AL SANCAK (SNCK) İttifakı Savaş ve Yağma Raporları

• Savaş Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• CANALAN wrote:

Evet sayın seyirciler 1. Sirada GUNEY yerini koruyor gayet iyi durumda. O da ney SANCAK koptu geliyor o ne hız öyle SANCAK adeta herkesi severcesine geçiyor aman allahım SANCAK 1. Sıradaki güneyin tepesine bindi resmen.
      SsssssssssssssSssssssssssssssssss AL SANCAK GELIYOOOOOR.. :sukur:

Arkadaşlar rica etti liderim ne olur tek savaş bende tek savas tim :) bu arada guney ittifaginida tebrik ederiz baya paketleri gitti sıfır paket açmadan güzel kesim yaptik :)

Tebrikler severim böyle mizahli paylasimlari. zamaninda bizde cok yapardik eskiye götürdü beni KKK9
      "Ben zafer ile değil sefer ile mükellefim..."
    • SherlockHolmes wrote:

Öncelikle selamlar herkese.

Ben bizi güldürdüğünüz için teşekkür ediyorum. Güzelce bir anlatayım da herkes gülsün :)

İlk defa bir rapor aldınız, onu da basit şekilde paylaşmışsınız, kendi aramızda epey güldük açıkçası :D

Bir üyenizden savaş çıkarırız demişmişsiniz, daha geldiğiniz ilk gün kesildiniz, adaya bile sokmadık. Hiç bahsetmiyorsunuz tabi :)

O savaşın ardından bu paylaştığınız rapor öyle küçük kalıyor ki ben paylaşmaktan utanırdım :)
      Yine de bir paylaşma ihtiyacı tabi öyle görünmek lazım.

Üstelik ne hikmetse Soa ittifakı ile aynı anda kırmızı yaktınız, aradaan birkaç dakika dahi geçmedi, adamıza girmeye çalıştınız.

Biri bizim seviyemizde, diğeri ise 3 katımız olmak üzere 2 ittifakı aynı anda kesip paket yapıp yolladık. Nasıl bir denk gelmekse şans işte.
      Aynı anda 3 farklı limana geldiniz, aynı anda kırmızı yakıp, aynı anda kesilip döndünüz.

İlk başta bize gelmeye çalışırken sizi uyardık, ancak bizi ilgilendirmez tarzı konuştunuz, hatta öyle bir şey olamaz diye lideriniz güya hiddetlendi :)
      Dedim sakin ol, üslüp bozacaksan niye cevap yazıyorsun. Hadi denk gelmiştir peki dedim buyrun.

Sonrasında gel gör ki baktılar iş kötü kesiliyorlar, SNCK ittifakı Soa'nın Limanına destek atıyordu, bir baktım liderleri CANALAN :D
      Hani hiddetlenen arkadaşımız kardeşimiz dostumuz :)

Bir de övündükleri şey de şu; bir tarafta biz, bir tarafta 3 katımız olan ittifak ve bizle aynı seviyede olan diğer ittifak. Yani totalde müttefik güçler 4 katımız. Ezip geçmeleri gerekirken 1 tane rapor alabildiler onu da neler neler yazarak atmışlar :)

Allah'tan şehirlerde 3-5 hoplite denk gelip kestiklerini falan varsa asmamışlar, bekledik bunu duyunda :)

Sonra merak edip sayfalarına baktım öncekilere, hepsi öyle çıktı tam bir hayal kırıklığı :)

Keseriz veya kesiliriz, mücadele ederiz uğraşırız. Ama boş işler yapıp yalan dolan şeyler yazmayız, basit bir şeyi sanki bir şeyler yapmış gibi anlatmayız.
      '' Bu gün yan dükkanı geçip bir diğer dükkandan ekmek aldım bravoo alkışş '' basitliğinde şeylerden hazetmiyoruz.
      Biz yerinizde olsaydık, diyorum ya bunu paylaşmaya dahi utanırdık.

O kadar sallamadık ki görünce şaşırdık.
      İyi ki bizi davet ettiğiniz gün aranıza katılmamışız, yoksa elaleme rezil olurduk hocam. Bir verdiğimiz karşılık bulmuş demek ki çok şükür.

