The GodFather [MAFlA] İttifakı Savaş ve Yağma Raporları

• Savaş Raporu
    • Merhaba sevgili multi krallığı delii ittifağı,
      [b]Saygıdeğer forum sayfamızı multilerinizle değilde yalnızca kendinizle ziyaret ederek yazı yazdığınız için müteşekkiriz. Sevgili seo( multilerinizle mi seslensem yoksa ) her neyse kendini rahat hissetmeni dilerim.
      [/b]
      [b]Sanıyorum ki öğrenci değilsin ve okul sıralarında dönem sonu sınavlarına girmediğin için final döneminde saldırmanı eleştirecek değilim ayrıca yazacaklarımıda muhtemelen anlamayabilirsin. Saygı duyuyorum.
      [/b]
      [b]Fakat bunlar haricinde anlam veremediğim bir delii ittifağı klasiği var, beni aydınlatırsan sevinirim.
      [/b]
      [b]Gelenek haline getirdiğiniz düzensiz paketten doğan birimlerinizden bahsetmiyorum elbette onlara alıştık fakat neden 30 buharlı'nın yanında yalnızca 180 sürat gönderdiğinizi anlayabilmiş değilim hani şu süratli kürek botlarından bahsediyorum.
      [/b]
      [b]Tüm bunlar neyse yine, pisagor adlı kahramanınızın günlerce filikalar ile liman isyanını hala unutabilmiş değiliz.
      [/b]
      [b]Vede bazı üyeleriniz arkadaşlarımıza özelden müstehcen yazılarda bulunmaya başlamış, ne desek bilemedik.
      [/b]
      [b]Tüm bunlara bizi şahit ederek bizi tebessüm ettirdiğiniz için ayrıca teşekkür ederiz...
      [/b]
      [b]Bu arada sanırım Tatil butonunun yerlerini sizlerde keşfetmeye başladınız, bu başarınızın devamını dileriz.
      [/b]
      [b]
      [/b]
      [b]Sevgilerle, Lucky Corleone
      [/b]
      [b]
      [/b]

[b]
      [/b]
    • Ne güzel yazmışsın luckycim . godfather filmini izledim o kadarda güzel değildi her biriniz isminizin sonuna corleone koymanıza sebeb olacak kadar büyülediyse yaş aralıgınızı 6-9 arası olduğuna emin olmamak elde değil.

-ayrıca okul okuyorum ama sizin gibi mafia filmleriyle pek zaman harcamadıgım ıcın büte dahi kalmadım verdim.Final derken sizdeki ikinci sınav falan oluyor ilk okulda öyle gecıyor.

3 cüsü sizin kucuksırtlan mı ne o ikidebir geliyor bakıyor güclüyüz bi topukluyorkı gölgesini bile göremıyoruz adamın burda değil olimpıyatlarda usain boltla yarısırken görmek istiyoruz dopingsiz tur bindirir.

4.sü siz bize multici diyorsunuz diyebilirisiniz.çocukla cocuk olacak değilim ama tatil butonunu sizden öğrendik demen çok ayip ilk alan sizdiniz biz hiç almadık siz adada palmiye ormanı yaptınız sızden öğrenen bi kaç kişiyi ben ellerimle cezalandıracam su tabancalı mafıacıkları bu kadar cıddıye aldıkları ıcın.

5- ayrıca sana lıder dıyorlar aa pardon baba olacaktın sen baba dıyorlarmı sana ıtıfakta cok merak edıyorum herkes oglunun ısmını kendıne taktıklarına göre senı baba olarak göruyorlar gercekten cok sevimli duruyorsunuz ...

son olarak kaçmakla ve tatile almakla agzımı bir karış açık bıraktırdınız topluca koro halındaydınız ama iyi laf cambazlıgı yapıyorsunuz lakın resımler hala sayfamızda duruyor..

Sizi ve ailenize keşke ulaşma imkanım olsaydı 6-9 yasındakı cocuklara mafıa filmi izletirlerse böyle olur işte

• sao feng ne kadar boş birisisin oyunu uzun zamandır oynuyorum senin kadar boş ama forumda reklam yapan birisini görmedim
      senin adana kaç kere geldim ordu çıkartmadın karşıma askerleri köşe bucak sakladın askerimi kesersen ittifakının sömürgesi haline gelirim dedin inkarda edebilirsin :)
      kaç kişi lakap taktı kucukaslan ismine hepsine güldüm seninkine de güldüm beni sırtlana benzetmişsin ama ben genelde tek takılıp saldırıyorum formda görebilirsin sana ve sizden olanlara attıgım yagmları
      kişi kendi gibi bilirmiş başkasını diye bir söz vardır ha kendine bak tek başınıza hiç oldugunuzu en son baskından sonra size yine gösterttim tek tek benim bölgemde baskına gelenleri sıraya dizdim en kötü yağmaladım döndüm senin gibi boş şehirlere saldırmıyorum da ha göstere göstere gelip işimi yapıp dönüyorum
      önce kendine güveneceksin sonra arkadaşlarına sen önce arkadaşlarına güveniyor sonra kendine güvenmiyorsun :)
      hangi akla hizmet luck a meydan okudun onuda bilmiyorum ya yine güldürdün beni ama :)
      siz olmasanız kimle oynuycam ben
      bana kaçtı şöyle böyle diyorsunda ben boşa asker kestirmem keserim sizin adaya da her geldigimde yagmamı attım köy köy dolaştım
      sana ne yaptıgımı raporlarda görebilirsin ortada benlik bir durum yok iken beni kucuksırtlan diye ortaya atman yaptığım hamlelerin çuk diye oturduğundan olmalıdır :)

