MALAZGİRT[1071] İttifakı Savaş ve Yağma Raporları

• Savaş Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Legolo Mehmete selam , halaya devam.

Meyveler...

Buda bonus. Körleme attığım bir yağmada birlikler kayıp raporu verince sabahın köründe casuslamakla uğraşasım gelmedi akabinde daldım gitti :D

Mirror mirror on the wall
      who's the drunkest of them all?
      ByMFG [OPM] >>> Poseidon
    • Benim ittifağım aslında OPM. POSE ile savaş sürecinde GARP tarafından haksızlığa uğradıklarını düşündüğüm için bir süreliğine burada takılmaya karar verdim ancak haritanın her yerinde şehirleri olduğu için benim için biçilmiş kaftan oldu 1071 ittifağı. İstediğim her oyuncuya en kötü 2-3 ada mesafesinden ulaşabiliyorum. Şimdilik özellikle GARP ile uğraşıyorum ama sırf bu odaklanma yüzünden ne depolar kaçıyor bir bilsen :)
      ByMFG [OPM] >>> Poseidon
    • Kardeş sen buralarda ziyan oluyorsun ya bak dışarıda da haksızlığa uğramıs insanların da sana ihtiyacı var :) bi hava al oksijeni evinin penceresinden uzak bir yerlerde de çek. o puanla 20 30 k adamları kesip rapor alma dışında ne yapıyorsun pardon 1071 kendi hakkını savunamadıgı yerde sen savunuyordun demi. Burda haksızlığa ugrayan biri varsa oda POSE dir yarı yolda sözden dönüldü insanların gelişimi durduruldu bir süreliginede olsa çok haksızlıklar karşısında kendini tutamıyorsan yanlış saftasın onu söylemek isterim bilip bilmeden ona haksızlık yapıldı buna yapıldı şeklinde kelimeler sarf etme . keşke benim de sorunluluklarım olmasaydı da bende gece dolansaydım şehir şehir :) yağmalar için tebrikler Fightt14 en son 31 inde girmiş hesabına bunuda söylemek isterim. İttifak ismimizi kendi postunun altında gecirmezsen cevap verme lüksünde bulunmam mesela 1071 in haksızlıgına ugradıgını dusnuyorum bazı ittifaklarca gibi kelimeler seçersen bu yazıyı yazmak ıcın zamanımı vermemiş olurum beni mutlu edersin iyi oyunlar
    • ByMFG-23 wrote:

Benim ittifağım aslında OPM. POSE ile savaş sürecinde GARP tarafından haksızlığa uğradıklarını düşündüğüm için bir süreliğine burada takılmaya karar verdim ancak haritanın her yerinde şehirleri olduğu için benim için biçilmiş kaftan oldu 1071 ittifağı. İstediğim her oyuncuya en kötü 2-3 ada mesafesinden ulaşabiliyorum. Şimdilik özellikle GARP ile uğraşıyorum ama sırf bu odaklanma yüzünden ne depolar kaçıyor bir bilsen :)
      Hahahaha hiç güleceğim yoktu haksızlık mı :zuhah: :zuhah: Tabikidi sen konulara hakim olmadığın için sadece konuşursun sağda soldaki küçük ittifaklara dalarak onları keserek kendi içlerine aldılar kocaman bir TOPLAMA İTTİFAK oldular sonra kendilerini kral sandılar ve poseye savaş ilan ettiler ama kendileride anladı biz TOPLAMA bir ittifakız ne yapıyoruz kaybedeceğiz savaşı nasıl kaça biliriz savaştan diye düşündüler ve başka ittifakları BAHANE etmeye başladılar bize savaşımız var deyip antlaşma yapalım dediler tamam dedik her neyse 40-45 gündür limanını kapalı tuttuğumuz bir arkadaş vardı buda 1071 e geçti ve bize yazdılar savaşımız var bu arkadaşın limanını açar mısınız diye bizde eyw tamam dedik açtık savaşacaklar ya sözde adamın ilk işi valilik basmak oldu bizde tekrardan gerekeni yaptık bu adamı gelmişler savaşacak diye bize savundular :zuhah: Sonrası belli zaten bahaneler GARP bize saldırıyor ediyor diye şunuda belirtmek isterim 1 tane askerlerini dahi kesmedik fazlada uzatmak istemiyorum hep dedik yine diyoruz GARP ın GARPTAN BAŞKA DOSTU YOKTUR...SİZ HEPİNİZ BİZ TEK...3-5 yağma yedi diye 300-500 asker kestirdi diye çıkıp gidecek dostumuz yok bizim...
    • Fatihpbc wrote:

ByMFG-23 wrote:

