USTALAR [USTA] Savaş Raporları

• Savaş Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ventalist wrote:

Asab1 wrote:

Trident wrote:

Asab1 wrote:

Ventalist wrote:

Asab1 wrote:

Trident wrote:

R İttifakı ve USTA ittifakları birlikte operasyonu gibi gözükmüş NEFER ittifakı USTA ittifakının saldırısından habersiz gitmiştir birlikler çakışmıştır tesadüf biliyorum birçoklarınız inanmayacaksınız ama yinede belirtme gereği duydum sırf bu yüzden raporu kendi sayfamızda paylaşılmasınada izin vermedim USTA ile birlikte görünmekten rahatsız olduğumuzdan değil iki ittifakın organize saldırısıymış gibi gözükmesinden rahatsız olduk

İyi günler diliyorum
      Ventalist bu konu hakkında ne düşünüyor ?. Birbirlerini haberdar edip ortak saldırdıkları aşikar açıklama yapıp kendinizi düşürmeyin bence
      Selam dostlar, Warlord ile arkadaşlığım olduğu doğrudur. Çünkü ikimizde sürekli online olma zamanlarımız aynı olan oyuncularız.Rapor WB11 de zaten var. ilk kim saldırdı. ondan bakabilirsiniz. Biz WB11 ın 3k hop unu buldugumuzda onlarda Mavi'nin şehrinde savaş başlattılar. Sonrasında mavi beyaz bayrak sallayınca onlarda WB11 e geldi. Sonrasında siz geldiniz biz geldik kavgası yaparken Warlord benim işgal ettiğim şehri işgal ederek bizim orduları ya dağılma yahut savaşı kazansak bile KURT ittifağı ile çakışmaya mecbur bıraktı. İşgal ettiği şehre konuşlacak ek birliklerimiz ki bu birlikler asıl birliklerimizdi, LB yi avlamak için, adaya giremedi ki Kurt ittifağı ile savaşı göze almıştık (Galp, ben, Kernel ). bunlar olurken saat gece 4.30 5.00 arası. sonrasında birimlerimizi WB11 şehrinden çektik dolayısıyla birliklerimiz dağıldı. Bizde ana birlikleri çekip uyuduk.Sonuç:Warlord ile olan arkadaşlığım zarar gördü. NEFER ittifağı ile KURT ittifağı ortak operasyonu falan yok bu net hatta onların adaya gelmesi bize zarar verdi. Ek olarak kristal-1 şehri için sadece 4 birlik attım ki savaşın seyrine bakabileyim diye. Buradan NFR liderimize , Galp'e Kernel'e saygı duyduğum düşmanım monkiiiy'e , son olarak eskişehirde ki kardeşime selamlar :) asab1 sorduğu için yazmak zorunda kaldım yoksa, başkasının sayfasına yazmak adetim değil.

Saygılar, sevgilerle herkese iyi oyunlar.
      05:00 ten sonra yatıyorsun yani okey :)
      Sen biz uykudayken de kesemezsin bizi ;)
      Sizi tanımasam hak vericem de gereksiz ego kasma benimle yarışamazsın zaten. Denizi olmayan ittifak oyun bilgisinden bahsediyor giremediğin adaya nasıl sokacan acaba o orduyu galp 10 saat adada kaldı bir kişide gelmedi adamı kurtarmaya yönetimi degiştirdi öyle çıktı ahah :D. Bizim foruma bak bakalım sürekli online olan ventalist 100k mal verdi 1 günde NOT:BEN ''DENİZCİYİM^ ;) ;)
      Galp yönetim değiştirmedi, ezbere konuşma onun birlikleri dağıldı. 118 K mal verdim o gün doğrudur, ama online değildim sivil hayatımda ki bir pürüzden dolayı. ertesi gün 213 K mal aldım GARB dan, toplam 728 k kadar ...O gün Adaya giremedik, çünkü gemici arkadaşımız Güney bölgesindeydi POSE ile dalaşıyordu. Malum bildiğin üzere bende gemici değilim.

Usta ittifagı mazur görsün beni, buradan laf yarışına girdiği için buraya da koyuyorum raporu.

Gemici değilim dedim ama bu da sana hediyem olsun.

ben istemediğim sürece sen beni kesemezsin ventalist kardeş bunları bilerek bıraktım şehirde zaten çöp gemiler tahta alev kes sevin birde kapatmış kendi gemilerini millet senin tahtanı görse ne olacak ey allahım. Peki kardeşim nasıl çıktı kapalı adadan galp selenayı mı çagırdı ? Se Le Na :hata::