Pinned İttifak Tanıtımı Bölüm Kuralları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• İttifak Tanıtımı Bölüm Kuralları

Merhaba İkariam Severler,

İttifak Tanıtımı yaparken lütfen aşağıdaki maddelere uygun bir şekilde Tanıtım başlığı açtığınızdan emin olunuz.

Her Bölümde Olduğu Gibi Burada da Forum Kurallarının Tümü Geçerlidir..
    • Her ittifak, ittifak kurucusu veya yetkili yöneticisi tarafından tanıtılabilir.
    • Her ittifak kendini tanıtmak için sadece 1 ( bir ) başlık açabilir. İttifak ile ilgili gelişmeleri açtığınız başlığa yazacağınız mesajlar ile düzenli olarak duyurabilirsiniz.
    • Alt ittifak duyurularını da bu bölümde yapabilirsiniz.
    • İttifak Tanıtımı yaparken, ittifakın bulunduğu Dünya / Server'da tanıtım başlığı açmayı unutmayınız.
    • İttifak tanıtımlarında önerilen tanıtım biçimi aşağıdaki gibidir:

Tanıtım Başlığı: X İttifakı Kurulmuştur. / X ittifakı Üyeler Arıyor gibi ittifak isminizin geçtiği bir başlık. İttifak kurduk gelin / Herkesi bekliyoruz - gibi başlıkların açılması yasaktır.

İlk mesajda ittifakınızın ismi - mevcut durumu - kriterleri gibi bilgileri içermelidir.

Yukarıdaki maddelerin ihlalinde yönetici, değişiklik için uyarı verebilir, ihlal edilen forum kuralına göre yaptırım uygulayabilir .Konuyu kapatabilir. Konuyu veya mesajları kaldırabilir.

Saygılarımızla
    İkariamTR Takımınız