Deniz savaş alanı

• Oyun

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Deniz savaş alanı

14 level ana binası olan şehirde deniz savaşı yapıyorum ve en küçük savaş alanında savaş dönüyor bu nasıl iş ya.... 2saat sürecek şimdi benim için kolay olan bir savaş..... Yardım'dan girdim baktım 14. ana bina seviyesindeki deniz muharebe alanına farklı gösteriyor.
      2. sorum: Deniz muharebesi garnizon limiti ne oluyor? Denizde sur yokki..
    • Deniz savaş alanı belediye binasına göre değil, liman seviyesine göre belirlenir. Kurmuş olduğun en yüksek seviyeye sahip ticaret limanı ya da tershane seviyesine göre. 2 tane ticaret limanı kurarsan toplam seviyesine göre olmaz birde, yine en yüksek seviyeli tic limanına göre belirlenir.

Garnizon limiti; Eğer garnizon limitinin altında gemiye sahip olursan savunan taraf olarak savaş alanı senin limanın seviyesine göre hangi savaş alanı olacaksa o savaş alanında yapılır. Garnizon limitini aşarsan savaş alanı büyür.
    • Amarendra wrote:

Deniz savaş alanı belediye binasına göre değil, liman seviyesine göre belirlenir. Kurmuş olduğun en yüksek seviyeye sahip ticaret limanı ya da tershane seviyesine göre. 2 tane ticaret limanı kurarsan toplam seviyesine göre olmaz birde, yine en yüksek seviyeli tic limanına göre belirlenir.

Garnizon limiti; Eğer garnizon limitinin altında gemiye sahip olursan savunan taraf olarak savaş alanı senin limanın seviyesine göre hangi savaş alanı olacaksa o savaş alanında yapılır. Garnizon limitini aşarsan savaş alanı büyür.
      Daha neler görücez ya....... Teşekkür ederim Amarendra'cım