Ruhsuz-karadayı

• Savaş Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• EPSİLONDAYERYOK şehri sularında deniz muharebesi
      (05.12.2018 23:42:55)
      Küba şehrinden Ruhsuz[RÜYA]
      vs
      EPSİLONDAYERYOK şehrinden OĞUZ HAN[TEAM]

---------------------------------------------------------------------------------------------
      Havantopu Gemisi.......................42(-0) - Havantopu Gemisi.......................0(-84)
      Füze Gemisi............................60(-0) - Füze Gemisi..........................126(-24)
      Süratli Kürek Botu....................45(-15) - Süratli Kürek Botu....................30(-30)
      Filika.................................20(-0) - Filika.................................20(-0)
      Şahmerdan-Gemisi......................200(-0) - .............................................
      Buharlı Şahmerdan.....................192(-8) - .............................................
      Balon Taşıyıcı.........................30(-0) - .............................................
      ---------------------------------------------------------------------------------------------
      Generaller...............................-288 - Generaller............................-2745.6
      Saldırı puanı............................6864 - Savunma puanı.............................720
      Hasar...................................14400 - Hasar..................................137280
      Hasar Dağılımı.............................9% - Hasar Dağılımı............................91%

Galip: Ruhsuz[RÜYA]

Kaybedenler: OĞUZ HAN[TEAM]

Ruhsuz[RÜYA] tarafından gelen 559 birim EPSİLONDAYERYOK liman girişini bloke ediyor.

Ruhsuz[RÜYA] tarafından gelen 30 birim EPSİLONDAYERYOK liman girişini bloke ediyor.

OĞUZ HAN[TEAM], ana savaş hattını tutacak birliği kalmadığından, bütün ordusunu geri çekti.
    • herkese Selam arkadaslar tekrardan

bir suredir tatildeydim ve ittifakimin bir savasa dahil oldugunu ogrendim ve oyunu tekrar actim fakat daha once ki kisimlari okursaniz goreceksiniz bu 3 sahis adaya gelip KARADAYI ile yapdigim kisisel savasa dahil olmaya calismisti ve hala adamda oldugunu ustelik bir diger MULTI hesabini adaya tasigini gordum

ittifak savasina dahil olacagim icin herhangi bir tehdite karsi limani almak icin saldiriya kalktigim da WART generali yalnis hatirlamiyorsam hala gurkan WARRIOR mesaj atti yalan ise soylesin aynen boyleydi

GELIYORUM OZI BEKLE

Cevabim soyleydi ( SEN NE ZAMAN ISTERSEN DEGIL BEN NE ZAMAN ISTERSEM SAAVASIRIZ GURKAN ITTIFAKIM SAVAS HALINDE VE ONLARA DESTEK OLMAK ICIN GELDIM)

uyesini kesmeye basladigim vakit soyle bir mesaj ile karsilik verdi

SAVAS HALINDEYIZ ARKADAN SALDIRMA OZI BEN HALLEDECEGIM

(saniyorum ki konusacak arkadasi ile bir sure ara verecegiz bu gerginlige iki taraf icin de en iyisi bu olacka)

VE eyvallah geri cekiliyorum diyip cekildim

aradan cok gecmeden birimleri filolari mevcut somu savas bolgesine atmaya kalkmistim ki
      tekrardan saldiri baslatti

iyi niyet gostergesi olarak generallerinin ricasini kirmayip cekildim adamlarda biz de savastayiz diyip
      simdi sizlere soruyorum aceba FIRSATCILIK degil de nedir bu veya sizlere yine soruyorum bir ittifak savasi varken asil arkadan vuranlar veya vurmaya calisanlar kimlerdir

Gelecek tepkiyi soyleyim sizlere yine binbir kulp takip cevap vermeyip boyle karsilik verecekler tatile niye kactin
      soyleyeyim oyunun berbat bi hal aldigini soyluyorsunuz ya hani AYNEN KATILIYORUM BENDE sizler gibi savasmak yerine
      tatile almayi yeglerim

sevgiler herkese iyi geceler sohbetiniz daim olsun

The post was edited 1 time, last by Ozann ().

• AKATSUKİ97 wrote:

kaybedenler kulübü mü kurdunuz yoksa naptınız başınada noyan şahı koyun bari kaybetmediği savaş yok elemanın birleşmeden beri :D
      eleman senin abi dediğin kişilerdir terbiyeni takın akıllı ol gevezelik peşinde post kasacam veya laf sokacam diye uğraşma icraat yap forumda lak lak edeceğinize iş yapın anca dedikodu anca kuru gürültü savaş için rodosa şehir taşıyan lamersin 2 kademe öteye git üzerimden sohpet acmayın sonra sızlanırsınız
    • wuuuuw ozana bak :) sana 1 kez diyorum yeter artık uzatma boş konuşmaları yapma istersen nerden geldiğini unutma 2-3 hareket için karakterden vazgeçme tavsiyem geçmişte birkaç şey olduğunu hatırlarsan ve onları unutmazsan sevinirim ip ucu olarak nighblue diyim anla gereksiz diyologlardan uzak dur özentilik yakışmıyor sana.
    • NOYAN Ş4H wrote:

wuuuuw ozana bak :) sana 1 kez diyorum yeter artık uzatma boş konuşmaları yapma istersen nerden geldiğini unutma 2-3 hareket için karakterden vazgeçme tavsiyem geçmişte birkaç şey olduğunu hatırlarsan ve onları unutmazsan sevinirim ip ucu olarak nighblue diyim anla gereksiz diyologlardan uzak dur özentilik yakışmıyor sana.
      hani su 40 li koordinatlarda ben SAW keserken aysin ve sukufee ye ile savasirken

MODSEVMEZ ile birlikte arkadan bos sehirleri gezmeye gelen nightblue mu :)

Enver abi amacim ne 2 3 hareket ne baska birsey boyle olsa daha once ki raporlari da mevzulari da dokerim ortaya
      BU oyuna 2008 da basladim ilk SANCAK ittifaki ardindan SWORD VE wart kuruculari KARABUKTRABZON (yanlis hatirlamiyorsam muhammet abi) zamaninda katildim nice savaslar yaptik birlikte hala 2 3 kisi haric hepsiyle sohbet eder yardimlasiriz var olsunlar hic bir sikintim yok

fakat daha bu kadar atarli giderli konusmalarindan anlasildigi uzere hakli oldugumu kabul etmis fakat yedirememis olmalisin
      eksik olma zamaninda kisisel savaslarim da yardimci olsun buna karsilik daha mevzu nedir bilmeden konuya boyle giris yapman ne kadar
      dogru kendin sorgula

saniyorum uzun zamandir gurkan ile sohbetimiz varken telefondan kufurler yazmasini da dogru bulursun artik
      yanlis birsey gorduysen o kadar zamanlik tanisma hatrina mevzuyu sorar uzatmamami rica edersin fakat eminim gurkan ne kadar eksik anlatti bilmiyorum

DANDIK SANA GELINCE

ayrica allah icin dandik birseyler salliyorsun da birisi FUNDAYI cagirsin sorsun benimle kac kez konusmus kadini tanimiyorum bile bir kez
      sohbetim olmamis hala fundanin yamasi bilmem ne diyor salliyorsun ve yahut gelip oyun ici sorguluyorsun
      kac kez savastik seninle T1D savasi disinda ^^

zafer ve altay abi ile konusabilirsin uzun zaman birlikte savaslar verdik o zaman senin cikmiyor fakat suan birden sesin cikmaya baslamis
      farkli yollara veya fikirlere dustuk diye mi