Açıklama yapma zamanı geldi...

• Savaş Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Açıklama yapma zamanı geldi...

Normal bir zamanda savas yokken dagilan gp yi sanki zafer kazanmis gibi paylasan bir grup arkadasin icinde birakmis olduğumuz kin nefret hirs duygularindan dolayi ozur diliyorum. Bilseydik bu hale geleceginizi gecmiste bu kadar etki birakacak hareketler yapmazdik..

Oyunu oyun icin oynadik saniyordum ama degilmis birileri oyun icin kendinden gecmis.. reklam yapmayi seven yukardaki bir grup diye bahsettigim kisilerden birisi var simdi anlatacaklarimda. Cok reklam yapacagina azcik aynada yuzune baksin. Soz ucar yazi kalir demisler..

üstad aslında oyunu çoktan silip çıkmam gerekiyordu.
    Bu oyunda 2 düşman ittifağım oldu biri rlx hakanım zamanında diğeri d-a
    bu oyundada 2 ittifağım oldu biri non-s kapanınca kdtk.
    şurda durma sebebim silahşör buldanlı ve bi kaç eski dost.
    kdtk thor birleşince alphada kafaya yerleşti ve korsanda aktif değildi
    korsanda freedoma destek veriyorduk çünkü d-a lı king tunahan belası vardı başımızda rahat vermiyordu
    her dönem sürekli kingi son dakika indiriyor bizimde hoşumuza gidiyordu .
    sonra king tunahanın oyunu multiden kapanınca thor korsanda rahatladı
    fredomada destek vermesine gerek kalmadı.
    bu arada istkar34 türedi bilgücü olduğu söyleniyor neyse thor olarak gittim anlaşma teklif ettim istkara kabul etti dediki fredom yani huzur anlaşmaya dahil olursa bende anlaşırım dedi neyse freedom tamam bende dalmıyorum ist kara dedi
    aradan 1 hafta geçti herkes kendine korsan basıyor rahat 15-20 thorlu listede tabi fredoma destek veren yok fredom tek başına kaldı geldi bana böyle olmuyor kimse destek vermiyor cart curt. thor sana neden destek versinki kingi indirmen için veriyordu karşılığında milyonlarca kaynak alıp korsan zevkini çıkarıyordun.
    Bu yine geldi istkar34 konyalı dedi benim ahdım var anlaşmayı bozuyorum dedi gitti istkara daldı istkarda bizle olan anlaşmayı bozdu doğal olarak
    bende naparsan yap artık thor sana korsan desteği vermeyecek dedim.
    istkarlada konuştum. fredom zannettiki istkarla anlaşmayı bozunca istkar thora dalınca thorlular yetiş fredom deyip puanları fredoma verecek zannetti. umarım anlatabiliyorum.
    aynı anda bombacı rumuzlu biri çıktı ruling miş eski thorlu. bombacı 1-2 thorluya daldı banada daldı puan alamadı bende sirküden bu olayları anlattım
    bombacıyı anlattım
    meğerse bombacı thor yönetimi ile konuşmuş thorluları vurmayacağı garantisini almış thorda buna hesap vermiş puan vercekmiş filan
    adamın bana ve bi kaç kişiye daldığı raporları aldım pasteledim sirküye
    kızılmaskeye yazdım bana bombacı bize dalmayacaktı dedi anladımki plan büyük saf thorlulara dalacak üstünü örtecekler. bu konu daha yazılmasın sirküde canı yanan gitsin bombacının limanları tutsun diye asıp kesti kızılmaske
    bombacı fredomun adamı ve kızılmaskebombacı bize dalmayacaktı demesine rağmen dalmasına " yanlış yaptılar diyemedi " çareyi beni ittifaktan çıkarmakla buldular.
    bende forumda tüm bunları anlattım bombacının ipliği pazara çıktı huzur ve thor üst yönetimin thorlu kendi halinde puan toplayanlara çakmasına göz yummalarını hazmedemedim thor defteri bu şekilde kapandı.
    uzun yazdım ama ben artık oyunun savaş tarafında değilim ben gemi asker bulur savaşanlara satarım yaşım 44. dün heven bana çakal diyordu bugün gelmiş abi eski günlerin hatrına altın versene diyor anlatabiliyomuyum
    ben artık filo yüklenip gidip bi yerlerde doldur boşalt yapamam :) oyunun entrikalarını 3 kağıtçılıklarıyla işim benim.

Arkadas eksik anlatmis bombacıyi bulan ortaya cikartan xxintikamxx dir. Ve büyük planin ilk geceden patlamasi buyuk huzursuzluk vermistir. İnkar eden cok olsada aslini suskunkurt anlatti. Buna ek destek veren bilgi aktaran die for you dur. Hatta intikami die for you sanip ustunw gittiler sonradan olmadigini ogrendiler.

