GARP CEPHESİ(GARP) İTTİFAKI SAVAŞ VE YAĞMA RAPORLARI.

• Savaş Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Trident wrote:

İttifakın yönetiminin bulunduğu adaya geldi arkadaşlar boş adalara geldiniz diyorsun nereye gitmemiz lazım asker bulmamız için söylede oraya gelelim siz bizim adaya böyle geleceksiniz biz asker kaçıracağız gel savunma nasıl olur gör ;)
      Görecez görecez bakalım :) 3 ittifak anlaşıp geliyorsunuz ve burda hala bıdı bıdı konuşuyorsunuz ama bizde BAHANE yoktur 1071 Lİ arkadaşlar gibi yok bu saldırıyor şu saldırıyor diye bide kazanmış gibi seviniyorsunuz ya gülüyoruz be 3 ittifak tek bir ittifaka saldırıyorsa aynı anda bu sizin ayıbınızdır BİZİ GRURLANDIRIYOR... Demek ki 3 ittifaka da zamanında neler yapmışsak haberleşip geliyor :) her neyse uzatmayacam bir çok kez yazdım gene yazıyorum SİZ HEPİNİZ BİZ TEK ;) sanada söylüyorum kendi rapor sayfanda git istediğini yaz çiz ama buraya gelip yorum yapma sayfamızı kirletme herkes kendi kestiği yağmaladığını paylaşsın gören görüyor bu kadar basit olay...
    • İcraat yap icraat konuşup durma şehirlerinize bakıyorum devamlı general puanınız yok doğru düzgün kayda değer asker yok diye gelmeye tenezzül etmiyoruz asker basın bahaneniz kalmasın ayrıca diğer ittifaklarla işbirliği yapanda yok diğerlerini tanımam.Burada yazan üyeleriniz tanır beni zamanında gelişmelerine kim izin verdi sor onlara anlatsınlar.Sizin içişleri bakanınız değil miydi bundan bir ay önce gelmeyin boşuna biz çiftlikçiyiz asker yok diye generalimize yazan sizi tanıyan yoktu biz popüler yaptık sen hala ne anlatıyorsun burada :)
    • Trident wrote:

İcraat yap icraat konuşup durma şehirlerinize bakıyorum devamlı general puanınız yok doğru düzgün kayda değer asker yok diye gelmeye tenezzül etmiyoruz asker basın bahaneniz kalmasın ayrıca diğer ittifaklarla işbirliği yapanda yok diğerlerini tanımam.Burada yazan üyeleriniz tanır beni zamanında gelişmelerine kim izin verdi sor onlara anlatsınlar.Sizin içişleri bakanınız değil miydi bundan bir ay önce gelmeyin boşuna biz çiftlikçiyiz asker yok diye generalimize yazan sizi tanıyan yoktu biz popüler yaptık sen hala ne anlatıyorsun burada :)
      hahaha :) biz çiftçiyiz raporlara bak anlayacaksın zaten :) aklınız o kadar çalışıyor işte sizinle dalga geçtiğini anlamayacak kadar :) ne sen yaz ne ben cevaplıyım herkes yapmak istediğini yapsın bu kadar basit raporları paylaşsın tartışmaya gerek yok burayı da kirletme git kendi sayfana ne yazıyorsan yaz...
    • Ben GARP ittifağına bazı konularda hak veriyorum. Çok fazla saldırı alıyorlar şu günlerde. Ayrıca forum sayfalarında birbirimizi kıracak sözlerden/ithamlardan kaçınalım kimseyi kırmaya lüzum yok. Sonuç olarak genelde aktif olan oyuncular forumu kullanıyor ve hepi topu kaç tane aktif oyuncu var ki şu serverda? Ben bir süre GARP ittifağına asker kesimine yönelik saldırı yapmayacağım. Çünkü fazlası mobbinge giriyor artık.
      Ayrıca şuna bir açıklık getirmem gerekirse 1071 den saldırı alıyoruz diyorsunuz ancak ittifağı bilmem ama ben tek başıma takılıyordum. Ha başkaları farklı noktalardan saldırmış mıdır orasını bilemiyorum ancak eğer beni kastediyorsanız bütün ittifak size saldırmış gibi dile getirmekten vazgeçin. Sayfanızı kirlettiğim için şimdiden kusuruma bakmayın.
      Mirror mirror on the wall
      who's the drunkest of them all?
      ByMFG [OPM] >>> Poseidon
    • ByMFG-23 wrote:

