Deniz altı ve Füze Gemisi

• Oyun

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Deniz altı ve Füze Gemisi

Alev gemisini mi mucitleyeyim yoksa buharlı şahmerdan gemisini mi?
      Denizaltını mı mucitleyeyim yoksa Füze Gemisini mi?

Bilen birileri biraz bilgi verirse sevinirim, bariz bir fark var mı bu birimler arasında? Ayrıca Denizaltı veya Füze Gemisini mucitleyip mucit atölyesini silicem yani o yüzden bayağı önem taşıyor benim için.
    • Hepsini mucitle. Kullanımına gelince de tek başına ufak çaplı vur kaçlar yapacaksan buharlı şahmerdan-denizaltı-mancınık gemisi kombinasyonu hız açısından daha makuldür ancak büyüyeceğini düşündüğün yahut anlaşmalı savaşlarda füze ve havan topu gemisi çok daha etkili olacaktır. Oyunun içinden gemilerin hızlarına bakarsan ne demek istediğimi daha rahat görebilirsin.
      Mirror mirror on the wall
      who's the drunkest of them all?
      ByMFG [OPM] >>> Poseidon
    • Tabii hepsini fulle balon gemilerin falan var daha savaşlarda mucitsiz bir gemi türün varsa kaybin biraz daha artar.
      Bence füze gemilerini denizaltilardan önce bitirmeye çaliş. Alternatif gemileri sonraya saklamıstim ben. Füzeyi denizaltindan daha çok kullanirsin.

LİPS
      CHAOS İttifak Generali
    • artunius wrote:

Tabii hepsini fulle balon gemilerin falan var daha savaşlarda mucitsiz bir gemi türün varsa kaybin biraz daha artar.
      Bence füze gemilerini denizaltilardan önce bitirmeye çaliş. Alternatif gemileri sonraya saklamıstim ben. Füzeyi denizaltindan daha çok kullanirsin.
      Bende öyle düşünüyorum hani vurkaç yapıp denizaltı yapmak biraz lükse kaçıyor :D :D Sanki füzelerin maliyetini karşıladıkta, küçük ordu kurup vurkaç yapacaz bi de :D Tabi yine de dediğiniz gibi ilerisi için mucitlemek lazım