygulama da çok iyi bir şekilde çalıştığını göreceksiniz.

Fakat Uygulama da İnşaa edemezsiniz. Sonuç olarak Ikariam Mobil Uygulama artık geliştirilmiyor.
      Mobil uygulama ilk başladığında GF bunu devrim olarak lanse etmişti. Bizlerde artık oyun sadece mobilde oynanacak , diye endişe duymuştuk. Sonradan mobil uygulamada oyun açısından sakıncalar ortaya çıkmaya başladı. Bilhassa korsanda bunu hissettik. Ayrıca hem mobil, hem masa üstü kullanımda iki Ip nın sakıncaları, baştan öngörülmeyen hatalardı. Mobil uygulamanın geliştirilmiyor olması isbetli bir durum.
    • Kurtcigeri wrote:

Mobil uygulama ve test server e halen güncelleme yüklenmedi. Mobil uygulama için ayrı proğram (yazılım) olabilir. Ancak test serverde güncelenmemesi ilginç. Daha önceki versiyonlar ilk test serverde, adı üstünde test edilir. Sonra diğer serverlerde yüklenirdi.
      İşte ona badidol demiş ki

"Nicht alles muss zwingend zuerst auf den Öffentlichen Testserver.

Ist es längst, man kann nur in der App nichts auf dem Platz bauen, sobald es auf dem Desktop dort gebaut ist, funktioniert das Gebäude in der App einwandfrei. Allerdings haben wir uns aus dem Mobilbereich vor längerer Zeit komplett zurückgezogen, die App wird also nie "fertig" werden und war ohnehin nie als kompletter Ersatz gedacht, sondern lediglich als sog. "Partner App". Die App wird also nie ein vollwertiger Ersatz fürs Desktop sein, sollte sie auch nie."

Yani

"Her şey ilk önce genel test sunucusunda yapılmamalı.

Uzun zaman önce, sadece masaüstünde inşa edildiğinde, uygulama sadece uygulamada inşa edebilirsiniz, binadaki uygulama düzgün bir şekilde çalışıyor. Ancak, uzun bir süre önce mobil sektörden tamamen geri çekildik, bu nedenle uygulama asla "hazır" olmayacak ve hiçbir zaman tam bir yedek olarak tasarlanmadı, yalnızca "Ortak Uygulama" olarak adlandırılacaktı. Uygulama asla masaüstü için tam bir yer olmayacak, asla olmamalı."

Bu arada mesela (Alman forumundakilerin dediğine göre) mobilde tersane 32'den sonra gelişemiyormuş.

Nöbetçi Team

• Kurtcigeri wrote:

Oyun hata ve açıkları için , önce TR ye yükleseler yeterli. Biz o açığı çabuk buluruz.
      Bunu birisi badidol'e ulaştırmak için geri bildirim sistemine yazar kesin. :D

Nöbetçi Team

• Audience wrote:

Kurtcigeri wrote:

Oyun hata ve açıkları için , önce TR ye yükleseler yeterli. Biz o açığı çabuk buluruz.
      Bunu birisi badidol'e ulaştırmak için geri bildirim sistemine yazar kesin. :D
      Bunu badidol e yazacak biri var ise mesajın sonuna "Oyunculara, yapılmakta olan çalışmalar ya da gelecek güncellemeler hakkında daha sık bilgi verin, duyuru yapın" diye ekleme yapıversin bi zahmet. :O