Pinned Savaş Raporları Bölümü Hakkında

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

 • Savaş Raporları Bölümü Hakkında

  Sevgili Kullanıcılar;


  Uzun bir süredir " Savaş Raporları" bölümlerinde farklı raporların ittifak başlıklarına postlanması ile ilgili şikayetler alıyorduk.Bu konu hakkında Forum yönetimi olarak açıklama yapma ihtiyacı duyduk. Hiçbir başlık kişi veya ittifaklara ait değildir.Bu yüzden kurallar çerçevesinde herkes istediği yere post atmakta özgürdür.Kısıtlamalar ya kurallarda belirtilmiştir ya da teknik olarak zaten post atmanıza forum izin vermez.Bu sebeple, Dileyen herkes kurallar çerçevesinde savaş raporlarını ilgili dünyanın Savaş raporları bölümüne asmakta özgürdür.Örnekle Açıklamak gerekirse;
  "X ittifakı Savaş Raporları" başlığına sadece x ittifakı üyeleri savaş raporu asacaktır diye bir kural yoktur.Forum hesapları ile oyuncu hesaplarınız bağımsız olduğu için, kimin hangi hesapla oynadığını ve hangi ittifakta olduğunu kontrol etme imkanımız teknik olarak imkansızdır.İttifak sözcüsü gibi uygulamalar da yine bu nedenle işlevsel olmamaktadır.Eğer Savaş raporunuz kurallara uygun ise ve ilgili dünyanın bölümünde ise Raporunuz Forum yönetimi tarafından kesınlıkle kaldırılmayacaktır.

  Bununla beraber, savaş raporlarında tartışmak YASAK DEĞİLDİR. Eğer tartışma konusu (postlarınız) savaş raporlarını içeriyorsa veya savaşla ilgili yazışmalar var ise kurallar çerçevesinde " Savaş Raporları" bölümünde tartışabilirsiniz.

  Bu bir oyun.Galip gelebilirsiniz ya da mağlup olabilirsiniz.Savaş raporlarının asılma amacı bu galibiyetleri ya da mağlubiyetleri sergileyerek diğer üyeleri rekabete teşvik etmektir.Takdir edilebileceğiniz gibi olumsuz eleştirilerde alabilirsiniz. Önemli olan bunun bir oyun olduğu bilinci ile tüm yazılara empati ile yaklaşmaktır.

  Savaş Raporları Bölümünde Açılan Konular da İlk Post "Savaş Raporu" İle Başlamak Zorundadır. İlk postta "Savaş Raporu" olmasına dikkat ediniz. Aksi durumda açmış olduğunuz konu bölüm moderatörü tarafından kapatılacaktır.

  Anlayışınız ve konu ile ilgili hassasiyetiniz için şimdiden Forum takımı adına teşekkür ederim.

  İkariam TR Forum Takımı