İkariam tarihinin en büyük terhisi

• Savaş Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Anlat hele burdayım 23 gün sonra mesaja cevap verip ajans majans demişsin. Korsandan banlandığın dönemlerden başla :) Ne hissettin oyunu açınca o kadar generallik terhis olunca. :) Adam gibi gerçekten verilen emeğe üzüldüm dediğim mesajın altına reklam filan dedin. Şimdi diyorum ki oh olmuş az bile sen gibi bi kafaya.
    • Konyalı kardeş 1 ay önce dağılan generalliğinizle ilgili üzüntümü belirten mesajıma 23 gün sonra cevap vermişsin ama mesleğinin şerefini karakterinde de taşısa idin o şekilde cevap vermezdin. Neyse üzüntümü geri aldım. Zaten 23 günde bir oyuna girdiğin için o generallik terhis oldu. Abilerin dayak atmasın diye geldin 2-3 yıl önceki mesajı tekrar tekrar ısıtıp buraya koyman senin acziyetini gösterir. Daha önce dedim şimdide diyorum O MESAJLARIMIN ARKASINDAYIM. Ama sendeki bu kalın kafa olduğu için sanki ayıp bişeymiş gibi zoruna giden bişey oldukça o mesajı yayınlıyorsun ama fişlemekte senin işin. :)) Nasıl bişey mesela anlatsana suskunkurt diye bi adamın 2-3 yıl önceki mesajını arşivde tutup çuvalladıkça buraya atmak Sabit bir konu aç modlara rica et o mesaj orda dursun sürekli.

Bide yeni bişeymiş gibi açıklama yapmanın zamanı geldi diye başlamışsın ya senin işin zor kardeş.
      Benimle ilgili arşiv mesajları tutacağına işini yap. General depolarına sahip çık. :))) Üzüntümü bildirdiğimim mesaja bu şekilde döndüğün için beni hiç şaşırtmadın. Yaşlanıyoruz ama sen hala hep bi şeyler eksik yaşıyorsun Konyalı. Canıma değsin iyikide terhis oldunuz :)))
    • Yaw Konyalı sendeki thor acısı ömür billah bitmez.sirkülerden thor aşağı thor yukarı.kıskançlığından hasetinden resmen çatlıyorsun.hala sirküden algı operasyonu yapıp kdtk + thor + Orko yazıyorsun.şunu kafana sok biz artık tek ittifakız.herkeste birbirine saygı var.sen bize öyle yazarken sizin suskun kralın paşası ile,death Macinenin hanı ile,aksi hamsinin kabusu ile,efsane boğanın tayfası ile,bilgücünün nrg si ile birleştiğinizi ne çabuk unutuyorsun.dadaşın alphadaki kadrosu ve diğer serverlerden getirdiği 30 a yakın altın ve Gp hesabını da unutuyorsun. Çınar ve ekibi korktu thora sığındı yazarken 10 gün önce Kağan adlı ittifakın 10 üyesi yağma yer yemez hemen ittifakı kapatıp sizin ittifaga geçmedimi.kağan d a ya geçince sorun yok.başkası thora gelince sorun var.ağlama Konyalı. Siz birlik olamadıkça bize olan kıskançlığın artıyor.çıldırıyorsun.yine birlik olamadınız.hanlılar bir tarafa Paşalılar bir tarafa..hasetinden ölüp gideceksin.artık bizi ağzına alma..ağlama Konyalı ağlama..sen bir arkadaşın ceza alınca göbek atan birisin. Ahıskalı ceza aldığında nihayet gitti diye sevinen birisin.15 milyon Gp yi terhis eden kişisin.suskun kral ın altını bitttiğinde sirküden bu adam Ne yapmaya çalışıyor diyen kişisin.ağlama Konyalı.başka ittifakları ,başka oyuncuları takip edeceğine nasıl ittifak olunur.nasıl birlik olunur onu öğren Konyalı.artık Allah için ağlama..
      Türk övün çalış güven

• wolfmanalpha wrote:

Yaw Konyalı sendeki thor acısı ömür billah bitmez.sirkülerden thor aşağı thor yukarı.kıskançlığından hasetinden resmen çatlıyorsun.hala sirküden algı operasyonu yapıp kdtk + thor + Orko yazıyorsun.şunu kafana sok biz artık tek ittifakız.herkeste birbirine saygı var.sen bize öyle yazarken sizin suskun kralın paşası ile,death Macinenin hanı ile,aksi hamsinin kabusu ile,efsane boğanın tayfası ile,bilgücünün nrg si ile birleştiğinizi ne çabuk unutuyorsun.dadaşın alphadaki kadrosu ve diğer serverlerden getirdiği 30 a yakın altın ve Gp hesabını da unutuyorsun. Çınar ve ekibi korktu thora sığındı yazarken 10 gün önce Kağan adlı ittifakın 10 üyesi yağma yer yemez hemen ittifakı kapatıp sizin ittifaga geçmedimi.kağan d a ya geçince sorun yok.başkası thora gelince sorun var.ağlama Konyalı. Siz birlik olamadıkça bize olan kıskançlığın artıyor.çıldırıyorsun.yine birlik olamadınız.hanlılar bir tarafa Paşalılar bir tarafa..hasetinden ölüp gideceksin.artık bizi ağzına alma..ağlama Konyalı ağlama..sen bir arkadaşın ceza alınca göbek atan birisin. Ahıskalı ceza aldığında nihayet gitti diye sevinen birisin.15 milyon Gp yi terhis eden kişisin.suskun kral ın altını bitttiğinde sirküden bu adam Ne yapmaya çalışıyor diyen kişisin.ağlama Konyalı.başka ittifakları ,başka oyuncuları takip edeceğine nasıl ittifak olunur.nasıl birlik olunur onu öğren Konyalı.artık Allah için ağlama..
      Ne güzel anlatmış yaw
      Valla şiir gibi insanın tekrar tekrar okuyası geliyor :tes))
    • benim merak ettiğim şu

497k puanlar nekadar altın kasabilir ki bir oyuncu 15m general depolasın :D

işte bu gerçekten bence marifet

saygılar

Zordur bizimle yürümek.
      Bunu bizimle yola çıkanlar bilir; hepsi yarı yolda gittiler.
      Suç kimde?
      Biz zoru seviyoruz, onlar sevmiyor.
      Yapacak bir şey yok,
      Suçumuz var mı? Tabi ki var!
      "Zor yola, kolay kişilerle çıkmak” en büyük hatamız.

EN UZUN DENİZ SAVAŞI 36032 raund 375 gün TIKLA