GARP CEPHESİ(GARP) İTTİFAKI SAVAŞ VE YAĞMA RAPORLARI.

• Savaş Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Savaş ilanını pose ye vermemiş miydiniz ? Aaa sahi bizi bahane gösterip KAÇMIŞTINIZ dimi :zuhah: :zuhah: 1 saat içinde toplanan tüm dostlarımın eline sağlık 7 saat adaya giremediler sonra ışınlar başladı paketler açıldı madem bu kadar savaşmaya meraklıydınız neden POSE nin ısrarlarına ragmen savaştan çekildiniz ? elimizde olanlar ile karşılık verdik size buda yetti zaten planladığınız senaryoyu bile gerçekleştiremediniz.

NOT: Keşke o mızrakçılar yerine vatandaş yollasaydın be dostum :kihkoh:

• Fatihpbc wrote:

Savaş ilanını pose ye vermemiş miydiniz ? Aaa sahi bizi bahane gösterip KAÇMIŞTINIZ dimi :zuhah: :zuhah: 1 saat içinde toplanan tüm dostlarımın eline sağlık 7 saat adaya giremediler sonra ışınlar başladı paketler açıldı madem bu kadar savaşmaya meraklıydınız neden POSE nin ısrarlarına ragmen savaştan çekildiniz ? elimizde olanlar ile karşılık verdik size buda yetti zaten planladığınız senaryoyu bile gerçekleştiremediniz.

NOT: Keşke o mızrakçılar yerine vatandaş yollasaydın be dostum :kihkoh:

şşşşt aldığım 200k hepsini karşılar :D biz merkezinizdeyiz siz neredesiniz , korkmak kormak diyosunuz merkezinizdeyiz siz kaçıyosunuz paket dedğinde şahmerdanla alev açan 2 kişi :D siz açmadınız mı anlat bakalım
    • Dostum lütfen sayfamıza gereksiz yorumlar yapmayın kendi sayfanızda istediğinizi paylaşa bilirsiniz pose ile savaş hazırlandınız bizde her hangi bir hazırlık olmadan bunları yaptık raporlarınızı ve yorumlarını kendi sayfanızda paylaşın burda laf dalaşına girme gibi bir niyetim yok paylaşın herkes görsün yazmaya gerek yok. merkezimizde olabilirsiniz normal bişi hazırlanmış planlanmış bir saldırı sonuçta savaş oyunu bu ne yapmamız gerek oyunu mu bırakalım merkezimize girdiniz diye saat 16:00 da başladınız saldırılara saat 23:00 girdiniz 7 saat sonra

@Jai gereksiz ve tartışmaya yönelik yorumların kaldırılmasını rica ediyoruz burası savaş ve yağma raporu sayfası gereğiniz yapılmasını istiyoruz.
    • Fatihpbc wrote:

Dostum lütfen sayfamıza gereksiz yorumlar yapmayın kendi sayfanızda istediğinizi paylaşa bilirsiniz pose ile savaş hazırlandınız bizde her hangi bir hazırlık olmadan bunları yaptık raporlarınızı ve yorumlarını kendi sayfanızda paylaşın burda laf dalaşına girme gibi bir niyetim yok paylaşın herkes görsün yazmaya gerek yok. merkezimizde olabilirsiniz normal bişi hazırlanmış planlanmış bir saldırı sonuçta savaş oyunu bu ne yapmamız gerek oyunu mu bırakalım merkezimize girdiniz diye saat 16:00 da başladınız saldırılara saat 23:00 girdiniz 7 saat sonra

@Jai gereksiz ve tartışmaya yönelik yorumların kaldırılmasını rica ediyoruz burası savaş ve yağma raporu sayfası gereğiniz yapılmasını istiyoruz.
      O zaman tartışma çıkaracak yazılar yazma paşam
    • Fatihpbc wrote:

Dostum lütfen sayfamıza gereksiz yorumlar yapmayın kendi sayfanızda istediğinizi paylaşa bilirsiniz pose ile savaş hazırlandınız bizde her hangi bir hazırlık olmadan bunları yaptık raporlarınızı ve yorumlarını kendi sayfanızda paylaşın burda laf dalaşına girme gibi bir niyetim yok paylaşın herkes görsün yazmaya gerek yok. merkezimizde olabilirsiniz normal bişi hazırlanmış planlanmış bir saldırı sonuçta savaş oyunu bu ne yapmamız gerek oyunu mu bırakalım merkezimize girdiniz diye saat 16:00 da başladınız saldırılara saat 23:00 girdiniz 7 saat sonra