Ben GARP ittifağına bazı konularda hak veriyorum. Çok fazla saldırı alıyorlar şu günlerde. Ayrıca forum sayfalarında birbirimizi kıracak sözlerden/ithamlardan kaçınalım kimseyi kırmaya lüzum yok. Sonuç olarak genelde aktif olan oyuncular forumu kullanıyor ve hepi topu kaç tane aktif oyuncu var ki şu serverda? Ben bir süre GARP ittifağına asker kesimine yönelik saldırı yapmayacağım. Çünkü fazlası mobbinge giriyor artık.
      Ayrıca şuna bir açıklık getirmem gerekirse 1071 den saldırı alıyoruz diyorsunuz ancak ittifağı bilmem ama ben tek başıma takılıyordum. Ha başkaları farklı noktalardan saldırmış mıdır orasını bilemiyorum ancak eğer beni kastediyorsanız bütün ittifak size saldırmış gibi dile getirmekten vazgeçin. Sayfanızı kirlettiğim için şimdiden kusuruma bakmayın.
      Tek sen değil 1071 kastımız daha geçen poseden korkup bize geldiler operasyona ki dün gece usta nfr ve 1071 ne şanssa aynı saatlerde bazıları denizden bazıları karadan gelip saldırdılar her neyse biz bunlara takılmıyoruz gelmek isteyen gelsin biz burda ağlamayız hiç bir ittifak ile antlaşmamız yok herkese yağma serbest bizde nasıl yağma atıyorsak yağma yiyince de bahaneler üretmiyoruz biz ve yada verdiğimiz savaş ilanından da geri dönmeyiz dediğin gibi bu bir oyun çok fazla takılmıyoruz asker kesimlerine ve yağmalara bu gün kesersiniz yarın gene asker basarız bizim olayımız onla bunla anlaşma yapmaya gerek yok ona yağma atma buna saldırma ne anlamı var oyunun 3 ittifak bize geliyorsa bir gece demek ki başarıyoruz bazı şeyleri ;)
    • Benim anlamadığım siz kendinizi neden bu kadar büyük görüyorsunuz şans denk gelmiş bu kadar basit sanki nefer ittifakı toplu saldırı yaptı size bir iki kişi yağma yapmış sanki topyekün gelmişiz gibi laf ebeliği yapıyorsun bak yazdım gel bizim adalara yada kayda değer asker bas biz gelelim neden sürekli gündemi değiştiriyorsun yok 3 ittifak gelmiş Garp alayımıza yetiyormuş kendi üyelerini korumaya aciz birisi gelip burada caka satıyor bağırıp duruyor bağıranlar en haklı olsaydı otobüs terminalindeki çığırtkanların en haklı meslek grubu olmaları gerekirdi
    • Trident wrote:

Benim anlamadığım siz kendinizi neden bu kadar büyük görüyorsunuz şans denk gelmiş bu kadar basit sanki nefer ittifakı toplu saldırı yaptı size bir iki kişi yağma yapmış sanki topyekün gelmişiz gibi laf ebeliği yapıyorsun bak yazdım gel bizim adalara yada kayda değer asker bas biz gelelim neden sürekli gündemi değiştiriyorsun yok 3 ittifak gelmiş Garp alayımıza yetiyormuş kendi üyelerini korumaya aciz birisi gelip burada caka satıyor bağırıp duruyor bağıranlar en haklı olsaydı otobüs terminalindeki çığırtkanların en haklı meslek grubu olmaları gerekirdi
      bana bunu diyen sen misin sen çok iyi koruyorsun ittifakındakileri :) :) Hani diyorsun ya topyekün mü geldi diye sana sadece şunu diyorum forumda usta nfr ve 1071 ittifakının sayfalarına bak son 2 haftadır kime ne yapmışlar diye sonra gel buraya yaz bilmeden böyle buraya gelip sallamak kolay sana tekrar diyorum git yorumlarını kendi sayfanda yap buraya gelip pisletme burası savaş ve yağma raporu sayfası arkadaşım niye kirletiyorsun kendi sayfanda istediğini yaz millet okusun....