The GodFather [MAFlA] İttifakı Savaş ve Yağma Raporları

• Savaş Raporu

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• The GodFather [MAFlA] İttifakı Savaş ve Yağma Raporları

Dostlar The GodFather [MAFlA] ittifakı savaş ve yağma raporları bu sayfadan paylaşılacaktır.

İlk raporlar karşımıza asker dahi çıkaramayan Turan ittifağının raporlarıdır.

Bu da karşılaştığımız en büyük orduları :) :rocketlauncher:

Hayatı boyunca iyi olmaya çalıştı. Çoğu kere başarısız oldu. Ne de olsa bir insandı. Bir köpek değildi.
    • Asker bile çıkaramayan TURAN ittifakı öylemi :D bu raporları paylaşırken keşke savaşta olan Turan İttifakının boş adalarını işgal ettiğinizi de yazsaydınız raporun hasını yakında göreceksiniz Mafıa hephaistostan silinecek! Biz sizin gibi savaşta olan ittifaka değil karşımıza asker çıkaran ittifaklara karşı savaşıyoruz sizin boş adaları işgal ettiğiniz sırada server ikincisini perişan etmekle meşguldük sıra size de gelecek beklemede kalın!
      DİNLENMEMEK ÜZERE YOLA ÇIKANLAR ASLA YORULMAZLAR
    • Ve ayrıca savaşta olduğumuz ittifaka desteğe gelmek istediğinizi onlar kabul etmeyince bari bizde boş adaları işgal edelim dediğinizi de biliyoruz burda rapor paylaşırken bunları da yazın deyin ki TURAN ittifakı adalarına ancak onlar yokken giriyoruz :D
      DİNLENMEMEK ÜZERE YOLA ÇIKANLAR ASLA YORULMAZLAR
    • ExistenceX schrieb:

Asker bile çıkaramayan TURAN ittifakı öylemi :D bu raporları paylaşırken keşke savaşta olan Turan İttifakının boş adalarını işgal ettiğinizi de yazsaydınız raporun hasını yakında göreceksiniz Mafıa hephaistostan silinecek! Biz sizin gibi savaşta olan ittifaka değil karşımıza asker çıkaran ittifaklara karşı savaşıyoruz sizin boş adaları işgal ettiğiniz sırada server ikincisini perişan etmekle meşguldük sıra size de gelecek beklemede kalın!
      Hadi gençler hadi burası polemik yeri değil kendi sayfanızda paylaşırsınız adanızı açabilirseniz
      Hayatı boyunca iyi olmaya çalıştı. Çoğu kere başarısız oldu. Ne de olsa bir insandı. Bir köpek değildi.
    • Merhaba arkadaşlar

Müdahale etmek istemezdim ama konudaki mesajlarda uygunsuz üslup görüyorum. Rakibin karakterini, şerefini sorgulayan mesajlar atmayalım. Rakibe lakap takmayalım ve küçültme eki "-cik , -cuk' benzeri ekler kullanmayalım.Bundan sonra üslup bozan kelimelere forum kurallarımız gereği işlem uygulamak zorunda kalacağım. Saygı ve sevgi çerçevesinde üslup kullandığınız taktirde hic bir müdahalede bulunmayacağımı sizlere temin ederim.

Postlar temizlenmiştir.

iyi oyunlar & iyi forumlar dilerim..

:baby:

Dieser Beitrag wurde bereits 3 mal editiert, zuletzt von Katarsis ()

• Perişan ettik olmamış usta

ExistenceX schrieb:

Asker bile çıkaramayan TURAN ittifakı öylemi :D bu raporları paylaşırken keşke savaşta olan Turan İttifakının boş adalarını işgal ettiğinizi de yazsaydınız raporun hasını yakında göreceksiniz Mafıa hephaistostan silinecek! Biz sizin gibi savaşta olan ittifaka değil karşımıza asker çıkaran ittifaklara karşı savaşıyoruz sizin boş adaları işgal ettiğiniz sırada server ikincisini perişan etmekle meşguldük sıra size de gelecek beklemede kalın!
      Merhabalar ben osmanlı ittifağından gültekin öncelikle şunu belirtmek isterim kimseyle polemiğe girmek için yazmıyorum sadece bir konuya açıklık getirmek istedim adamızda bir savaş oldu evet sonucu turan ittifağının lehineydi bunuda kabul ediyorum ama 90 kişilik bir ittifağız biz savaşta 90 kişiyle savaşılmış algısı olmasın lütfen sayı olarakta vereyim son verdiğimiz savaşta sadece 7 kişiydik ben kaybetmeyi bilen biriyim ama perişan ettik lafına takıldım saygılar.
      Verimsiz toprakları fet'etmenin gereği yok.
    • ExistenceX schrieb:

Sen sabırlı ol takıl şimdilik oyle biz geldimi kaçacak delik arayacaksınız az sabır:)
      Valla bu gece de gelmezseniz dönüyoruz biz liderinin başkentini 3 günde kurtarmaktan aciz bir ittifak için daha fazla altın harcayamayız :))
    • Bu gece diyo ya :)

Altın mı yakmak :) Senin mesajların varya benı benden alıyo sevıyorum senı ya :D . Bızım mahalledekı ufaklıklar gelıor aklıma konusma üslübu olarak aynı sen :D hep atar hep gider :) . Siz altın yakmayın biz geldiğimizde karşımıza asker çıkartın kafi :) Yeni savaşdan çıkmış bi ittifagın tek 1 adasını 2 gün işgalde tuttunuz diye bukadar şekil yapıyorsan bizim size yapdıgımız heleki sana yaptığımızı haftalardır lıman ablukası ve işgali buraya atsaymışız başka söze gerek yokmuş :) . Ama bundan sonra her gün buraya rapor atıcam bugünde bekliyorum ki işgali kaldırıp limanı açsın diye :D :br::

• Simdi iftira atmayalım lütfen biz size saldırırken son ittifagi ile savasta olduğunuzu bilmiyorduk hatta size sordum savas resmimi diye değilmiş adamlara saldırıp sonrada mafia gelince bu bizim suçumuz değil biz oralara kadar geldik ve siz birine saldiriyorsunuz diye geri donemeyiz eger bizden boyke birsey bekliyorsaniz biz oraya gelmeden sürekli üyelerimize saldiriyordunuz bunu yapan bi ittifak burda boyle konusmalar yapmasin son ittifakinada siz ordayken bi arkadan saldiralim gibi cümleler kuracak kadar kucuk insanlar değiliz ve yapmayiz da..
    • tamam tamam inandık :) Naptınız ne ettiniz olmadı bizim ittifaktan attıgımız adamlar şehirlerini açtı size yine olmadı :D olmuyorsa zorlamanın anlamı yok

BetaAKYOL schrieb:

Simdi iftira atmayalım lütfen biz size saldırırken son ittifagi ile savasta olduğunuzu bilmiyorduk hatta size sordum savas resmimi diye değilmiş adamlara saldırıp sonrada mafia gelince bu bizim suçumuz değil biz oralara kadar geldik ve siz birine saldiriyorsunuz diye geri donemeyiz eger bizden boyke birsey bekliyorsaniz biz oraya gelmeden sürekli üyelerimize saldiriyordunuz bunu yapan bi ittifak burda boyle konusmalar yapmasin son ittifakinada siz ordayken bi arkadan saldiralim gibi cümleler kuracak kadar kucuk insanlar değiliz ve yapmayiz da..