Savaşa hazırlanıp size saldırdığımızı mı iddia ediyosun bak bakayım kaç kişiyiz savaş taa 9 unda olacaktı biz sadece altın kastık gp9 una denk gelecek şekilde fırınlanır bu güne fırınlanmaz
    • Fatihpbc wrote:

bilen biliyor hazırlanmadığınızı :D :D ittifakça 140k gp niz vardı bir anda 170k oldu gerçi doğru pakette açtınız her neyse uzatmaya gerek yok varsa raporun koy sayfana herkes görsün burda uzatıpta konuşma yapmaya gerek yok son mesajımdır @Jai gerekeni yapacaktık...
      adım geçtiği için cevap verme hakkım var kardeşim raporlarıda asarım forumuma izlersiniz
    • Hocam 2 haftadır iptal ettiğiniz , kaçtığınız bir başka deyişle korktuğunuz savaşa hazırlık yapıyorsunuz HER ANLAMDA gerek mucit gerek araştırma gerek ise altın bakımından ve şimdi diyorsun ki merkezinize geldik hoş geldin geldiginiz gibi de gidersiniz bu bir strateji oyunu nasıl oynanması gerekiyorsa öyle oynuyoruz. Garpı üstümüze çekelim yaptıgımız hazırlık en azından boşa cıkmasın forumda insanlara bir şeyler gösteririz belki rezilliğimizi düzeltiriz.. anladım hocam :)
    • dostum bunu gidip kendi sayfanda paylaş burda değil biz size paylaşmayın demiyoruz kendi sayfanız varya burası GARP ittifakının öncelikle bir şunu anlayın servere rezil oldunuz toplanmaya çalışıyorsunuz anlıyoruzda kendi sayfanızda lütfen..Ne var yani varsa ada içinde kestiğinz asker gemi kendi sayfanızda paylaşın görsün millet bu kadar basit bunlar normal şeyler adayı kapattınız diye oyunu mu bırakalım savaş ve strateji oyunu sonuçta..
    • Fatihpbc wrote:

bilen biliyor hazırlanmadığınızı :D :D ittifakça 140k gp niz vardı bir anda 170k oldu gerçi doğru pakette açtınız her neyse uzatmaya gerek yok varsa raporun koy sayfana herkes görsün burda uzatıpta konuşma yapmaya gerek yok son mesajımdır @Jai gerekeni yapacaktık...
      Kaçmak strateji ha :D Ne güzel de konuşuyosun öyle sen ... Bize korktunuz iptal ettiniz vs. diye konuşuyosun paşam aynı şekilde kendine de korktuk kaçtık dersen bende poseden korktuk savaşı iptal ettik diycem :D
    • Siz mi girdiniz biz mi girmenize izin verdik ? boş resimler paylaşmaya devam edin en iyi yaptığınız şey BOŞ yapmak zaten söz verip dönmek gibi @HasanBulut11 bu hareketleri 9 kasımda farklı kordinatlarda görmek isterdik. @tahomy123 dolu görünmeye çalışan boş insan biz böyle tartışmalara hiç girmiyoruz ittifakça zaten senden laf anlatmanda istenmiyor her şey ortada zaten. çeneniz açılmış konusuna gelince bizi bahane edip iptal ettiniz ya savaşı bu konuyla alakalı söz hakkını siz verdiniz gereksiz işgal etmeyın konu başlığımızı kendi kendinizi kendi açtığınız konunun altında avutmaya devam edebilirsiniz. size önerim ittifak adını değiştirin malazgirt savaşında ecdadımız kanının son damlasına kadar savaşmıştır her savaşta oldugu gibi.. size yakışmıyor :)
    • Asab1 wrote:

Siz mi girdiniz biz mi girmenize izin verdik ? boş resimler paylaşmaya devam edin en iyi yaptığınız şey BOŞ yapmak zaten söz verip dönmek gibi @HasanBulut11 bu hareketleri 9 kasımda farklı kordinatlarda görmek isterdik. @tahomy123 dolu görünmeye çalışan boş insan biz böyle tartışmalara hiç girmiyoruz ittifakça zaten senden laf anlatmanda istenmiyor her şey ortada zaten. çeneniz açılmış konusuna gelince bizi bahane edip iptal ettiniz ya savaşı bu konuyla alakalı söz hakkını siz verdiniz gereksiz işgal etmeyın konu başlığımızı kendi kendinizi kendi açtığınız konunun altında avutmaya devam edebilirsiniz. size önerim ittifak adını değiştirin malazgirt savaşında ecdadımız kanının son damlasına kadar savaşmıştır her savaşta oldugu gibi.. size yakışmıyor :)
      çok biliyosun kanının son damlasına kadar savaşmayı gördük :)
    • tahomy123 wrote:

Asab1 wrote:

Siz mi girdiniz biz mi girmenize izin verdik ? boş resimler paylaşmaya devam edin en iyi yaptığınız şey BOŞ yapmak zaten söz verip dönmek gibi @HasanBulut11 bu hareketleri 9 kasımda farklı kordinatlarda görmek isterdik. @tahomy123 dolu görünmeye çalışan boş insan biz böyle tartışmalara hiç girmiyoruz ittifakça zaten senden laf anlatmanda istenmiyor her şey ortada zaten. çeneniz açılmış konusuna gelince bizi bahane edip iptal ettiniz ya savaşı bu konuyla alakalı söz hakkını siz verdiniz gereksiz işgal etmeyın konu başlığımızı kendi kendinizi kendi açtığınız konunun altında avutmaya devam edebilirsiniz. size önerim ittifak adını değiştirin malazgirt savaşında ecdadımız kanının son damlasına kadar savaşmıştır her savaşta oldugu gibi.. size yakışmıyor :)
      çok biliyosun kanının son damlasına kadar savaşmayı gördük :)
      göremedik diyecektin sanırım ?

cevap vermek için cevap verme senden böyle bir şey bekleyen yok sen boş şehirleri gez foto çek hadi