OTTO İttifakının pose İttifakina Savas İlanıdır.

• Savaş İlanı

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• adadaki 10 şehirde cross un demi yahu göz göre göre yalan söyleme bare :)

Zaten o kadar ablıka ve limanıda yarım saatte işgale aldık hemen kaçtık orada durmadık saatlerce değilmi.

Ruh adam. Senin taraflılık ruhuna işlemiş senle bu konuyu tartışmak anlamsız.

Sahi ilk mesajımdada sormuştum sana sen necisin. iki ittifakın savaşında sen niye bukadar müdahil olmaya çalışıyorsun?
    • Labamba wrote:

adadaki 10 şehirde cross un demi yahu göz göre göre yalan söyleme bare :)

Zaten o kadar ablıka ve limanıda yarım saatte işgale aldık hemen kaçtık orada durmadık saatlerce değilmi.

Ruh adam. Senin taraflılık ruhuna işlemiş senle bu konuyu tartışmak anlamsız.

Sahi ilk mesajımdada sormuştum sana sen necisin. iki ittifakın savaşında sen niye bukadar müdahil olmaya çalışıyorsun?
      Otto ittifakinda olupta tatilde gördügüm tek cros var. diger ottolu tatilde degil niye onun tatile almasini beklemedinizde cross tatile aldi diye tüydünüz.

-AkrabA- wrote:

Ruh~adam wrote:

53 - 78 de bir tane tatile alan otto üyesi gözüküyor. bahaneniz hazir cross tatile aldi hemen gidelim. diger otto üyesi tatile almamis niye onu tatile yollayamadin. adamlar oraya geldiklerinde tüymüssünüz iste :hayalet:
      adamlar oraya gelince tüymüşsünüz diyorsun ya madem adamlar oraya geldi neden hâla işgaller duruyor?
      isgalde kimse kalmayinca adam niye gelsin geri cekilmistir baktiniz kaciyorsunuz onlarda yol yaridayken cekilmislerdir :hayalet:
    • İlgi ile takip ediyorum, yazmak haddime değil ve dışardan bakan bir isim olarak diyebilirimki ruh adamın konuşmalarından anlaşılan savaş yapılan adada kendisi yok sanki dışardan dinlemiş Ve konuya direterek katılması var. OTTO ittifakından olması ve savunması ki gayet doğal diye düşünüyorum. Lakin konunun muhataplarının mevzuya açıklık getirmesi biz izleyicileri aydınlatır diye düşünüyorum,

Yanlış bir cümle kurarak, bir oyun için kimseyi incitmek istemiyorum, sürçü lisanettiysek affola..
      İkariam sanal ise dünya gerçekmi?
      Gerçek hayat ahiretmi..
    • Sevgili forum takipçileri
      Burada bazı konulara açıklık getireyim. Tarafsız bir yazı yazayım.

Savaşmak isteyen ittifak pose ittifagi Otto ittifagi değil önce bunu anlamamız gerekiyor.burada attıkları her postan sonra savasacak ittifak aranıyor diye ekliyor ve serverin diğer ittifaklarina gönderme yapıyorlardı. Bu bütün ittifaklar için geçerliydi.
      Biz savasa haziriz Kendine güvenen varsa gelsin diyorlardı.

Otto ittifağı burada devreye girdi. Tamam biz savaşırız dedin.yani savaş ilanı vermedi savaş teklifini kabul etti.

Sonrasında ne oldu biz bu ay savasamayiz bir daha ki ay gelin demeye başladılar.

Gerçekten işleri olabilir buna saygı duyulur gerçekten suan savaşa hazır olmaya bilirler saygı duyariz ama burada savasacak ittifak aranıyor diyip diyip sonra kabul eden olunca kivirmiyacaksin.

Savaşa hazır olduğun zaman gelirsin biz savasa hazırız savasacak ittifak arıyoruz dersin.
    • @slowe savaş tarihi konusunda bir sıkıntı yok anlaşılamayan savaş tarihi değil. Savaşın yeri.

Biz talebimiz açık eşit şartlarda savaşmak istiyoruz bu kim olursa olsun hangi ittifak olursa olsun.

OTTO ittifakı eşit şartlarda savaşmayı kabul etmiyor. Bunuda açık açık siz bizden güçlüsünüz bu sebeple eşit şartlarda savaşmayı kabul etmiyoruz diye dile getiriyor. Kusura bakmasın kimse eşit şartlarda savaşmayı kabul etmiyorsan zaten bizim gücümüzü kabul etmiş sayılırsın bu herkes için geçerli.