Benim ittifağım aslında OPM. POSE ile savaş sürecinde GARP tarafından haksızlığa uğradıklarını düşündüğüm için bir süreliğine burada takılmaya karar verdim ancak haritanın her yerinde şehirleri olduğu için benim için biçilmiş kaftan oldu 1071 ittifağı. İstediğim her oyuncuya en kötü 2-3 ada mesafesinden ulaşabiliyorum. Şimdilik özellikle GARP ile uğraşıyorum ama sırf bu odaklanma yüzünden ne depolar kaçıyor bir bilsen :)
      Hahahaha hiç güleceğim yoktu haksızlık mı :zuhah: :zuhah: Tabikidi sen konulara hakim olmadığın için sadece konuşursun sağda soldaki küçük ittifaklara dalarak onları keserek kendi içlerine aldılar kocaman bir TOPLAMA İTTİFAK oldular sonra kendilerini kral sandılar ve poseye savaş ilan ettiler ama kendileride anladı biz TOPLAMA bir ittifakız ne yapıyoruz kaybedeceğiz savaşı nasıl kaça biliriz savaştan diye düşündüler ve başka ittifakları BAHANE etmeye başladılar bize savaşımız var deyip antlaşma yapalım dediler tamam dedik her neyse 40-45 gündür limanını kapalı tuttuğumuz bir arkadaş vardı buda 1071 e geçti ve bize yazdılar savaşımız var bu arkadaşın limanını açar mısınız diye bizde eyw tamam dedik açtık savaşacaklar ya sözde adamın ilk işi valilik basmak oldu bizde tekrardan gerekeni yaptık bu adamı gelmişler savaşacak diye bize savundular :zuhah: Sonrası belli zaten bahaneler GARP bize saldırıyor ediyor diye şunuda belirtmek isterim 1 tane askerlerini dahi kesmedik fazlada uzatmak istemiyorum hep dedik yine diyoruz GARP ın GARPTAN BAŞKA DOSTU YOKTUR...SİZ HEPİNİZ BİZ TEK...3-5 yağma yedi diye 300-500 asker kestirdi diye çıkıp gidecek dostumuz yok bizim...
      Hocam benden rica etmiştiniz yağma konumuzun altına yorum vs. yapma kirletme diye bende haklısın bizim adımızı kullanmadıkça bende cevap yazmam demiştim bana laf yaparken gelip bizim konumuza boş beleş yorum yapman karakterini gösteriyo zaten . Bu konular yeterince sözlü olarak tartışıldı bırakın oyunda tartışalım bu meseleyi raporlar konuşsun ...
    • Ben burda yağmalara yorum yapmıyorum arkadaş HAKSIZLIKTAN bahsetmişte ona cevap verdim...karakter konusuna hiç girmeyelim bence dc de o kadar hazırlandık deyip burda yok öyle birşey hazırlanmadık demende ayrı bir mevzu her neyse uzatmaya gerek yok ben gerekli cevabımı gerekli kişiye verdim...
    • Fatihpbc wrote:

Ben burda yağmalara yorum yapmıyorum arkadaş HAKSIZLIKTAN bahsetmişte ona cevap verdim...karakter konusuna hiç girmeyelim bence dc de o kadar hazırlandık deyip burda yok öyle birşey hazırlanmadık demende ayrı bir mevzu her neyse uzatmaya gerek yok ben gerekli cevabımı gerekli kişiye verdim...
      Bende cevabımı şöyle bırakayım laftan sözden anlamazsınız size en güzel cevap ...

The post was edited 1 time, last by tahomy123 ().

• Arkadaşlar merhaba yine ben. Öncelikle korsanı bırakmakla ne kadar doğru bir karar verdiğimi aşağıdaki tabeladan görebilirsiniz. Geçen dönem 3. sıradan girdiğim korsan listesinde toplam 1.5 milyon kaynak aldım ki attığım sömler ve korsan baskınlarıyla zaten 21 günde kazandığım bu miktarın yaklaşık 200-300 bin kadarını hatta belki daha da fazlasını harcamışımdır toplama vurduğumuzda. Korsan puanı dönüştürmek için ve triton için kullanılan ambroları saymıyorum bile.

Öte yandan 5 Gün önce başladığım yağma/asker kesimi serüveninde 1.7 milyon yağma miktarına şimdiden ulaştım. E forumu hareketlendirme imkanı da sunuyor. Saldırı puanı kasabiliyorsun vs. bence gayet makul. Herkese tavsiyem korsan için depo kasmayı bırakın kaynak bulmak için istihbarat kasmaya başlayın :D

Şimdi gelelim bugünkü raporlarımıza. Dün gece işler biraz kesattı artık bunlarla idare ediverin :D

Meyveler...

ByMFG [OPM] >>> Poseidon