Güncelleme ve yeni insaat alanı

• Oyun

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Güncelleme ve yeni insaat alanı

FastFooD wrote:

Merhaba,

Ikariam geliştiricileri iftiharla sunar :)

Versiyon 7.10.0 5 Aralık Çarşamba Saat 15'de TR sunucularına yüklenecektir.

• Özellik : 1 Adet Yeni Bina Alanı Eklendi
      • Hata Düzeltildi: Bir barbar ordusu zaten yenilmiş bir barbar köyünde devam etmekte olan bir savaş sırasında geri dönebilir
      Olası gelişmeleri size bu konu altından bildiriyor olacağız.

Saygılarımızla.
      Yeni inşaat alanı, 5. depo hakkı verse çok güzel olurdu. 5. depo tüm sıkıntılarımızı giderecektir.
    • Limanlar ve korsan hisarı haricinde şuan 15 inşaat alanı mevcut, 16. inşaat alanı eklenecek. Şuan 4 depo ve bir yığın sahası ile sadece 11. saray basılabiliyor. Ancak bu şekilde 49. kışlayı basmak mümkün değil. 7,133,399 odun gerekir bunuda hiçbir depo almaz. Bunun gibi birçok binayı basamıyoruz. Eğer 5. depo alanı yada 2. yığınsahası gelse 12. sarayıda basmak mümkün olabilir. Oyun biryerde sona geldi. Devamı gerekir.
    • artunius wrote:

ooo oralara kadar geldiyseniz zaten yapacak bir şey kalmamış oluyor
      Benim merak ettiğim binalarda üst limite ulaşanlar oyunda neler yapıyor basacak bina yok uretilen malzeme noluyor mesela
      Oralara kadar gelmiş olanların, etrafında bir sürü yeğenleri oluyor. Ben henüz o safhada değilim. Yeğensiz oynuyorum. :thumbsup:
    • TrTunahan wrote:

Bu güncelleme global mı olacak, en.ikariam'da güncellemeden bahsetmiyor forumda.
      En İkariam'da yok,Wikariam'da yok ama De İkariam'da var.

İlk görünce @FastFooD şaka mı yapıyor dedim. :D

Amarendra wrote:

"Özellik : 1 Adet Yeni Bina Alanı Eklendi"

Bir inşaat alanı eklendi demiyor. Yeni bina alanı eklendi diyor. Korsan hisarı vari, özel bir amacı olan bir bina ve bu bina için bir alan gelebilir belki.
      İyi de o zaman o binanın tanıtımı nerede?

Aslında bir bakıyormuşuz,benim çevirisini yaptığım öneriyi hayata geçirmişler. :parti: @FastFooD bahsetti mi yoksa üstlerine?
      Bu arada geri bildirim sistemini de yöneten badibol (EN-DE COMA) şöyle yazmış.

"Persönliche Meinung:Ein weiterer Bauplatz ohne weiteres Gebäude ist mehrheitlich sinnfrei. Hatte ich intern auch so angemerkt. Ich wüsste jetzt auf Anhieb auch nicht, was ich sinnvoll damit anfangen sollte. Auch persönliche Meinung:Er tut auch keinem über Gebühr weh. Wer keinen Bock drauf hat, nutzt ihn einfach nicht. Wer mag, baut halt was drauf. Global in den Foren und auf stomt war "Neuer Bauplatz" tatsächlich Platz 2 auf der Liste der meistgefragten Dinge, es wird also Menschen geben, die einen Verwendungszweck für diesen Bauplatz sehen, auch wenn er sich mir persönlich kaum bis gar nicht erschließt. Der neue Bauplatz zeigt aber auch, dass hin und wieder ein paar Ressourcen freigeschaufelt werden. Das reicht dann noch nicht für weltbewegende Neuerungen, aber es ist immerhin ein Anfang."

Google çeviri

"Kişisel görüş: Başka bir bina olmayan başka bir inşaat alanı çoğunlukla anlamsızdır. Aynı şekilde dahili olarak da belirtmiştim. Bununla ne yapacağımı hemen bilemezdim. Ayrıca kişisel görüş: O kimseyi çok fazla incitmez. Eğer böyle hissetmiyorsanız, onu kullanmayın. Kim hoşlanır, üzerinde bir şey oluşturur. Küresel olarak forumlarda ve stomtta, "Yeni İnşaat Alanı", en çok talep edilen şeylerin listesinde 2. sırada yer aldı, bu yüzden bu inşaat sahasında, şahsen bana pek açılmasa bile, bir kullanım görecek insanlar olacak. Yeni site, her şimdi ve daha sonra birkaç kaynağın kürlendiğini gösteriyor. Dünyayı sarsan yenilikler için bu yeterli değil, ama yine de bir başlangıç."

"Hayattaki en önemli şey post kasmak değildir.
      Bunu yapabilen bir ekibe sahip olmaktır."
      Nöbetçi Team

@FlemaN:Audi iyi post kasıyorsun dostum yörükte sana bakıp ders alsın :)
      @Exia:helal olsun tebrikler :)
    • Orası şehirden biraz uzakta kalmamış mı?

Ve orada yalnızca ağaçlar değil,minik binalar da vardı (belediye binası büyüdükçe çıkanlar)

Nöbetçi Team

• FastFooD wrote:

Metro geçecek oradan merak etme, şehrin imar planı var elimde :)
      Bizim mağarayı da (yani çoğunluk Almanların ama Almanlar öneri yapınca biz de öneri yapmış sayılıyoruz :D ) plana dahil edebiliyor muyuz diye sorayım o zaman? :hmmm:

Nöbetçi Team

• AyhanGumus wrote:

o kadar ağacı katledip oraya arsamı yapılır :)
      Mutluluğu yükselten bir bina getirip vatandaşla ödeşebilirler. :D

Nöbetçi Team

• O kadar ağacın içinde kuru ağaç ne arıyor diye takılmadım değil hani. :D

@Kurtcigeri

Bence o post sorun çıkarabilir,dikkat et derim. :)

Nöbetçi Team