Bağış hesaplarının saçmalığı

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Bağış hesaplarının saçmalığı

6k puanlı yeni bir oyuncuyum ancak etrafta yağma atacak birisini bulamıyorum. Daha doğrusu buluyorum. Ancak isimleri sürekli Bağış1-Bağış2 / Korumalı ./ xx ittifak BAĞIŞ gibi hesapları var. 2-3 k lı başka hesaplara casus atıyorum. 15k 10k odun var. Yağma atıyorum. Hoop hemen mesaj geliyor. 80k lık adamlardan saldırırsan karşında beni bulursun. Ona saldırını geri çek.
      Ben 6-7 sene önce oynarken de adalarda bağış hesapları vardı. Ancak başka isimler oluyordu. Onlara saldırdığınız zaman yüksek puanlı hesap sahipleri sizi tehdit edemiyordu. Kimin olduğunu bilseniz dahi saldırabiliyordunuz. Şimdi ise ana hesaplarından mesaj atıyorlar.
      Tamam IP paylaşımı serbest. Kaynak göndermeler kapalı ama yüksek hesaplardan bu hesapların bu kadar açık korunması saçma değil mi? Düşük puanınız varsa ikariamda yağma atamıyorsunuz. Anca inaktif adam bulacaksınız. Bu duruma bir çare getirilmesi lazım.