İkariam tarihinin en büyük terhisi

• Savaş Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• SUR wrote:

cCcΛHłSКΛŁł wrote:

Yorumlar sohbetler konuşmalariniz çok mantıklı ve bir o kadar da güzel...
      Devlet i Aliyye savasmama kararını savaşın ortasında aldı ve de sonuna kadar uyacak denildiğinde bunun Alpha etkisinin olacağını herkes biliyordu

Ben oyunun ilk üç yıl oyuncularından sadece birisiyim...biz moon hariç Alpha da her ittifakla hemen hemen savaştık gayette hoş zaman tatlı sert atışmalar yaşadık

Ve son bir kaç yıldır bu ittifakların en büyükleri bir araya gelip tek çatıda toplandı ve Alphada üç yıllık bir savaş döneminde yer aldık
      Depolara gelince oyun bu depo ya ve altın stoğunda bulunmaya izin verdi çünkü savaş için avantajdı

Alphada şuan her ittifak kendi çapında GP basıyor ve 1.siradaki ittifak 60m barajını geçti istese 100e 200e çıkar hakkıda....

Ama hesap taşıma durumu varken ne onların ne de diğerlerinin GP si şudur denilemez

Alphada savaş hep Thor DA şeklinde oldu

Bizde yeni savaşlar yeni rakiplerin olması taraftariyiz çekirdek alıp izliycez:))))
      Kıyamet kopucak ve karışmayacaksınız ?lütfen :)))
      Ben sizin ruhunuzu bilirim
      kıyamet kopacak olsa da D A artık bir karar almış ve bunda kararlı durumdadır en azından ben yönetimde olduğum sürece bunun aksi durum söz konusu olamaz...

Savasmadigimiz sene olmadı bizim 2019 da bari uzak durun yahu:)))
    • Bence gelenek bozulmasın. Her yıl savas olduğu gibi bu yılda bi aksiyon lazım. Köşelere çekilip biz savasmama kararı aldık demek kolay seçenek. Belki alphada hayran kitleleriniz sizleri savaşlarda tekrar görmek istiyordur :) Alphanın bu kadar pasif olmasında yatan 2. durumda moon ve aytim gibi yüksek puanlı ve üye sayısıda iyi olan itifakların aşırı pasifliği. Oyunu sadece bina yükseltip puan kasmak olarak gören bu itifakları pasifliğinden dolayı kınıyorum.Bu yıl savas çıkmassa Alpha üyede popülerlikte kaybeder.
    • GALYALI01 wrote:

Bence gelenek bozulmasın. Her yıl savas olduğu gibi bu yılda bi aksiyon lazım. Köşelere çekilip biz savasmama kararı aldık demek kolay seçenek. Belki alphada hayran kitleleriniz sizleri savaşlarda tekrar görmek istiyordur :) Alphanın bu kadar pasif olmasında yatan 2. durumda moon ve aytim gibi yüksek puanlı ve üye sayısıda iyi olan itifakların aşırı pasifliği. Oyunu sadece bina yükseltip puan kasmak olarak gören bu itifakları pasifliğinden dolayı kınıyorum.Bu yıl savas çıkmassa Alpha üyede popülerlikte kaybeder.
      Bu yıl savaş oldu zaten nisanda bitti :)
      Alınan karara saygı duymak lazım.THOR v D-A savaşları çok uzun ve kırıcı geçiyor.Şuan aslında iki taraf da savaş istemiyor.
      Kıstas son bir kaç yıl ise doğru ancak daha öncesinde yazdığınız ittifaklar da çok aktifti.Özellikle AYTİM.''Savaşmak'' için savaşmak istemiyorlardır diye düşünüyorum.
      Sadece alpha değil tüm serverlar kan kaybediyor.Bu böyle de devam edecek.Azalarak yok olacağız :)
    • Valla şöyle söyleyim
      Kimse savaş çıkarmasa bile ben çıkarırım :)))
      Kaçış yok 2019 da ikariamı sallıcaz :)))
      Epsiyi sallamaya başladım yakında epside olanlar az çok bilir nasıl bir durum olduğunu :)))
      Epsi ile işim bittikten sonra Alphada kıyameti koparıcam artık kime denk gelirse :)
    • SUR wrote:

Valla şöyle söyleyim
      Epsiyi sallamaya başladım yakında epside olanlar az çok bilir nasıl bir durum olduğunu :)))
      Epsi ile işim bittikten sonra Alphada kıyameti koparıcam artık kime denk gelirse :)
      Yapamayacağınız seyler söylmeyeyin bence
    • Feveran wrote:

SUR wrote:

Valla şöyle söyleyim
      Yapamayacağınız seyler söylmeyeyin bence
      Kaybetceğimi bilsem bile gene savaş çıkar
      1.000 gün köle gibi yaşacağıma 1 gün Aslanlar gibi yaşarım daha iyi :)
    • TraNSKoP wrote:

bu jan09 sizin elemanmış bizide vuruyor bahanesi ile iyi mür yaptirmissiniz adama

Bak bu mesajında sizin elemanmış mürettebatı siz yaptırmışsınız diyorsun...

TraNSKoP wrote:

tamam bakalim o zaman bu korsan siralama yapacak mi jan09 yoksa anlasacakmisiniz
      Bu mesajda da anlaşacak mısınız diyorsun _? Hani bizim elemandı ee 2 dk da ne değişti de anlaşacak mısınız kısmına döndün_?

Boşa algı oluşturmaya çalışma o adam bana çalışmıyor benimle bir bağı yok ama ister anlaşırım ister vururum bu da onunla benim veya beni temsil edenin arasındadır. Seni alakadar etmez
    • lafı iyi dolandırıyorsun enes alphada bu konu üzerine başkasını tanımam.

benim demek istediğim şuydu. bizide vuruyor bahanesi ile adama puan aktardınız sonrada anlaştık bahanesi ilede jan09 u korsana sokacağınız. dost ittifakları bu bahane ile indireceksiniz siralamadan :D alpha yemez bu numaraları hesap sorar senden
    • Her zamanki gibi boşa sıkıyosun doluya tutarsa diye ...

Senin puan aktarıyorsun dediğin adam bize baskına geldiği yerde 0 çeken ve sömürgeleri benim üyelerim tarafından 12 şer saat kilitlenen adam.
      Sen en iyisi git Alphada benim dostum olan ittifaklara oyundan yaz bu mesajları ama yanına ispatlarınıda ekle bakın bunlar somut kanıtları de sonra sana inanıpta hesap soracak olan gelsin benden hesap sorsun.
      Bakalım sana inanıpda benden hesap sormaya çalışacak var mı onu bir göreyim.... Nihayetinde adım da belli yerim de, senin gibi öyle forum hesaplarıyla atıp tutmuyorum