buraya yazı yazıp sayfayı kirletme kendi sayfana rapor as
      iyi oyunlar
    • o kadar salla sonra sayfana git diye bişey yok ya Allah aşına sen kımı sıraya dizdin biz zaten savaştayız baska bi itifakla siz bile bile geliyorsunuz cunkı baska türlü bizi yeneceginiz yok bana asker kacırıyor dıyorsun bizim sayfamızdan sizin tatil resimlerınızden baska bişi yok biz zaten baska bir itifakla savaştyız oraya odaklandık bunu fırsat bilip gelip vurmak hiç erkekliğe adamlığa sığmaz . sizi bu adanın yakınından bile geçirtmezdim ama mecbur diğer savasa odaklandım siz kendınıze yakısanı yapıyorsunuzz.

ben sizin gibi kacmadım bi gün bile hesabı tatıle almadım sıra sızzede gelecek ama burda ınsanlık adamlık dersı vermeyınn bari ya gercekten ona yanıyorum buyurun gelın bos sehırlerımı ıstedıgınız kadar yagmalayın atın raporları .

kucukaslan schrieb:

sao feng ne kadar boş birisisin oyunu uzun zamandır oynuyorum senin kadar boş ama forumda reklam yapan birisini görmedim
      senin adana kaç kere geldim ordu çıkartmadın karşıma askerleri köşe bucak sakladın askerimi kesersen ittifakının sömürgesi haline gelirim dedin inkarda edebilirsin :)
      kaç kişi lakap taktı kucukaslan ismine hepsine güldüm seninkine de güldüm beni sırtlana benzetmişsin ama ben genelde tek takılıp saldırıyorum formda görebilirsin sana ve sizden olanlara attıgım yagmları
      kişi kendi gibi bilirmiş başkasını diye bir söz vardır ha kendine bak tek başınıza hiç oldugunuzu en son baskından sonra size yine gösterttim tek tek benim bölgemde baskına gelenleri sıraya dizdim en kötü yağmaladım döndüm senin gibi boş şehirlere saldırmıyorum da ha göstere göstere gelip işimi yapıp dönüyorum
      önce kendine güveneceksin sonra arkadaşlarına sen önce arkadaşlarına güveniyor sonra kendine güvenmiyorsun :)
      hangi akla hizmet luck a meydan okudun onuda bilmiyorum ya yine güldürdün beni ama :)
      siz olmasanız kimle oynuycam ben
      bana kaçtı şöyle böyle diyorsunda ben boşa asker kestirmem keserim sizin adaya da her geldigimde yagmamı attım köy köy dolaştım
      sana ne yaptıgımı raporlarda görebilirsin ortada benlik bir durum yok iken beni kucuksırtlan diye ortaya atman yaptığım hamlelerin çuk diye oturduğundan olmalıdır :)

buraya yazı yazıp sayfayı kirletme kendi sayfana rapor as
      iyi oyunlar

• buyur paylaş bende senle muhattap olmaktan haz almıyorum ama cevap vermek zorunda bırakıorsun benı ben genelde rakıplerımle bıle arkadas olurum . ama senın gibisini görmedim dogrusu senle artık muhhattap olmayacam bu sana son cevabım artık sahiplerinizle muhattap olacam iplerinizin kımlerın elınde oldugunu gördum artık haydı selametle :)

• 1)
      sen istedin bana türlü hakaret eden sensin kaçak dövüşen sensin ama suçlu benim demi
      bak şimdi önce bana şöyle kaçıyorsun böyle kaçıyorsun diyorsun ya al bakalım kimmiş kaçan
      adaya tek geldim saklancak yer aradınız senin gibi yanıma 10 kişi alınca yüreklenmiyorum ben :) bak şimdi

kacan kimmiş sizin adanızdayım şehrinizi savunmuyorsunuz

2) sana dedigim gibi önce kendine güven sonra arkadaşlarına güven sen kendine güvenin olmadan yanına adam çekip bişeyler yapmaya çalışıyorsun buda kendine ne kadar güvendiginin kanıtı

evet kendine olan güvenine hayranım :) bu kadar korkuyorsan formda atıp tutmayacaksın susup oyununu oynayacaksın

3) karşıma çıkmaktan aciz oynuyorsun burada efeleniyorsun bak bakalım :)
      kim neciymiş gör hatırlatıyım :)
      adada 3 kişiydiniz tek bastım kab-u efsan da benden fazla gemi vardı 10-15k general ile geldim
      sizin toplamınız benden çokca fazlaydı
      geldigimi de gördün saklandın kıstırdıkca kestim sizi

