Ruhsuz-karadayı

• Savaş Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Senin sohbetin daim felan olmasın. Bu sayfalar sizin gibi oyuncular oldugu sürece hep kirli kaldı zaten. Ben maşalarla muhabbet etmem. Edilmesinede izin vermem.

Bana atılan yağmalar; sen ve senin gibileri yönlendiren kişileri vururken arkamdan atılmıstır. Kaldıki karsılıgını fazlası ile ödetmişimdir. :zuhah:

5 ittifaka karsı savaştık ve mavhettik . Sen kenara çekil :mafya:
    • Contagious wrote:

Senin sohbetin daim felan olmasın. Bu sayfalar sizin gibi oyuncular oldugu sürece hep kirli kaldı zaten. Ben maşalarla muhabbet etmem. Edilmesinede izin vermem.

Bana atılan yağmalar; sen ve senin gibileri yönlendiren kişileri vururken arkamdan atılmıstır. Kaldıki karsılıgını fazlası ile ödetmişimdir. :zuhah:

5 ittifaka karsı savaştık ve mavhettik . Sen kenara çekil :mafya:
      hayır anlamıyorum madem, haklısınız madem biz boş yapıyoruz neden bu agresıf, öfkeli, kin gütmüş tavırlar.. :D neyin ne oldugunu görmek isteyen gitsin savaş raporlarına baksın kim ne yapmış :D

5 ittifaka karşı tek öyle mi? yav bari sallıyorsun ufak atta civcivler yesin..
      birazcık dürüst olun ya yetişkin insanlarsınız

slowe wrote:

Çok bilmiş SSF yi madem biliyorsun
      İttifagina söyle bir savaş ilanı verin.
      hay agzın bal yesin :D
    • Contagious wrote:

Nick D A N D İ K. Görüldüğü kadar kindar değilim 8o

Ayrıca ozan sen kenadara çekil bak abilerin geliyor forma. :saplak: Ufak yada büyük atmama gerek yok. Size gereken dersi verdiğimizi sende biliyorsun. Hala toparlanamadınız. :zuhah:

psikolojisi bu işte, diğer insanlara birşey ispat etmek için, karşısındaki insana ABİLERİN GELİYOR vesaire gibi tabirlerle küçük düşürmeye çalışıp üste çıkma çabası.. anlıyorum seni.. :)

dürüst davranmak gerekirse, öncelikle savaşta ben yoktum o dönem malesef cenazem ve üniversitem oldugu için sadece üzüm dagıtımına girip çıkıyordum arada takip etme fırsatı bulabildim, fakat daha sonra raporları inceleyince hiç şaşırmadım, hele ki enver abi gibi bir insanı yanına çekmişken; duydum ki tüm maaşı yatırmışsınız hırsınız yüzünden ambrosia felan.. yapmayın yazıktır paranıza.. oturun günlerce asker basın bilmem birşeyler yapın ama para vermeyin şu oyunlara hırsınız yüzünden :D
    • Dandik bunlar kime artislik yapıyor yok ilan açın falan hahaha Kim savaşmak istiyorsa buyursun gelsin burda laf kalabalığı yapmaya gerek yok.Ama rodossuz savaşlar istiyoruz epsilonda. Savaşın galibiyetine gelince ozan korkutan 1 haftadır tatilde ama yok teamli tatile aldı yok böyle yaptı yalandan bir sayfa hikaye yazmış bende dedim ki ozan taitlden çıkmanı bekliyorm açık olmayan birşey mi var acaba burda klavye delikanlılığı yapan yancılarında seni savunmaya gelsin sıkıntı yok.

Konu savaş olsun geçmiş geçmişde kalmış o onu yaptı bu bunu yaptı.Rodossuz güzel savaşlar yapalım >oley:
    • Contagious wrote:

Slowe yediğiniz banlar yetmedi heralde. 50 m gp niz uçtu(altınsızlıktan). 50 ye yakın hesabınız banlandı. Korsanda ne hallere düştüğünüzü yazmıyorum bile.