Devami gelecek..
  • M-KoNYaLı-K wrote:

Normal bir zamanda savas yokken dagilan gp yi sanki zafer kazanmis gibi paylasan bir grup arkadasin icinde birakmis olduğumuz kin nefret hirs duygularindan dolayi ozur diliyorum. Bilseydik bu hale geleceginizi gecmiste bu kadar etki birakacak hareketler yapmazdik..

Oyunu oyun icin oynadik saniyordum ama degilmis birileri oyun icin kendinden gecmis.. reklam yapmayi seven yukardaki bir grup diye bahsettigim kisilerden birisi var simdi anlatacaklarimda. Cok reklam yapacagina azcik aynada yuzune baksin. Soz ucar yazi kalir demisler..

üstad aslında oyunu çoktan silip çıkmam gerekiyordu.
    Bu oyunda 2 düşman ittifağım oldu biri rlx hakanım zamanında diğeri d-a
    bu oyundada 2 ittifağım oldu biri non-s kapanınca kdtk.
    şurda durma sebebim silahşör buldanlı ve bi kaç eski dost.
    kdtk thor birleşince alphada kafaya yerleşti ve korsanda aktif değildi
    korsanda freedoma destek veriyorduk çünkü d-a lı king tunahan belası vardı başımızda rahat vermiyordu
    her dönem sürekli kingi son dakika indiriyor bizimde hoşumuza gidiyordu .
    sonra king tunahanın oyunu multiden kapanınca thor korsanda rahatladı
    fredomada destek vermesine gerek kalmadı.
    bu arada istkar34 türedi bilgücü olduğu söyleniyor neyse thor olarak gittim anlaşma teklif ettim istkara kabul etti dediki fredom yani huzur anlaşmaya dahil olursa bende anlaşırım dedi neyse freedom tamam bende dalmıyorum ist kara dedi
    aradan 1 hafta geçti herkes kendine korsan basıyor rahat 15-20 thorlu listede tabi fredoma destek veren yok fredom tek başına kaldı geldi bana böyle olmuyor kimse destek vermiyor cart curt. thor sana neden destek versinki kingi indirmen için veriyordu karşılığında milyonlarca kaynak alıp korsan zevkini çıkarıyordun.
    Bu yine geldi istkar34 konyalı dedi benim ahdım var anlaşmayı bozuyorum dedi gitti istkara daldı istkarda bizle olan anlaşmayı bozdu doğal olarak
    bende naparsan yap artık thor sana korsan desteği vermeyecek dedim.
    istkarlada konuştum. fredom zannettiki istkarla anlaşmayı bozunca istkar thora dalınca thorlular yetiş fredom deyip puanları fredoma verecek zannetti. umarım anlatabiliyorum.
    aynı anda bombacı rumuzlu biri çıktı ruling miş eski thorlu. bombacı 1-2 thorluya daldı banada daldı puan alamadı bende sirküden bu olayları anlattım
    bombacıyı anlattım
    meğerse bombacı thor yönetimi ile konuşmuş thorluları vurmayacağı garantisini almış thorda buna hesap vermiş puan vercekmiş filan
    adamın bana ve bi kaç kişiye daldığı raporları aldım pasteledim sirküye
    kızılmaskeye yazdım bana bombacı bize dalmayacaktı dedi anladımki plan büyük saf thorlulara dalacak üstünü örtecekler. bu konu daha yazılmasın sirküde canı yanan gitsin bombacının limanları tutsun diye asıp kesti kızılmaske
    bombacı fredomun adamı ve kızılmaskebombacı bize dalmayacaktı demesine rağmen dalmasına " yanlış yaptılar diyemedi " çareyi beni ittifaktan çıkarmakla buldular.
    bende forumda tüm bunları anlattım bombacının ipliği pazara çıktı huzur ve thor üst yönetimin thorlu kendi halinde puan toplayanlara çakmasına göz yummalarını hazmedemedim thor defteri bu şekilde kapandı.
    uzun yazdım ama ben artık oyunun savaş tarafında değilim ben gemi asker bulur savaşanlara satarım yaşım 44. dün heven bana çakal diyordu bugün gelmiş abi eski günlerin hatrına altın versene diyor anlatabiliyomuyum
    ben artık filo yüklenip gidip bi yerlerde doldur boşalt yapamam :) oyunun entrikalarını 3 kağıtçılıklarıyla işim benim.

Arkadas eksik anlatmis bombacıyi bulan ortaya cikartan xxintikamxx dir. Ve büyük planin ilk geceden patlamasi buyuk huzursuzluk vermistir. İnkar eden cok olsada aslini suskunkurt anlatti. Buna ek destek veren bilgi aktaran die for you dur. Hatta intikami die for you sanip ustunw gittiler sonradan olmadigini ogrendiler.

Devami gelecek..
    Die_four_you nun üstüne kim gitti :)
    Merak ettim
  • Evet öyle
    Abim pek fazla bakamıyor oyuna geldiği gün temizlik yapıcak
    Hani yani korsanda gün geldi ittifaktan 20 kişi listeye girdi
    Canı yanıyorlarsa basmasınlar biz ne yapalım
    Korsandan çekilsinler o kadar :)

The post was edited 1 time, last by SUR: ekleme ().

• medlilerle işim olmaz selam verseler almam diyen orkolu bir korsancı belirli bir süre sonra D-A ile ters düştükten sonra medlilerle kanka olma yolunda adımlar atmaya başladı. korsanda manapart olayını bulan corumlu haberı o gece medlılere ulastırdı. olaya bulasmadan olayı medlıler uzerınden D-A ya savas actırmayı ıhmal etmedı. medliler bırlık kurup 3-5 ittifak bırlesıp D-A ya saldırdılar. zaten tek baslarına bır anlamları olmayanlar hep toplanınca saldırmayı bılıyorlardı..

bu konuda hıc bır sıkıntı yok normaldır bır yanlıs yapıldıysa cezası da cekılır.. sonradan bogac ıttıfakı bloktan cıkma kararı aldı ve fortyfour bır acıklama yaptı bu konuda...
    Bilindiği üzere ittifakımız üç ay kadar önce İNTİKAMCILAR BLOĞU’na katıldı ve birlikte büyük savaşlar kazandı. Blok üyesi olarak büyük işler başardık ve oyunu hakkıyla oynadık. Ancak son zamanlarda yaptığımız araştırmalar sonucunda blok mensuplarından ŞER in bazı üyeleri bu büyük icraatlarımızı; asla desteklemediğimiz, her zaman karşısında duracağımız fikirleri savunmak adına kullandığını gördük. Biz bu oyunu asla siyasi düşünceler ışığında oynamadık ve oynanmasına da hep karşı olacağız. Ancak konu artık siyaseti bile aşıp vatan hainliğine varmış durumda. BOĞAÇ Ailesi buna asla göz yummayacak ve gerektiği takdirde tam karşısında duracaktır!

Bu istenmedik durum karşısında bloktan ayrılmaya karar verdik. Kararımızı tamamen kendi ailemiz içerisinde tartışarak
    aldık ve bizden başka kimsenin fikirleri, önerileri umurumuzda olmadı. Bu andan itibaren BOĞAÇ Ailesi olarak hiçbir blokta değiliz, tek başımıza savaşmaya devam ediyoruz. Kararımıza muhalefet edecek kim varsa merkezimiz 45-80 ve çevresidir, kendine güveniyorsa gelsin mertçe karşı çıksın.

medlılerın ne olduklarını sonunda gordu ve asıl meselenın korsan olmadıgını medlılerın menfaatcı ve her konu uzerınden menffaatlerı ıcın hareket ettıklerını gorduler...

sımdı meselenın asıl noktasını yazayım. sayın corumlu hesabın multıden mı korsandan mı patladıktan sonra onurcoşqun hesabı ıle gızlıden oyundayken yasananlar oldu. korsana gırdım o donem orkoluları ve huzur vuruyorum gucumun yettıgı kadar, ( eskı medlıler yenı huzurlular orko ıle savas donemınde beraberler.. sasırmadık.. ) o zamanın thor korsancısı diallo bana hergun orko lıstesı verıyordu. orkoluları ındırmem ıçın. zaten ben lıste goremıyorum, orkoda delı gıbı lıste var. . bu lıstelerı aldıgım yerde bellı zaten.. o donem serdar abı ( VIRA) dıalloyu ındırdı, konu bana dıalloyu da ındırrıse korsanda konyalı bana yetısır dıye ıletıldı.. orasını artık dıallo soylesın.. bu arada thor savasta tarafsız kalırken orko arayıp sıze havan verelım bıze buhar verın dıye soylemlerde bulunmuslar.

sımdı manapart olayında ortalıgı bır gecede ayaga kaldıran orkolu arkadaslar sımdı ne yapacaklar. cok merak edıyorum.. lıste veren bellı bu konuyu bıldıklerı halde gıdıp thora bılesme teklıfı sundular. neden bırlesme teklıfınde bulundular onuda artık herkes kendı yorumlar..

savasmayız artık ızlerız. keyıfle ızlerız. derler kı neden gp basıyorsunuz, oyunun bır amacı kalmadı artık. gır cık basım yap dıyor gecıyoruz belkı bırgun baska serverde ıhtıyac olur belkı bır dosta hedıye ederız. savaslarda teselli favorımdır.. serverın ustunde oynuyor onu yenmek ıcın onun kadar hastası olmak lazım :))