4) adanızda iki gün durdum savaşmıycanızı anlıyınca çekilmeye karar verdim sende bak ne demişsin

sana saldırmıycam senle bir sıkıntım yok karakterine hayran kaldıgım arakdaşın lafı bende adadan çekildim ordumu saldım ekonomiyi düzelttim herşey iyi güzel dostca ayrıldım adadan

e sonra

bir baktım gece baskın var
      sözde benle sıkıntısı olmayan arakdaş msj atıyor yani ne diyim daha sana :)
      10 kişiyi alıncamı kendinde güç buluyorsun arkadaşlarıma ne diyecektim diyor ne diycen az yagmaladı gitti diycen :)

evet şimdi sen burada atıp tutuyordun ya hani sao feng reklam peşinde koşuyorsun ya hani
      bu baskından sonra ikici defa adana geldim nerdeydin ha biz başkasıyla savaşıyorduk o yüzden sana odaklanamadım :) herkes biriyle savaşıyor
      savaşıyorsunda ceneden başka bişey yok koyarsın raporunu derim ki ha bu adam o sırada bunla savaşıyormuş sen anca reklam peişindesin devam et de artık kendi sayfanda takıl rapor koyarak yazı yazarak degil boş köy yagmalıyarak degil koloni atıp vur kaç yaparak degil mertce savaş yada sus köyünü ek biç
      hadi eyvallah okuyan kim ne yapmış görmüş olur yukarda saldırı raporlarımda mevcut .
    • mesajlarıma baktım sen benım arkadaşlarıma saldırdın bende sıze ders verecem demısım

baska itifakla savas hazırlıgındayken bızımkılere daldın bende onlara kestırmeyın askerlerınızı dıge savsa oadaklanın demısım

bu tarz seyler.. gayette guzel demısım ne var bunda sen bana saldırmassan ben sana saldırmam deyıp itifak arkadaşlarımı satmadım senın gibi :D :D :D ne komık adamsın ya :))

birde biz savasmayada geldık onca ugraslarımıza ragmen sız hepınız tatıle aldınız KACTINIZ. su üstüne nasılda cıkıyorsun ama samansın dısın şişkin için boş :)

• Şu fotoğraflara ragmen konuşa bilme yüzüne sahip olmanı ayakta alkışlıyorum

Karakterine hayran oldugum arkadaş
      Şehir dışındayım gelince sevcem seni ordayım burdayım deme görcem seni naş
      Erkeksin ya kaç kişi getiren görcem boş laftan başka bişey yapmıyorsun oyunu bırakıyordum bırakmıyorum seni sevcem haftada bir aglama sonra burda hadi
      Varmısın oyunu silmesine teke tek yeşil rapor alan kazanır kaybeden siler hesabı yer mi
    • Neu

Son olarak özeldeki mesajlarda sadece bunlar yoktu nop ile savaşa girdik askerleri onlara saklamaya calıstım savaşın kanıtı burada...

arkadan saldırıp boş şehir şovu yaptın biz gelınce tatile kactınız ama aynı şeyleri söylemekten bıktım sen savasmak ıstemıyordun hatta bana saldırmayın bende saldırmam diyordun itifak umrunda değil tabi itifakın biliyormu bunu

aramızda yazılanları kımle olursa olsun yayınlayacak karaktere sahip olmasaydın ben bunu yapmazdım ...Yaptıgın bu ucuz oyunları bırak kac yasında adamsın .

bu yazdıklarıma cevap yazıp konuyu uzatacaksan eğer akşam bende senın mesajlarını yayınlarım ondan sonra senle polemıge gırmeyecem kımse senin mukemmel dedıkodunu dinlemek zorunda değil sana attıgım mesajlar sana gelmeden baska itifaktkı uyeler mesajımın resmını bana yolluyordu dedikoduda senın gıbısını görmedım :)

• Neu

arkadaş neden herkese sadece savaşın sonucunu atmıyorsunuz da sanki savaşı kendiniz kazanmışsınız gibi gösteriyorsunuz onu anlamadım ben, NOP vs DELİİ savaşını NOP KAZANMIŞTIR. Rapor atıcaksanız adam gibi atın. Bütün delii ittifağı konuşmaya çok meraklı ama konuştuklarını yapabildiklerini daha hiç göremedik. Bizim arkamızdan da atıp tutuyordum şampişon ve ekibi, savaşı kaybedince hepsi engellemiş beni, komik kişilikler gerçekten

• Neu

Yaw sen hayırdır biz senin ittifak sayfanda bizle alakalı raporlarına bir şey yazıyozmuda sen burda gelmiş cene yapıyorsun fazla konusma git rapor mu asarsın ne yaparsanız yapın kendi sayfanızda burda anca bakar gecersin bir şeyleri acıklama savunma ihtiyacı duyarsanda git kendi sayfanızda yaz

:kirbac: