Korktun mu Korkmadın mı ?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Korktun mu Korkmadın mı ?

MERHABA
      SEVGİLİ FORUM TAKİP EDENLER

bugun posedion dünyasına renk katmak için biraz heyecan katalım dedik

1071 ve pose ittifakının savaşlarından dolayı onlarla iletişime geçmedim..

nfr ittifakı ile görüştüm başkaları ile savaşta oldukları için olmayacaklarını belirttiler (eyvallah)

ardından garp ittifakı ile yapalım dedik
      liderleri olan arkadaşın bir egoist ve mazot ucuzlasın eylem yapan çiftçilerden farkı olmadığını gördük..
      garp ittifakı 60 kişiden oluşan bir çiftçi topluluğuymuş bu dünyaya sadece gelişmeye gelmişler
      resmi savaş teklifini geri çevirdiler..
      açıkçası 60 kişi 23 kişiden niye çekinir ona da anlam veremedim...

BUNLAR MÜHİM DEĞİL KAPATTIK KONUYU

Arkadaşlar ile aramızda anlaştık ittifakı ikiye bölüp kendi aramızda savaşmaya karar verdik...

koca serverde savaşacak ittifak kalmayınca tek çare bu göründü..

bunları niye yazdım belki birileri görür birleşir bizimle kapışmayı kabul eder diye düşündüm

buna da itirazım yok kesinlikle kabul edeceğimden emin olabilirsiniz ...

birileri zaten tüm serverle anlaşıp bana ceza kesecekti onu da göreve davet ediyorumm
      hadi bir işe yarada bana rakip çıkar :D

The post was edited 1 time, last by A D A N A L I ().

• Adanalı idolümsün KKK7
      Yalnız şöyle bir şey var hani server daha gelişmemiş ya onlar altın ve gp hesaplarını şuan getiremiyorlar o yüzden meydana çıkamıyorlar bi 2 ay geçsin bak bakalım etrafta parayla efelenenleri senaryoyu ezberledim artık o derece hep böyle gelişir

Display Spoiler
      -Hatırladın mı beni ADANALI
      +Hayır
      -Ben oyunun başında hor görülen senin tarafından dövülen zengin ama oyunun getirdiği ilk 50 sıralaması nedeniyle altın ve gp hesabını getiremeyen zübbeyim

Falan filan işte KKK7
    • normal sartlarda size hak verebilirim belki
      ama pose olarak biz tek siz hepiniz dediniz herkes birleşsin bu ne ya savaş olmuyo dediniz
      en son savaş anlaşmasının üstüne bi tek adanalı geldi diye ne olaylar koptu
      bu kadar büyük lafların üstüne bu tavırlar olmuyor
      reklamda fenasınız vesselam..
    • SAHHIIN wrote:

normal sartlarda size hak verebilirim belki
      ama pose olarak biz tek siz hepiniz dediniz herkes birleşsin bu ne ya savaş olmuyo dediniz
      biz tek siz hepinizden pose nin haberi var mı?
    • CrazY-GeneraL- wrote:

SAHHIIN wrote:

ya bu çocuk artık herşeyi saçmalamaya çalışıyor :D

işimiz var :D
    • 1071den sonra ilk işimiz sizle savaşmak olcak. 1071 yerini vermek ısterse sizle savasalım. bizi savastan kaçıyorlar diye gösterip kendini bişey sanmana gerek yok çaylak.

senin ada na yerleşcem yakın da bol bol savas olcak zaten. madem korkmuyon niye herkesi kapıma yolluyorsun yer için ağlıyorsun
    • CrazY-GeneraL- wrote:

1071den sonra ilk işimiz sizle savaşmak olcak. 1071 yerini vermek ısterse sizle savasalım. bizi savastan kaçıyorlar diye gösterip kendini bişey sanmana gerek yok çaylak.

senin ada na yerleşcem yakın da bol bol savas olcak zaten. madem korkmuyon niye herkesi kapıma yolluyorsun yer için ağlıyorsun

sana laf anlatamicam
      birilerini falan yollamışım kendine yeni yalanlar da uydurmuşsun...

bak bende ne var

bu sizin muhtarınız değil mi
      tüm serveri karşınıza almışsınız

savaş hazırlığı yaparken diğer tüm ittifaklarla ateşkes imzalayanlar da sizsiniz

necisiniz yavrum siz :D
    • CrazY-GeneraL- wrote:

SAHHIIN wrote:

aga bunu siz diyodunuz hatta çıktı birisi serverin anahtarini bize verin bu ne dedi
      Ohooo
    • A D A N A L I wrote:

sana laf anlatamicam

bak bende ne var

savaş hazırlığı yaparken diğer tüm ittifaklarla ateşkes imzalayanlar da sizsiniz

butun serverı karsınıza almısınız.
      1071 ile savasınıza daha bır haftadan fazla var
      sadece adanalı saldırıyor dıye burada neyın yaygarasını koparıyorsunuz o zaman
    • slowe wrote:

A D A N A L I wrote:

sana laf anlatamicam

bak bende ne var

butun serverı karsınıza almısınız.1071 ile savasınıza daha bır haftadan fazla var
      sadece adanalı saldırıyor dıye burada neyın yaygarasını koparıyorsunuz o zaman
      taktik istiyor aklı sıra:)
    • eXeLanceS KHAN wrote:

Adanalı seni anlıyoruz. O kadar para bastın tabii millet gelişmeden savaş organize edip egonu tatmin etmek istiyorsun da boşa. İnsanlar keriz değil artık.

Ne güzel demişsin dostum adanalı arkadaş parayı basmış ve gelişimini tamamlamış millete savaş ilanları yağdırıyor akıllı olan adam gider kendi seviyesindeki insanlara söyler bunu ama arkadaş anlamıyor işte böyle çiftçi diye yazar buraya sadece :) üye sayısıyla savaş kazanılacağını sanıyor :) hangi ittifaka gittiyse o ittifakı dağıttı kazandığı savaş yok zamanı gelince çok iyi şekilde savaşırız adanalı kafan rahat olsun bu konuda...

GARP GENERALİ FATİHPBC
    • Fatihpbc wrote:

Ne güzel demişsin dostum adanalı arkadaş parayı basmış ve gelişimini tamamlamış millete savaş ilanları yağdırıyor akıllı olan adam gider kendi seviyesindeki insanlara söyler bunu ama arkadaş anlamıyor işte böyle çiftçi diye yazar buraya sadece :) üye sayısıyla savaş kazanılacağını sanıyor :) hangi ittifaka gittiyse o ittifakı dağıttı kazandığı savaş yok zamanı gelince çok iyi şekilde savaşırız adanalı kafan rahat olsun bu konuda...
      GARP GENERALİ FATİHPBC
      Fatih kardeşim seni tanımıyom ama haklısın dediğin adamı da bence bir araştırsan çok iyi olur :)
    • sagopa52 wrote:

Fatihpbc wrote:

GARP GENERALİ FATİHPBC
      Fatih kardeşim seni tanımıyom ama haklısın dediğin adamı da bence bir araştırsan çok iyi olur :)
      vurdu gol olduuuu

diğerlerine söyleyecek sözüm yok

savaştan kaçanlarla söyleşi bile yapmam