İkariam tarihinin en büyük terhisi

• Savaş Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• TraNSKoP wrote:

Bu oyunda belli bir seviyeden sonra gelişmenin anlami yokki altinla general kas savas cıkarsa kafan rahat olsun.

Sende general bassan iyi olur lipse lazim olacak :D
      Valla
      Hemen hemen 8 dünyada oynuyorum hangisine bakayım anlamadım gitti :)
      İlk 50 den hesabım düştü ve baya kötü oldu
      Epside savaşıyorum
      Lipse de pek zaman olmuyor ama el atıcam oraya :))
      Gp depom 2-3 aya gelicek Allahın izniyle :)
    • Feveran wrote:

TraNSKoP wrote:

Bu oyunda belli bir seviyeden sonra gelişmenin anlami yokki altinla general kas savas cıkarsa kafan rahat olsun.

Sende general bassan iyi olur lipse lazim olacak :D
      Karaborsa varken bir anlamı yok karaborsa kalkarsa bak nasıl anlamı kalıyorTabii kaldırmazlar orası ayrı
      Oyuna karaborsa gelmesi bence çok iyi oldu
      Çok rahat şehrini savunabiliyorsun eskiden o kadar gp basıyorsun 1 gün sürmüyor ne anladım ki bu işten
      Ama şu altın işini halledilirse çok güzel ortam olur :)
    • SUR wrote:

Oyuna karaborsa gelmesi bence çok iyi olduÇok rahat şehrini savunabiliyorsun eskiden o kadar gp basıyorsun 1 gün sürmüyor ne anladım ki bu işten
      1 gün degil ama 6 ay savaşmak istersin yani. Lipsteki savaş 6 ay rahat sürer. Bütün taraflarda cok general var cephe sayisi az. 1 yil zor biter gibi pes etmezse taraflar
    • SUR wrote:

Oyuna karaborsa gelmesi bence çok iyi olduÇok rahat şehrini savunabiliyorsun eskiden o kadar gp basıyorsun 1 gün sürmüyor ne anladım ki bu işten
      Barbarlara dal nabalım artık
      Altın yağması olursa atraksiyon zirve yapar gibime geliyor
      o kadarda olmasın yani bence
    • TraNSKoP wrote:

SUR wrote:

1 gün degil ama 6 ay savaşmak istersin yani. Lipsteki savaş 6 ay rahat sürer. Bütün taraflarda cok general var cephe sayisi az. 1 yil zor biter gibi pes etmezse taraflar

Feveran wrote:

SUR wrote:

Barbarlara dal nabalım artıkAltın yağması olursa atraksiyon zirve yapar gibime geliyor
      o kadarda olmasın yani bence
      Kolay olsaydı herkes yapardı
      Bizim işimiz zoru başarmak
      Bilemedik en kötü gamma ve alphanın birleşmesi olur :)
    • TraNSKoP wrote:

SUR wrote:

Emin ol lipsteki TRQ dağılmasaydı çok güzel şeyler olurdu ama mecburen dağıldı :)))
    • Yorumlar sohbetler konuşmalariniz çok mantıklı ve bir o kadar da güzel...
      Devlet i Aliyye savasmama kararını savaşın ortasında aldı ve de sonuna kadar uyacak denildiğinde bunun Alpha etkisinin olacağını herkes biliyordu

Ben oyunun ilk üç yıl oyuncularından sadece birisiyim...biz moon hariç Alpha da her ittifakla hemen hemen savaştık gayette hoş zaman tatlı sert atışmalar yaşadık

Ve son bir kaç yıldır bu ittifakların en büyükleri bir araya gelip tek çatıda toplandı ve Alphada üç yıllık bir savaş döneminde yer aldık
      Depolara gelince oyun bu depo ya ve altın stoğunda bulunmaya izin verdi çünkü savaş için avantajdı

Alphada şuan her ittifak kendi çapında GP basıyor ve 1.siradaki ittifak 60m barajını geçti istese 100e 200e çıkar hakkıda....

