Kara savaşı

• Oyun

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Burada olay şu, hoplitlerin can ve zırh değerleri düşük olduğu için gönderdiğin gibi her tur ölmeye başlıyorlar. Ama buhar devlerinin can ve zırh değerleri yüksek olduğu için bir kaç round kayıp vermeden savaşabiliyorlar ama bu turlar sırasında yaşam değerleri düşmeye devam ediyor, bu bir kaç tur sonunda devlerde seri şekilde ölmeye başlıyor. Devlerin basım ve bakım masrafları hoplitlerden daha fazla olduğu içinde devlerin seri şekilde ölmesi istenilen bir durum değil. O sebeple kısa süren 3 5 turluk savaşlarda dev atarsın fazla kayıp vermeden bitirirsin savaşlar da. Uzun süren savaşlarda hoplit atarsın basımı ve maliyeti düşük olduğundan ölseler de ciddi bir kayıp oluşturmazlar sana. General_35 inde dediği gibi beraberde kullanabilirsin, ayrı da kullanabilirsin, fantazi yapar hiç ön saf atmayadabilirsin orası tamamen senin tarzına kalmış bir şey.
    • Aaaa doktor buhar devini iyileştirmiyor ha tabi makine olarak geçiyormuş şimdi baktım.. Doktor sadece insanları iyileştiriyor.
      Yabancı forumda ''doktor işe yarıyor mu'' diye başlık vardı millet sayfalarca,paragraflarca yazıp test etmiş, hesaplar felan. En sonunda az biraz işe yarıyor o da 5k'dan daha büyük savaşlarda.

Edit: Benim o fantaziyi ciddiye almamın sebebi, bugün forumda bir konu gördüm: Adam, sadece 200okçu ve mancınıkla 20 hatta 30 level barbarlara kadar kayıp vermeden kesiyor. Ben anlayamadım nasıl olduğunu veya mantığını (Hatta sordum henüz cevap gelmedi). Bildiğin kayıp bile vermiyosun :D

The post was edited 1 time, last by TrTunahan ().