Topu topu 20 kişiden oluşan seviyesi belli bir ittifakız, biz üstümüzde bir performans gösterirken, siz diplerde bu resimleri paylaştınız. E yani herkes kendinden beklendiğini yapıyor

Eğer müsadeniz varsa, bütün bunları resimlerle sayfanızda ispatlayayım ? Siz hepsi denk gelmiş diyin yine de :)

Saygılarımı sunuyorum iyi günler dilerim :)
      Sherlock biraderim olay sadece tesadüften ibaret sancak ittifakından bi haber bir şekilde geldik.

Dediğin gibi sizi kendimize denk gördük ve kaç gündür boşta duran birimleri sürelim dedik 3-4 kişi çünkü oyun çok sıkıcılaşmaya başlamıştı, tebrik ederim biz zaten o birimleri sonuçta kestirmek için basıyoruz :)

Raporu atarım istersen çok buraya aynı anda savaşmadık biz sancak ittifakı ile birlikte yüksek ihtimalle bizden sonra geldiler.

Kendi kafanda senaryo yazıp basit bir tesadüfü dallanıp budaklandırmana gerek yok :)

~BLOOD MAKES YOU RELATED, LOYALTY MAKES YOU FAMİLY~
    • SANCAK VE GARP SAVAŞI NIN HİKAYESİDİR.

İÇERİK:ACIKLI VE HÜZÜNLÜDÜR FENERBAHÇENİN ŞAMPİYON OLDUM DİYE SEVİNİP YIKILMASI GİBİDİR [/color] :kihkoh:

VOL1
      BU GÜYA ATARLI GARPLILAR BİZE FORUMDAN KOLPA YAPTILAR BİZDE ÖYLE Mİ DEDİK O GUÜN BAŞLADIK HAZIRLANMAYA CUMARTESİ 8 DE IŞINLARI ATIP SALDIRICAZ
      LAKİN PERŞEMBE AKŞAMI LİDERLERİYLE YANDAŞLARI DAYANAMAYIP HAFTA SONU TEKLİF ETTİLER BİZİMDE İŞİMİZE GELİR ELBET CUMARTESİ 8 DE BAŞLASIN DEDİK HEMEN ATLADILAR BİLMİYORLARKİ KISLALAR DONANMALAR DOLU :))) SONRA BUNU OGRENEN GARPLILAR DUYDUKKİ GARP TA TİTREMELER BAŞLAMIS
      HEMEN GP ALMAYA BAŞLADILAR SAVAŞ ESNASINDA SÖM YIKTILAR RODOS VURDULAR ONA RAGMEN BEKLEDİM VE UYARIDM BURADAN GECE 04:00 DE UYUMAYIN FIRTINA GİBİ GELECEĞİM DEMİŞTİM VE DEVAMI : :hoba:
      ---------------------------------------------------------------------------------------------
      Şahmerdan-Gemisi.....................0(-2089) - Şahmerdan-Gemisi...................160(-1952)
      ............................................. - Okçu Gemi...............................5(-0)
      Alev Gemisi...........................0(-707) - Alev Gemisi..........................10(-621)
      ............................................. - Mancınık Gemisi.........................5(-0)
      Havantopu Gemisi......................0(-230) - Havantopu Gemisi......................257(-0)
      Buharlı Şahmerdan....................0(-1600) - Buharlı Şahmerdan..................210(-1228)
      Füze Gemisi...........................4(-457) - Füze Gemisi.........................100(-377)
      Süratli Kürek Botu..................108(-121) - Süratli Kürek Botu....................209(-0)
      Balon Taşıyıcı........................0(-197) - Balon Taşıyıcı.......................47(-182)
      Filika.................................26(-0) - Filika................................100(-0)
      ---------------------------------------------------------------------------------------------
      Generaller...........................-77466.8 - Generaller...........................-58734.2
      Saldırı puanı........................146835.5 - Savunma puanı..........................193667
      Hasar.................................3873340 - Hasar.................................2936710
      Hasar Dağılımı............................56% - Hasar Dağılımı............................44%

Galip: tschuseyin[SNCK], Denizp[SNCK], CANALAN[SNCK], -GÖKMEN-[SNCK], orduluyuk[SNCK], AbLuKA AlaRM[SNCK], Delifisek[SNCK]

Kaybedenler: Sherlock HoLmes[ASKER], Fatihpbc[GARP], SOSY3T3K1Z1[GARP], Masal[GARP], selo5561[GARP], Asab1[GARP], PoBReDiaBLo[GARP], ramil912, monkiiiy[GARP], Mithrandir17[GARP], TonyStark[GARP], Hayal[GARP], GeneralSmoker[GARP], EagLea[GARP]

Kılıç Ustası........................0(-18394) - Kılıç Ustası....................10779(-15190)
      Hoplit..............................0(-16607) - Hoplit...........................5309(-18890)
      Buhar Devi...........................0(-1250) - Buhar Devi.........................2878(-417)
      Şahmerdan...............................0(-2) - Şahmerdan..............................0(-64)
      Mancınık...............................0(-32) - Mancınık.............................21(-240)
      Havan Topu.............................0(-95) - Havan Topu............................50(-99)
      ............................................. - Aşçı..................................414(-0)
      .
      ............................................ - Sülfür Tüfekçi.....................2662(-501)
      Gyrokopter...........................0(-1933) - Gyrokopter...........................0(-2339)
      ............................................. - Hekim.................................135(-0)
      Balon-Bombardımancısı.................0(-528) - Balon-Bombardımancısı.................0(-562)
      ............................................. - Okçu..................................170(-0)
      ............................................. - .............................................
      ............................................. - .............................................
      Generaller...........................-64279.7 - Generaller...........................-64409.1
      Saldırı puanı.......................161022.75 - Savunma puanı.......................160699.25
      Hasar.................................3213985 - Hasar.................................3220455
      Hasar Dağılımı............................49% - Hasar Dağılımı............................51%

Galip: KumYalı[SNCK], K O M O L[SNCK], Denizp[SNCK], TheeUnrivaLeD[SNCK], CANALAN[SNCK], -BaKi-[SNCK], Samsa97[SNCK], orduluyuk[SNCK], Circassian[SNCK], AbLuKA AlaRM[SNCK], BustermanTR[BÖRÜ]

Kaybedenler: Ozkan53[GARP], DADICO[GARP], Sherlock HoLmes[ASKER], baris97856[GARP], WB11[GARP], Mavi[GARP], Sehzade Roland[GARP], uArslantas[GARP], Masal[GARP], Barbarossa[GARP], selo5561[GARP], Asab1[GARP], PoBReDiaBLo[GARP], ramil912, ETZeL[GARP], M E T E H A N[GARP], monkiiiy[GARP], PrinceBlizzard[GARP], Bahadır Şad[GARP], Poyraz_devrim[GARP], Came Back[FURY], vexille[SNCK], tschuseyin[SNCK], Elessar[SNCK], -GÖKMEN-[SNCK], Ekonomist[GARP], Mithrandir17[GARP], IMertAltayI[GARP], Enesz[VATAN], MrLaborant[GARP], aalper1[GARP], Delifisek[SNCK], Fuky[GARP], TonyStark[GARP], Gokky[GARP], GeneralSmoker[GARP], EmerGencY[VATAN], NightLife54[GARP], Earl[GARP], Mango[GARP], Pearl[GARP], ego67[GARP], Gaijin[FURY], EagLea[GARP]

Bİ ARA FORUMA GELDİLER ERKEN KONUSTUN FELAN FILAN :))) ŞEHİR İSMİNİDE GÜYA CAN ALAN GARP YAPTILAR HALA GÜLERİM :))))

GECE 04:00 MESAİSİ GAR1P GARPLILAR UYURKEN SANCAK SEVER >oley:

HELE HELE BUNA AYRI BITIYORUM UYKULU KAFAYLA NE İÇİPTE SALDIRDI ACEBA AHAHHAHA :)))

SANIYOSAM BURDA İSE BİR DOZ FAZLA ALIP BİDAHA DENİYOR KİMLERLE SAVAŞIYORUZ :))))

MEGER BUNLARIN HEPSİ AYNI HAPTAN KULLANIYORMUS :))))

BİRDAHA Bİ KAFASI GUZEL DAHA NERDEN BULUYORLAR BUNLARI ANLAMAM :)))

HELE BU İKİ ARKADAŞ MÜPTELASI OLMUŞ DENEMELER FAYDA ETMEZ :))

ARTIK YETER DEDİK İŞİ BİTİRELİM AMA GEL GÖRKÜ GAR1P GARPLILAR ASKERLERİ SAVUNMAYA GÖNDERMİŞLER ANCA BULDUGUMUZU KESTİK :))

BU ARKADAŞ BU İŞİN TAM ANLAMIYLA MÜPTELASI YANİ :)))

TÜM SAVAŞA KATILAN KATILMAYIP DESTEK VEREN SANCAK ÜYELERİNE VE DOSTUMUZ FURY İTTİFAGINA TEŞEKKUR EDERİZ

SÖZDE ANLAŞMALI OLUP ANLAŞMASI BOZULAN SANCAK - GAR1P GARP SAVASINI AL SANCAK İTTİFAKI KAZANMISTIR..

ŞşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşŞşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş AL SANCAK GELİYOOOOOR...... :sukur:
    • Liderim SANCAK geldi de geçti bile lideriiim :D düşmanlarını eze eze geçti SANCAK... 3 üyenizi kestik diye havaya giren Fatih arkadaşa söylemeden edemeyeceğim; senin generalliğindeki tüm ittifakını kılıçtan geçirdik Fatih neredesin? En son uyuyordun dağılacak üyelerini bile ben uyarıyordum :D Asab sen de gizli gizli burayı okuyorsun biliyorum ama malesef yazamıyorsun yine de üzülme bunlar da geçer :)
    • Fatihpbc wrote:

GOKMEN wrote:

Fatih hayal dünyanda mutlusun anlaşılan biz bozmayalım. Gerçekler raporlardaki sayılara bakınca anlaşılıyor zaten sen konuş bize dert değil
      Evet kesinlikle çok belli o zaman gelip dokunulmaz şehre saldırmayacaktınız o zaman görecektik adam gibi savaşacaktınız siz kazandık diye sevinin :D :D o dokunulmaz şehre saldırdığınız az bir şehir ismi vardı CAN ALAN GARP her şeyin özetidir ;)
      Daha savaş şehirlerinin isminden bi habersin 17. alandaki şehirin adı CAN ALAN (yıktığınız şehir) GARP' di dokunulmaz dediğin şehirin isimleri sırasıyla GARP HEYETİ ve KURALYOKDEDİNİZ olmuştu sen savaşı da böyle yönetiyorsan bu sonuçlar normal.
    • sagopa52 wrote:

Fatihpbc wrote:

Kardeşine verdim ben şimdi o göz yaşlarını siliyor sende mi istiyorsun gel senlede konuşalım :)
      Kardeşim kim nanBen yalnız kovboyum
      Senin ağlama seslerini duydumda geldim
      Cebimdeki son mendili de sana uzattım
      Ama sen neyaptın kalbimi kırdın

Allah için benle de uğraşsana KKK8
      Tama aldım mendilini bende gökmene verdim :) uğraşıyorum işte bütün gün boş yacağım seninle burda :)
    • GOKMEN wrote:

Liderleri mavi oyundan mesaj kutumu ağlama duvarına çevirdi generalleri fatih forumu ağlama duvarına çevirdi olmasaydı sonunuz böyle be çok hüzünlü :(
      ağlama duvarına biz mi çevirdik raporları paylaştınız gelip bir şey yazmadım sayfanıza biz paylaştık 1 dakika içinde 2 kişi mesaj attınız benden geldim aynısını size yaptım :)
    • Fatihpbc wrote:

GOKMEN wrote:

[b]Liderleri mavi oyundan mesaj kutumu ağlama duvarına çevirdi generalleri fatih forumu ağlama duvarına çevirdi olmasaydı sonunuz böyle be çok hüzünlü :( [/b]
      ağlama duvarına biz mi çevirdik raporları paylaştınız gelip bir şey yazmadım sayfanıza biz paylaştık 1 dakika içinde 2 kişi mesaj attınız benden geldim aynısını size yaptım :)
      Yazabilecek durumda olsan yazardın bunu tüm poseidon anladı da utanmışsındır :D