Hilal ittifagına bir sorum var cevaplarlarsa cok mutlu olacagım :?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Hilal ittifagına bir sorum var cevaplarlarsa cok mutlu olacagım :?

Dostlar merhaba adam da benım puanım 3 katı puanda olan 3 hılal uyesı var tahmınımce tek kkısıye ait ben 30k yım bu aarada bunlar cevre adaları kapatmıslar yancıları ile bırlıkte bende oyuna basladım 4 sehır atabıldım gerısını atamadım dolayısıyla bunlara savas actım savasıyorum 3k iken 30k idiler suan ben 30k oldum onlar 50k oldular yılların tecrubesıyle beraber kesıyorum iyi güzel ama bir sor un var bu konuda zaten hilal ittifagına sorum geliyor bu 3 hesap yonetımın multısı falan mı ? çünkü 3 tane 100k lık hesap basıma musallat ettiler iyi kotu yağımızda kavruluyoruz tarık bın zıyad , teğmen , firefly kı bu son yazdıgım oyuncu sehır tasıdı adaya şimdi 3 tane hesap puanları benım 3 katım ve bana yenılıyorlar ve sız ıttıfaktan 3 kısı yollayıp benı dizginlemeye calışıyorsunuz bu nasıl bi düşüklük ve bu hesaplardakı bu kadar önemli olan ne ? cevabınız onlar bızım ıttıfak uyemız ise savas ilanları kısımdan 3 kişilik ittifagımıza savas ilanı vermenızı talep edıyorum ve bu düşüklüğünüzü orda kendınız resmiyete dönüştürmeye davet edıyorum. Şavasımız cevre adadaki yancı hesapların bır kısmını yani bızım smurge atabılecegımız alan acılması suretiyle kaldırılması sonucunda bitecektir kişisel husumetım hiçbirinizle yoktur.
    • Multi hesap kullanımı bir suç değil. Multi hesaplar için kurallar belli. Bu kurallar çerçevesinde multi hesap kullanabilir. Bu hesaplarla istediği adayı da kapatabilir. Ip paylaşımı yapmadığını düşünüyorsan hesapların isimleri ile birlikte ticket açarsın olur, biter. İnceleme sonucunda varsa bir ihlal ceza uygulanır.

Bahsettiğin kişi bir ittifak üyesiymiş. Tüm ittifakı bir olup sana saldırabilir ya da çoook yüksek puanlı 1 kişi gelip tek başına senin limanlarını da kapatabilir. O kişi kendisi de saldırabilir. Rodos basabilir. Sen gece yatarken yağmalayabilir. Etik mi dersen orası tartışılır ama yapabilir mi dersen yapar da yapar.

İkariam böyle bir oyun..
    • ben bilet açtıgımda operatör bana ıp paylasımlı hesapların farklı bırer oyun olduklarını ve ada kapatmaları kendı cıkarları ıcın kullanımları durumunda banlayacagını soyledı ve forumdakı oyun kralları sayfasını acıp okuyabılırsınız ıp paylasımlı hesabın kendı cıkarı ıcın kullanımı yasak etik değil puanım dusuk dıye asagılanmam etik değil insan yerıne koymaması etik değil ppuanım dusuk dıye cvap vermıyor ama yardım ıstıyor savasta yendıgım ıcın bu da etik değil 130 k adam gelıyor 30k adama ve bu 30k adam 50k lık 3 hesap ıle saldırırken etik mi değil bu hilal ittifagı oyuncularının yaptıgı hıcbır sey etik degıl ben burda sadece onun oyuncular tarafından bilinmesi gerektiğini düşünüyorum ve herkesın bılmesını ıstıyorum bu server kapanana kadar ben burda bu savasımı verecegım