Bir savaş daha olursa sende gidersin. Dikkat et. :whistling:
      50m General puanımız gittiği halde savaş açma cesareti gösteremiyorsunuz bizim için 50m ne ki o sizin gözünüzde büyük sadece siz
      savaştığınıza flnmı inanıyorsunuz şuan da epsilonda kendinizi kandırmayın rodos basmayı öğreniyorsunuz sadece burada ve forumda dır dır yapmayı savaş iştiyorsan vereceksin savaş ilanını açık net burda boş muhabbet döndürmeyeceksin
    • AKATSUKİ97 wrote:

Tebrik ederim bu arada bakıyorum kaybedenler dayanmışlar birbirlerinin omuzlarında ağlıyorlar
      Kendini böyle mi avutuyorsun ? baya iyiymiş hee bizede öğretirmisin ? :)
      kendine kinaye yapanıda ilk defa gördüm ama neyse :)

CinqeN wrote:

Contagious wrote:

Slowe yediğiniz banlar yetmedi heralde. 50 m gp niz uçtu(altınsızlıktan). 50 ye yakın hesabınız banlandı. Korsanda ne hallere düştüğünüzü yazmıyorum bile.

Bir savaş daha olursa sende gidersin. Dikkat et. :whistling:
      50m General puanımız gittiği halde savaş açma cesareti gösteremiyorsunuz bizim için 50m ne ki o sizin gözünüzde büyük sadece sizsavaştığınıza flnmı inanıyorsunuz şuan da epsilonda kendinizi kandırmayın rodos basmayı öğreniyorsunuz sadece burada ve forumda dır dır yapmayı savaş iştiyorsan vereceksin savaş ilanını açık net burda boş muhabbet döndürmeyeceksin
      Rodos oyunun bir parçası eğer yemek istemiyorsan ona göre tapınak diz
      bu arada azı kanaat etmeyen çoğu bulamaz :) için ne kadar hava olsada bir iğneye bakıyor :)

Ozann wrote:

Contagious wrote:

Nick D A N D İ K. Görüldüğü kadar kindar değilim 8o

Ayrıca ozan sen kenadara çekil bak abilerin geliyor forma. :saplak: Ufak yada büyük atmama gerek yok. Size gereken dersi verdiğimizi sende biliyorsun. Hala toparlanamadınız. :zuhah:

psikolojisi bu işte, diğer insanlara birşey ispat etmek için, karşısındaki insana ABİLERİN GELİYOR vesaire gibi tabirlerle küçük düşürmeye çalışıp üste çıkma çabası.. anlıyorum seni.. :)
      dürüst davranmak gerekirse, öncelikle savaşta ben yoktum o dönem malesef cenazem ve üniversitem oldugu için sadece üzüm dagıtımına girip çıkıyordum arada takip etme fırsatı bulabildim, fakat daha sonra raporları inceleyince hiç şaşırmadım, hele ki enver abi gibi bir insanı yanına çekmişken; duydum ki tüm maaşı yatırmışsınız hırsınız yüzünden ambrosia felan.. yapmayın yazıktır paranıza.. oturun günlerce asker basın bilmem birşeyler yapın ama para vermeyin şu oyunlara hırsınız yüzünden :D
      Abilerin geliyor derken dalga açamlı değil aile soy ağacındaki yerini gösteriyor
      Bu arada isteyen yatırır isteyen yatırmaz :) normalde bu duruma çok güzel bir laf var ama kalbini kırmak istemem :)
    • Forum Kuralları wrote:

Madde 18 ;

Forum ticari amaçla kullanılamaz, ticari ya da reklam amaçlı mesajlar silinir. Bu mesajları yazanlar forumdan uzaklaştırılır. Oyun ve forum hesaplarının satış amacını taşıyan mesajlar da bu kurala dâhildir.

Merhaba,

Attığınız post' ta geçen X web sayfasının isminden ötürü post'unuz editlenmiştir.

İyi forumlar dilerim.

The post was edited 1 time, last by Jai ().

• Ticari amaçla kullanan yok.

Tekrar açıklıyım. Açıklarken haz duyuyorum.

Funda ablaları sirkülerden yazıyordu geçenlerde '' saldırıcak cesareti yok'' diye. Cesareti olmayanlar tatile kaçıyor. Sff cart ittifakı geçen sene multi kullanım ve gp deposu uçma seanslarını bu sene daha çok yasıcak gibi.

15 yasındaki gençleri formda üzerime salıp beni ve yazılarımı durdurabiliceğini düşünüyorsa yanılıyor. Sayemde herkes forma alışmaya basladı.

Temiz bir İkariam için el ele verdik ; azimle ilerlemeye ve sınırlarımızı zorlamaya devam ediyoruz.