Ama hesap taşıma durumu varken ne onların ne de diğerlerinin GP si şudur denilemez

Alphada savaş hep Thor DA şeklinde oldu

Bizde yeni savaşlar yeni rakiplerin olması taraftariyiz çekirdek alıp izliycez:))))
    • Samimi bulamadığım bir açıklama. Ben DA yi taniyorsam alphada savaş çıksın durmazlar. Sadece doğru ani bekliyorlar. Alphada suan ilk 5 deki ittifaklar gp basımı yapıyorlar. Peki DA hariç kim uzun soluklu savaş yapabilir ? cevap belli aslında. Csrt gp basıyor. Trq gp basıyor. Herkese bi hazırlık var. DA çekirdek çatlayıp izleyecek mi :) Bunlar fırtına öncesi sessizlik.ilerde bir kıvılcım herşeyi değiştirebilir.:)
    • GALYALI01 wrote:

Samimi bulamadığım bir açıklama. Ben DA yi taniyorsam alphada savaş çıksın durmazlar. Sadece doğru ani bekliyorlar. Alphada suan ilk 5 deki ittifaklar gp basımı yapıyorlar. Peki DA hariç kim uzun soluklu savaş yapabilir ? cevap belli aslında. Csrt gp basıyor. Trq gp basıyor. Herkese bi hazırlık var. DA çekirdek çatlayıp izleyecek mi :) Bunlar fırtına öncesi sessizlik.ilerde bir kıvılcım herşeyi değiştirebilir.:)
      Bizde geri vites yok TRQ hiçi bir zaman öylede olmadı
      Atara atar gidere gider :)
      Gerekirse fırtınayı başlatan ben olurum
      Korsan puanımı çalanların hepsi şuan tatilde :)
      Kim olsa gene aynısını yaparım :)
    • Feveran wrote:

Sanmıyorum savaşacaklarını tabii yönetim değişene kadar savaşmayacağız demislerdi
      Olurda savaş olursa kendi sözlerini yerler
      Bugün birisi ile konuştum
      Bana şunu dedi dostluklar kağıt üzerinde iptal ederim olur biter :)
      Hiç ummadığın kişi taş atar :)
      Bugün öğrendiğim olay baya bakış açımı değiştirdi :)
    • cCcΛHłSКΛŁł wrote:

Yorumlar sohbetler konuşmalariniz çok mantıklı ve bir o kadar da güzel...
      Devlet i Aliyye savasmama kararını savaşın ortasında aldı ve de sonuna kadar uyacak denildiğinde bunun Alpha etkisinin olacağını herkes biliyordu

Ben oyunun ilk üç yıl oyuncularından sadece birisiyim...biz moon hariç Alpha da her ittifakla hemen hemen savaştık gayette hoş zaman tatlı sert atışmalar yaşadık

Ve son bir kaç yıldır bu ittifakların en büyükleri bir araya gelip tek çatıda toplandı ve Alphada üç yıllık bir savaş döneminde yer aldık
      Depolara gelince oyun bu depo ya ve altın stoğunda bulunmaya izin verdi çünkü savaş için avantajdı

Alphada şuan her ittifak kendi çapında GP basıyor ve 1.siradaki ittifak 60m barajını geçti istese 100e 200e çıkar hakkıda....

Ama hesap taşıma durumu varken ne onların ne de diğerlerinin GP si şudur denilemez

Alphada savaş hep Thor DA şeklinde oldu

Bizde yeni savaşlar yeni rakiplerin olması taraftariyiz çekirdek alıp izliycez:))))
      Kıyamet kopucak ve karışmayacaksınız ?
      lütfen :)))
      Ben sizin ruhunuzu bilirim
    • Özet gecilebilecek gibi degildi. Herseyi anlatmiş. Thorlularin orko ittifakini korsanda nasil gizliden vurdugunu sonra trq nin dostlarini nasil korsanda vurmak istediklerini hatta bu is icin d-a ittifakindan hesap istediklerini. Bunun gibi bir sürü anlatim vardi. Bunlar forumda kalsaydi kesin savaş cikardı :D